Profil organizatora

 

Klub Karate RONIN Głuchołazy

24 031 zł

zebrane

1

raz użytkownik wpłacił na zrzutkę
Zadaj pytanie organizatorowi
Dołączył/a
15 lip 2022
Inna nazwa (firma, fundacja..)
Klub Karate RONIN Głuchołazy
Email
  • Zrzutki prywatne

Zrzutki prywatne: 2

ODBUDOWA DOJO RONIN GŁUCHOŁAZY PO POWODZI

18 425 zł z 80 000 zł
23%

POMÓŻ NAM W REMONCIE SALI TRENINGOWEJ DOJO RONIN - GŁUCHOŁAZY

5 606 zł z 50 000 zł
11%

Załóż zrzutkę, jak Klub Karate RONIN Głuchołazy

Załóż zrzutkę
Pomoc
Kontakt
Opinie
Blog
Regulamin
Jak to działa?
Bezpieczeństwo
Za darmo
Dla mediów
Polityka prywatności
Zasady wyświetlania treści

Zrzutka.pl Sp. z o.o. al. Karkonoska 59, 53-015 Wrocław, Polska. KRS: 0000634168. Kapitał zakładowy: 550 000 PLN. Krajowa instytucja płatnicza nadzorowana przez Komisję Nadzoru Finansowego. czytaj więcej
Zrzutka.pl to narzędzie do samodzielnego zorganizowania zbiórki pieniężnej na dowolnie wybrany cel, za darmo, bez prowizji. Zrzutka.pl to nie tylko platforma crowdfundingowa (crowdfunding - finansowanie społecznościowe wybranego projektu) i fundraisingowa (fundraising - zbieranie pieniędzy poprzez wsparcie osób, firm, fundacji). To przede wszystkim wirtualna portmonetka/skarbonka, do której zrzucają się wszyscy zainteresowani określonym celem: zbiórka charytatywna, na prezent, na projekt/biznes, na wyjazd ze znajomymi - Ty określasz cel. Zrzutka.pl to w pewien sposób "mix" platform takich jak Kickstarter czy Indiegogo z najbardziej znanym wirtualnym portfelem świata jakim jest PayPal. Zrzutkę może założyć osoba prywatna, a także firma, fundacja, instytucja. Zrób zrzutkę, zaproś znajomych i zobacz jak prosto jest zbierać pieniądze online!
Zrzutka.pl Sp. z o.o. stosuje zasady ładu korporacyjnego zgodnie ze wskazaniami ustanowionymi przez KNF, dostępnymi tutaj.
Zapoznaj się z broszurą KE dotyczącą praw konsumentów.

zrzutka.pl Platforma Crowdfundingowa Wszelkie Prawa Zastrzeżone

Switch to English

Aby w pełni korzystać z portalu Zrzutka.pl zalecamy korzystać z nowszych przeglądarek. Pobierz przeglądarkę: Chrome, Firefox, Opera lub Edge.