Profil organizatora

KF

Krzysztof Florys

34

razy użytkownik wpłacił na zrzutki
Zadaj pytanie organizatorowi
Dołączył/a
28 mar 2021
Imię i nazwisko
Krzysztof Florys
  • Zrzutki wsparte

Zrzutki wsparte: 6
circle-question Created with Sketch.

Questowa odNowa – Odnówmy razem 20 stałych gier terenowych

12 162 zł z 30 000 zł
40%

Na nagranie debiutanckiej płyty Reginy Wicher

4 316 zł z 25 000 zł
17%

Pomóżmy dzieciom po śmierci Taty

7 227 zł z 25 000 zł
28%

działania statutowe OMZRiK

20 384 zł z 20 000 zł
101%

Festiwal Danielka 2019

17 856 zł z 20 000 zł
89%

Pomoc Pożar Prokocim! - Pomóżmy Piotrowi i Kasi uratować dom!

35 764 zł z 35 000 zł
102%

Załóż zrzutkę, jak Krzysztof Florys

Załóż zrzutkę
Pomoc
Kontakt
Opinie
Blog
Regulamin
Jak to działa?
Bezpieczeństwo
Za darmo
Dla mediów
Polityka prywatności
Zasady wyświetlania treści

Zrzutka.pl Sp. z o.o. al. Karkonoska 59, 53-015 Wrocław, Polska. KRS: 0000634168. Kapitał zakładowy: 550 000 PLN. Krajowa instytucja płatnicza nadzorowana przez Komisję Nadzoru Finansowego. czytaj więcej
Zrzutka.pl to narzędzie do samodzielnego zorganizowania zbiórki pieniężnej na dowolnie wybrany cel, za darmo, bez prowizji. Zrzutka.pl to nie tylko platforma crowdfundingowa (crowdfunding - finansowanie społecznościowe wybranego projektu) i fundraisingowa (fundraising - zbieranie pieniędzy poprzez wsparcie osób, firm, fundacji). To przede wszystkim wirtualna portmonetka/skarbonka, do której zrzucają się wszyscy zainteresowani określonym celem: zbiórka charytatywna, na prezent, na projekt/biznes, na wyjazd ze znajomymi - Ty określasz cel. Zrzutka.pl to w pewien sposób "mix" platform takich jak Kickstarter czy Indiegogo z najbardziej znanym wirtualnym portfelem świata jakim jest PayPal. Zrzutkę może założyć osoba prywatna, a także firma, fundacja, instytucja. Zrób zrzutkę, zaproś znajomych i zobacz jak prosto jest zbierać pieniądze online!
Zrzutka.pl Sp. z o.o. stosuje zasady ładu korporacyjnego zgodnie ze wskazaniami ustanowionymi przez KNF, dostępnymi tutaj.
Zapoznaj się z broszurą KE dotyczącą praw konsumentów.

zrzutka.pl Platforma Crowdfundingowa Wszelkie Prawa Zastrzeżone

Switch to English

Aby w pełni korzystać z portalu Zrzutka.pl zalecamy korzystać z nowszych przeglądarek. Pobierz przeglądarkę: Chrome, Firefox, Opera lub Edge.