zrzutka.pl zrzutka.pl
  • Katalog zrzutek
  • Jak to działa
    Chcę zbierać Chcę wspierać Dlaczego zrzutka.pl?
  • Blog
  • Pomoc

  • Zaloguj się
  • Załóż konto

  • Switch to English

Czy wiesz, że na 4fund.com możesz zbierać w walucie Euro w całej Unii Europejskiej i nie tylko?

Zarejestruj się na 4fund.com Ukryj ten komunikat
  • Czy wiesz, że na 4fund.com możesz zbierać w walucie Euro w całej Unii Europejskiej i nie tylko?

    Zarejestruj się na 4fund.com Ukryj ten komunikat
    Zaloguj się Załóż konto
    Switch to English
    Zaloguj się Załóż konto
    Switch to English

Profil organizatora

 

Fundacja Unaweza

Zweryfikowany przelewem, dowodem osobistym, dokumentami firmowymi / organizacyjnymi

28. września 2019 roku spełniłam swoje wielkie marzenie, założyłam Fundację UNAWEZA. Odkąd pamiętam, po emisji niemal każdego odcinka programu KOBIETA NA KRAŃCU ŚWIATA w TVN, zadawałam sobie pytanie, jak mogę wspierać jego Bohaterki? Co ja i każdy z nas może zrobić? Przez lata, z Przyjaciółmi z redakcji i dzięki wielkiemu zaangażowaniu ludzi dobrej woli, organizowaliśmy spontaniczne akcje charytatywne i w ten sposób staraliśmy się pomagać. Aż nadszedł czas, kiedy postanowiłam, że czas rozwinąć skrzydła! I tak powstała Fundacja UNAWEZA -  mówi Martyna. Dziś Fundacja UNAWEZA pomaga Kobietom na świecie oraz w Polsce. Dzięki wsparciu wielu wspaniałomyślnych osób zapewniamy naszym Podopiecznym dostęp do edukacji, opieki medycznej oraz spełniamy ich marzenia. DAJEMY KOBIETOM SKRZYDŁA! Martyna Wojciechowska

1

raz użytkownik wpłacił na zrzutkę
Zadaj pytanie organizatorowi
Dołączył/a
1 października 2020
Inna nazwa (firma, fundacja..)
Fundacja Unaweza
www
unaweza.org

 
Wesprzyj Fundacja Unaweza

Załóż zrzutkę patronowaną

Załóż zrzutkę, jak Fundacja Unaweza

Załóż zrzutkę
  • Zrzutki patronowane

Zrzutki patronowane: 2

Zrzutka pod patronatem

Sabina Krzystolik's Farewell / Sabina Krzystolik's Farewell

1 671 zł
Zebrano
11
Wspierających
Zrzutka pod patronatem

Dom dla nastoletnich i usamodzielniających się matek i ich dzieci

25 130 zł
Zebrano
627
Wspierających

 
Wesprzyj Fundacja Unaweza

Załóż zrzutkę patronowaną

Załóż zrzutkę, jak Fundacja Unaweza

Załóż zrzutkę
Pomoc
Kontakt
Opinie
Blog
Regulamin
Jak to działa?
Bezpieczeństwo
Za darmo
Dla mediów
Polityka prywatności
Newsletter
Zasady wyświetlania treści

Zrzutka.pl Sp. z o.o. al. Karkonoska 59, 53-015 Wrocław, Polska. KRS: 0000634168. Kapitał zakładowy: 550 000 PLN. Krajowa instytucja płatnicza nadzorowana przez Komisję Nadzoru Finansowego. czytaj więcej
Zrzutka.pl to narzędzie do samodzielnego zorganizowania zbiórki pieniężnej na dowolnie wybrany cel, za darmo, bez prowizji. Zrzutka.pl to nie tylko platforma crowdfundingowa (crowdfunding - finansowanie społecznościowe wybranego projektu) i fundraisingowa (fundraising - zbieranie pieniędzy poprzez wsparcie osób, firm, fundacji). To przede wszystkim wirtualna portmonetka/skarbonka, do której zrzucają się wszyscy zainteresowani określonym celem: zbiórka charytatywna, na prezent, na projekt/biznes, na wyjazd ze znajomymi - Ty określasz cel. Zrzutka.pl to w pewien sposób "mix" platform takich jak Kickstarter czy Indiegogo z najbardziej znanym wirtualnym portfelem świata jakim jest PayPal. Zrzutkę może założyć osoba prywatna, a także firma, fundacja, instytucja. Zrób zrzutkę, zaproś znajomych i zobacz jak prosto jest zbierać pieniądze online!
Zapoznaj się z broszurą KE dotyczącą praw konsumentów.
Download apps
Pobierz aplikację mobilną Zrzutka.pl i zbieraj na swój cel gdziekolwiek jesteś!
Download on the App Store Pobierz z Google Play

zrzutka.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone.
Polski
Polski English

Aby w pełni korzystać z portalu Zrzutka.pl zalecamy korzystać z nowszych przeglądarek. Pobierz przeglądarkę: Chrome, Firefox, Opera lub Edge.