ZAINWESTUJ W PRZYSTAŃ ANIOŁÓW koniec za 84 dni ID: p6tyhd

ZAINWESTUJ W PRZYSTAŃ ANIOŁÓW

Zebrano 40 432 zł
z kwoty 583 000 zł

6 %

WPŁAĆ

Pomóż udostępniając zrzutkę!

915
udostępnień

Kostry Noski to miejsce szczególne. Tu działa Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy „Przystań” dla dzieci i młodzieży z niepełnosprawnością sprzężoną od 3 do 25 lat. Jedną z podopiecznych Przystani jest Anita. Potrzebuje wsparcia, pomocy rodziny i specjalistów. Mimo dużych problemów w komunikacji oraz w poruszaniu się nigdy się nie poddała!

Dawny budynek szkoły stał się przystanią Anity i 39 pozostałych Aniołów. Wymagał pilnego i generalnego remontu i dostosowana do potrzeb aniołów, tak aby bez przeszkód mogły poruszać się, korzystać z rehabilitacji, terapii, edukacji, stołówki, sal integracji i wielu innych udogodnień.

Łączny koszt remontu Przystani Aniołów to: 2 255 683,88zł. To ogromne pieniądze! Remont wsparł PFRON, WFOŚiGW w Białymstoku, Fundacja PGE, UE, Podlaski Wojewoda i osoby dobrej woli. Nadal jednak brakuje nam 583 000 zł na opłacenie kosztów wykonanego remontu.

Dziś Przystań Aniołów potrzebuje Państwa pomocy! Każdy Państwa gest jest dla nas cenny i ważny! Przystań Aniołów musi działać ale bez Państwa pomocy to się nie uda!

Zainwestuj w Przystań Aniołów w Kostrach Noskach. Zainwestuj w radość, zdrowie, szczęście 40 Aniołów. Twoja inwestycja zwróci się szybko i będzie procentowała przez następne 30-40 lat. Proszę wpłać darowiznę !! Dziękujemy


Ambasador: Maciek Mikołajczyk wspiera akcję Zainwestuj w Przystań Aniołów

Znany z wielu ról filmowych w filmach i serialach: Odnajdę Cię; Pitbull Ostatni Pies; Pułapka; Korona Królów; Karbala; Strażacy; Wataha;  Katyń; Glina; M jak Miłość.

Ambasador:

Zespół Hoyraki też wspiera akcję Zainwestuj w Przystań Aniołów


W naszych działaniach wspiera nas

Biskup Łomżyński

Także PFRON

Ambasador: Jacek Zawada wspiera akcje Zainwestuj w Przystań Aniołów.

Wokalista, konferansjer i trener twórczości dziecięcej. Aktor teatru: Roma, Syrena, Rampa i Kamienica. Najważniejsze spektakle to „Nie dorosłem – piosenki taty Kazika”, „Kot w butach”, „Opera za trzy grosze”, „Mały Książę”, „Mistrz i Małgorzata”, „Bagdad Cafe”.

Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy „Przystań” dla dzieci i młodzieży z niepełnosprawnością sprzężoną od 3 do 25 lat jest miejscem szczególnym. To ich drugi dom. Jedną z podopiecznych Przystani jest Anita. Potrzebuje wsparcia, pomocy rodziny i specjalistów. Mimo dużych problemów w komunikacji oraz w poruszaniu się, nigdy się nie poddała!

Terapia sensoryczna

Integracja i edukacja.

Aby pomóc Anicie, Hubertowi, Natali, Wojtkowi, Gabrysi, i pozostałym 35 Aniołom w 2009 roku powstał OREW „Przystań”. Początkowo w Perkach Karpiach a od lipca 2017 roku w nowej siedzibie w Kostrach Noskach 60 km od Białegostoku (gm. Nowe Piekuty, woj. podlaskie).

Terapia ruchem.

Anioły poznają historię.

Przystań Aniołów to dawna opuszczona szkoła podstawowa, która wymagała pilnego i generalnego remontu i dostosowana do potrzeb aniołów, tak aby bez przeszkód mogły poruszać się, korzystać z rehabilitacji, terapii, edukacji, stołówki, sal integracji i wielu innych udogodnień.

Przed remontem

Przed remontem

Przed remontem

Po remoncie

Po remoncie

Po remoncie

Łączny koszt remontu Przystani Aniołów wyniósł 2 255 683,88zł. To ogromne pieniądze! Remont wsparł PFRON, WFOŚiGW w Białymstoku, Fundacja PGE, UE, Podlaski Wojewoda i osoby dobrej woli. Nadal jednak brakuje nam 583 000 zł na opłacenie kosztów wykonanego remontu.

Stara Szkoła Podstawowa w Kostrach Noskach

Po remoncie - OREW Przystań dla 40 Aniołów

Dziś Przystań Aniołów potrzebuje Państwa pomocy!  Każdy Państwa gest  jest dla nas cenny

i ważny!  Przystań Aniołów musi działać ale bez Państwa pomocy to się nie uda!Zainwestuj w Przystań Aniołów w Kostrach Noskach. Zainwestuj w radość, zdrowie, szczęście 40 Aniołów. Twoja inwestycja zwróci się szybko i będzie procentowała przez następne 30-40 lat.

Proszę wpłać darowiznę !! Dziękujemy

Więcej na: www.spszansa.pl

https://www.facebook.com/spszansa

https://www.facebook.com/OREWPrzystan

Zrzutka stworzona przez Stowarzyszenie Pomocy Szansa zarządzana przez Norbert Krzykawski

Od 1999r. pomagamy osobom z niepełnosprawnością. Prowadzimy 10 placówek dla osób od 1 roku życia do starości w woj. Małopolskim; Mazowieckim; Podlaskim.

czwartek, 19 września 2019 o 10:00

Zrzutkę i całą akcje wspiera Białostockie Radio I 103i3fm Bardzo dziękujemy. https://www.facebook.com/OREWPrzystan/posts/2654450137922547

poniedziałek, 19 sierpnia 2019 o 15:21

Oj wakacje już się kończą ale to dobrze bo Anioły już wypoczęły i czekają na nową szkolną przygodę A.D. 2019/20. Zaczynamy 2 września. Nasza i Wasza zbiórka przekroczyła 33 000zł Bardzo dziękujemy i prosimy o dalsze wpłaty.

czwartek, 16 maja 2019 o 16:04

Dziękujemy wszystkim darczyńcom przekroczyliśmy kwotę 30 000 zł. Jeszcze nam wiele brakuje ale liczymy Państwa otwartość. Dziękujemy. !!

czwartek, 16 maja 2019 o 16:02

Puk Puk!! Coraz większymi krokami zbliżają się wakacje. Anioły też będą miały wakacje !! Ale zanim to nastąpi jeszcze trochę pracy, trochę szkolnej zabawy. Anioły zapraszają na Dzień Dziecka w Kostrach Noskach. Będzie dużo zabawy, śmiechu, i kino letnie - Zwierzogród !! Zapraszamy !!

poniedziałek, 8 kwietnia 2019 o 15:28

Co słychać u 40Aniołów ?! Oj dzieje się wiele. Anioły przygotowują się do Świat Wielkanocnych. Tymczasem powstają stroiki świąteczne. Było anielskie fryzjerstwo czyli anioły poznają zawody. https://www.facebook.com/OREWPrzystan/videos/2398204093774977/ Zapraszamy do oglądania i pomagania.

poniedziałek, 18 marca 2019 o 23:09

Zapraszamy do lektury artykułu o 40 Aniołach z Przystani Aniołów w Kostrach Noskach. Art. ukazał się w styczniowym wydaniu miesięcznika Wróżka. Bardzo dziękujemy wydawnictwu Te-Jot i Panu Zbyszkowi Zborowskiemu. https://www.spszansa.pl/zainwestuj-w-przystan-aniolow/partnerzy/ Dziękujemy i zapraszamy do lektury.

czwartek, 31 stycznia 2019 o 12:23

Magda i Maciek Dziemian - Ambasadorami akcji Zainwestuj w Przystań Aniołów. Wspierają Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy "Przystań" i #40Aniołów ze Stowarzyszenia Pomocy Szansa. Magdę i Macka znamy z pięknych utworów, które można zobaczyć na https://www.youtube.com/user/DziemianMusic lub https://www.facebook.com/pl.dziemian/ Bardzo Magdzie i Maćkowi dziękujemy a do tych podziękowań przyłącza się 40 Aniołów z OREW Przystań. Tu krótki filmik https://www.youtube.com/watch?v=xSAKcD1RHvo Prosimy o pomoc i z góry dziękujemy za każdą wpłatę

czwartek, 3 stycznia 2019 o 14:30

40 Aniołów oraz cały zespół Stowarzyszenia Pomocy Szansa, życzą wszystkim wszelkiej pomyślności w 2019 roku. Dziękujemy za okazane wsparcie w 2018 roku i bardzo na Państwa liczymy w 2019 roku.

czwartek, 13 grudnia 2018 o 13:34

Serialowy Adam czyli Grzegorz Daukszewicz wspiera Przystań Aniołów. Kochani fani Adam i całego serialu "Na Dobre i Złe" wesprzyjcie Przystań Aniołów. Grzegorz Daukszewicz już nas wspiera. Za co 40 Aniołów i cały zespół z Przystani bardzo ale to bardzo dziękują. Grzegorz Daukszewicz jest naszym Ambasadorem akcji Zainwestuj w Przystań Aniołów i bardzo Was Fanów prosi o wsparcie https://youtu.be/kLN3j5jtGB8 Grzegorza Daukszewicza znamy z wielu innych ról w filmach serialach jak: "Miasto 44", "Volta", "Semper fidelis", "Czas Honoru", "Akademia", "Hotel 52", Barwy Szczęścia", "Skazane" czy Teatru 6 Piętro, Teatru Polskiego Radia, Teatru Telewizji. Jeszcze raz dziękujemy naszemu ambasadorowi wraz z nim prosząc wszystkich o wpłaty. Dziękujemy.

niedziela, 2 grudnia 2018 o 18:48

Angel, Violet i Ania Oliferuk z Top Model i prosto z Los Angeles wspierają naszą akcje i proszą Was wszystkich o wsparcie o darowizny! Dziękujemy wspaniałym dziewczyną. Wiemy że na nie możemy liczyć. Tu krótki filmik. https://youtu.be/g5_qwvSIfew , w którym nasze Ambasadorki proszą o pomoc dla naszej przystani gdzie jest rehabilitowanych 40 dzieci z niepełnosprawnością sprzężoną. To jest ich przystań a teraz tych 40 Aniołów ma jeszcze trzy wspaniałe Ambasadorki prosto z Los Angeles. Dziękujemy

środa, 28 listopada 2018 o 15:40

Monika Wilczak znana i lubiana miedzy innymi z: "Na Wspólnej" "Usta Usta", "Przyjaciółki", "Komisarz Alex", "Pielęgniarki","Barwy Szczęścia", "Na Sygnale", "Druga Szansa" czy "Mecenas Lena Barska" to Nasza Ambasadorka a zarazem dobra dusza naszych 40 Aniołów. Bardzo dziękujemy Pani Monice za wsparcie i pomoc. Tu znajdziesz kilka ciepłych słów od Ambasadorki Moniki Wilczak. Pomóż 40 dzieciom niepełnosprawnym. Wpłać darowiznę. Wspólnie z Moniką Wilczak zapewniamy że liczy się każda złotówka. Każdy dobry gest powraca do darczyńcy. https://www.youtube.com/watch?v=Tlao2oVF2kk

piątek, 26 października 2018 o 20:55

Do akcji Zainwestuj w Przystań Aniołów dołączył Ambasador: Artur Leszczyński. Znany piosenkarz, kompozytor, multiinstrumentalista, a przede wszystkim osoba dobrego serca. Znamy go z takich piosenek: "Twój mały świat", "Niania", "Żwirek", "Mamona" czy "Moje niebo" Bardzo dziękujemy za poparcie akcji. Filmik na https://youtu.be/wWrr8WL1DJE Polecamy jego piosenki i zapraszamy do akcji. Jedne gest a dużo dobra. Prosimy wszystkich ludzi dobrego serca wpłać darowiznę dla 40 Aniołów. Dziękujemy

czwartek, 18 października 2018 o 12:30

Do akcji Zainwestuj w Przystań Aniołów dołączyła Ambasadorka: Hania Kochańska. Znana miedzy innymi z: "Kasia i Tomek" "M jak Miłość", "Na dobre i na złe", "Kryminalni", "Ojciec Mateusz" a teraz z serialu "Oko za Oko" czy ról w teatralnych. Bardzo dziękujemy za poparcie i polecamy się pamięci. Filmik na https://youtu.be/SxHeOUoSlk4

Aby dodać komentarz lub

Użytkownik anonimowy
50 zł

Użytkownik anonimowy

Uwielbiam Was! Dobre, piękne miejsce i zaangażowani, fajni ludzie. Trzymam za Was kciuki!

Stowarzyszenie Pomocy Szansa

Bardzo dziękujemy za te miłe słowa. #40Aniołów z #OREWPrzystań również dziękuje bardzo za te miłe słowa oraz wsparcie finansowe.

Jerzy Legacki

powodzenia:-) Jestem z wami ;-)

Stowarzyszenie Pomocy Szansa

Bardzo dziękujemy za te miłe słowa i dziękujemy że jest Pan z nami i #40Aniołami.

Użytkownik anonimowy
25 zł

Użytkownik anonimowy

Powodzenia , to co robicie jest cudowne

Stowarzyszenie Pomocy Szansa

Bardzo dziękujemy za te miłe słowa. Dziękujemy za wsparcie finansowe. #40Aniołów także bardzo dziękuje.

Agnieszka Stasieńko

Powodzenia :) zapraszam do mnie 7aa2tp

Stowarzyszenie Pomocy Szansa

Dziękujemy

Użytkownik anonimowy
10 zł

Użytkownik anonimowy

Powodzenia :)

Stowarzyszenie Pomocy Szansa

Dziękujemy !!

Krystian Soma

Mam nadzieję że się uda :)
Ale może ktoś sprawi że uda się również mi...
ID: ya4jtv

Stowarzyszenie Pomocy Szansa

Dziękujemy i też życzymy powodzenia :)

Użytkownik anonimowy
3 050 zł

Użytkownik anonimowy

Zajączek dla ,, Aniołów z Przystani" od WTZ Dołubowo ❤️❤️❤️

Stowarzyszenie Pomocy Szansa

Wielkie dziękuję dla, zajączka. Dla wszystkich uczestników pracowników WTZ Dołubowo, oraz wszystkich, którzy poprze zakup wsparli tą akcję i pomogli OREW - Przystani Aniołów ❤️❤️❤️ DZIĘKUJEMY WAM ❤️❤️❤️

JR
200 zł

Jan Rakocz

Powodzenia

Stowarzyszenie Pomocy Szansa

Dziękujemy !!

Użytkownik anonimowy
25 zł

Użytkownik anonimowy

Dobrze :), wykorzystany "głos" na strażaka roku.

Stowarzyszenie Pomocy Szansa

Bardzo dziękujemy :) Dziękujemy wszystkim strażakom i ich sympatykom. Tak będzie działał przez następne 25 lat. 40Aniołów dziękuje

Użytkownik anonimowy
25 zł

Użytkownik anonimowy

Plebiscyt na Strażaka Roku

Stowarzyszenie Pomocy Szansa

Bardzo dziękujemy :) Dziękujemy wszystkim strażakom i ich sympatykom. 40Aniołów dziękuje

Stowarzyszenie Pomocy Szansa

Szanowni Państwo staramy się zrozumieć wszystkie potrzeby małe i duże, bardzo ważne i ważne jednak proszę promować swoja zrzutkę u siebie nie naszej zrzutce "Zainwestuj w Przystań Aniołów" Proszę nie umieszczać takich wpisów w naszych komentarzach. Takie wpisy będą kasowane i przekazywane do adminis.. rozwińtratora zrzutki.pl Dziękujemy i życzymy powodzenia we własnych zbiórkach.

ŚD

Środowiskowy Dom Samopomocy Wyliny Ruś

Jesteśmy z Wami :) Powodzenia w dalszej zbiórce:) Środowiskowy Dom Samopomocy Wyliny Ruś

Stowarzyszenie Pomocy Szansa

40Aniółów z OREWPrzystań bardzo Wam wszystkim dziękują. Wiemy, że na Was zawsze można liczyć !! Dziękujemy. Ta też w imieniu SPS dziękuje.

Powodzenia. Zapraszam także na moją zbiórkę która została stworzona dla dzieci z Malawi. Jedna kaszka to miesięczny posiłek dla jednego dziecka. Proszę o symboliczne kwoty. Oto Id h9jvbd

Stowarzyszenie Pomocy Szansa

Dziękujemy i również życzymy powodzenia.

również życzę powodzenia, taki ośrodek może pomóc wielu ludziom, dołączę się jednak może to mniej ważne ale jest marzenie za pomoc dziękuję ID:d6r75k

Stowarzyszenie Pomocy Szansa

Dziękujemy i też powodzenia w zbiórce.

Beata Białecka

Serdeczne pozdrowienia dla młodzieży I opiekunów :-)

Stowarzyszenie Pomocy Szansa

Bardzo dziękujemy i również anielsko Panią pozdrawiamy. :)

AD
100 zł

Alicja Deczkowska

Dowiedziałam się o Was z artykułu we Wróżce, jestem pełna podziwu dla działania tego stowarzyszenia i jego "zapaleńców".

Stowarzyszenie Pomocy Szansa

Bardzo dziękujemy i przesyłam anielskie pozdrowienia ;)

EC
500 zł

Ewa ciskowska

Chyle czola przed Panem, Panie Norbercie i chcialabym, by moje”piorko” pomoglo w utrzymaniu „Czterdziestki Aniolow”. Serdecznie pozdrawiam Ewa

Stowarzyszenie Pomocy Szansa

Pani Ewo bardzo dziękujemy za "piórko" Dzięki Pani i innym osobom wszystkie "ocalimy wszystkie piórka z Anielskich Skrzydeł" Składamy także Pani wszystkiego najlepszego w 2019 roku. Dziękujemy i zapraszamy do Nas na Anielska Kawę.

Użytkownik anonimowy
20 zł

Użytkownik anonimowy

Z całych sił Wam kibicuję. Życzę szczęścia w dalszej działalności.

Stowarzyszenie Pomocy Szansa

Bardzo dziękujemy za okazaną pomoc i życzenia. Cały zespół życzy także wszelkiej pomyślności w 2019 roku.

ID:h7yvvm. W imieniu młodzieży z Wrocławia proszę o pomoc w zrealizowaniu projektu na skatepark nie kryty dla młodzieży by mogła sie uczyć i spędzić czas na świeżym powietrzu proszę o pomoc

Stowarzyszenie Pomocy Szansa

W imieniu Stowarzyszenia Pomocy Szansa życzę powodzenia. Idea ważna i potrzebna gdyż tylko przez aktywizację młodzieży dochodzimy do lepszych rzeczy. Projekt możecie zrealizować z wielu różnych projektów, grantów. Życzymy powodzenia.

Blanka Bernat

Powodzenia.

Stowarzyszenie Pomocy Szansa

Bardzo dziękujemy za pomoc, wpłatę i życzenia. Pani też życzymy wszelkiej pomyślności w 2019 roku - SPS.

Marek Pociask

Proszę o pomoc ID zrzutki: buuw7s

Stowarzyszenie Pomocy Szansa

Całe zespół Stowarzyszenie życzy Panu powodzenia w odbudowie pasieki. Polecamy wejść we współprace z lokalnym stowarzyszeniem lub fundacją i przez nich ubiegać się o gran. Jeżeli jest Pan z terenu, na którym SPS działa to oferujemy pomoc w pozyskaniu środków z grantu. Tel. na naszej zrzutce. Pozdr.. rozwińawiamy i życzymy powodzenia.

Kornelasek 699

Chciałabym spełnić marzenia. Chcieć można wiele, a wiarą da się dużo spełnić. Wierze bardziej w to, że uda się zebrać wystarczającą kwotę na przystań Aniołów niż w to, że zdobędę kwote na własną realizację marzeń.

Stowarzyszenie Pomocy Szansa

Dziękujemy. Wierzymy iż dzięki dobrym ludziom uzbieramy wymaganą kwotę na Przystań. Dla 40 wspaniałych Aniołów, którzy wymagają pomocy. Panu też życzymy powodzenia. Jak mawiają choć przychodzą chwile zwątpienia to nadzieja jest ważna i umiera ostatnia. My w Przystani twierdzimy że nadzieja jest zaws.. rozwińze. Pozdrawiamy i proszę pamiętać także iż chcieć to móc!

Proszę o pomoc każdy grosz się liczy Id :tx5d8w

Stowarzyszenie Pomocy Szansa

W imieniu Stowarzyszenia Pomocy Szansa życzymy powodzenia. Na dofinansowanie zakupu samochodu możecie Państwo skorzystać z PFRON w ramach programy: "Wyrównywania Różnic..." Nasza zbiórka jest 40 dzieci z Ośrodka Rehabilitacyjnego więc też szukamy wszędzie pieniędzy. Pozdrawiam zespół SPS.

DP

Dawid Pogorzelski

Trzymam kciuki!

Stowarzyszenie Pomocy Szansa

Bardzo dziękujemy!

Eryk Pakuła

witam pwodzenia i prosze pomoże ktoś:) spełniamy marzenia:) ID :xymxuz

Moja siostra uczęszczała do OREWu jeszcze w poprzednim lokalu w Parkach. Zawsze wracała stamtąd zadowolona. Zajęcia w ośrodku w pewnym stopniu rekompensowały jej namiastkę "normalnego" życia.
Pragnę z calego serca podziękować osobom, które stworzyły ten ośrodek. I uważam, że powinniśmy budować więce.. rozwińj takich miejsc. I zawsze w miarę naszych możliwości powinnyśmy wspierać tego typu akcje.

Stowarzyszenie Pomocy Szansa

Dziękujemy za te miłe słowa.

Użytkownik niezarejestrowany
6 340 zł
Użytkownik niezarejestrowany
Dane ukryte
3 050 zł
Dane ukryte
O
3 000 zł
Od Wujka
LM
1 000 zł
Liga Morska i Rzeczna Oddział Podlaski
Norbert Krzykawski
1 000 zł
Norbert Krzykawski
Dane ukryte
1 000 zł
Dane ukryte
MK
1 000 zł
Marek Kaczyński
Użytkownik niezarejestrowany
958,35 zł
Użytkownik niezarejestrowany
PF
850 zł
Piotr Foltyn
Użytkownik niezarejestrowany
750 zł
Użytkownik niezarejestrowany
Użytkownik niezarejestrowany
750 zł
Użytkownik niezarejestrowany
Dane ukryte
718 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
600 zł
Dane ukryte
P
600 zł
przedszkolaki z Przedszkola 87 w Białymstoku
Szepietowo
540 zł
Szepietowo
IZ
500 zł
Iwona Zator
U
500 zł
uczniowie SP w Szepietowie
A
500 zł
Adam
EC
500 zł
Ewa ciskowska
Dane ukryte
486 zł
Dane ukryte
K1
440 zł
Klasa 1b z Rodzicami z SP Nr 50 w Białymstoku
J
440 zł
Jeżyki, Biedronki i Krasnoludki z Przedszkola Nr 87 w Białymstoku
3
410 zł
32211
Dane ukryte
400 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
398 zł
Dane ukryte
K
350 zł
KGW
MJ
300 zł
Marzena Jurczyk
MJ
300 zł
Marzena Jurczyk
Dane ukryte
270 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
208 zł
Dane ukryte
JR
200 zł
Jan Rakocz
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
M
200 zł
Magdalena Sroda
MZ
200 zł
Milena Zieńkiewicz
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
KS
200 zł
Katarzyna Sadłowska-Kittel
A
200 zł
Aneta Hregorowicz-Gorlo
U
170 zł
Uczniowie klas gimnazjalnych Szkoły Podstawowej w Szepietowie
A
150 zł
adam dziomdziora
Dane ukryte
130 zł
Dane ukryte
V
120 zł
VI A ze Szkoły Podstawowej Nr 2 w Łapach
RB
100 zł
Roszkowska Bożena
AW
100 zł
Agata Wólkiewicz
AG
100 zł
Andrzej Gąsowski
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
KR
100 zł
Katarzyna Rutkowska
A
100 zł
Adam i Ula
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
TD
100 zł
Teresa Dudek
LD
100 zł
Leszek Dąbrowski
K
100 zł
Kinga
D
100 zł
Daniel
BBeata
100 zł
BBeata
100 zł
Maciej Lach
J
100 zł
Joanna Porucznik
AD
100 zł
Alicja Deczkowska
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
AD
100 zł
Aldona Dunaj
K
100 zł
Kamil i Ola Zambrzyccy
70 zł
Grzegorz Flasiński
EK
50 zł
Ewa Kowalska
MW
50 zł
Maryla Wróblewska
WO
50 zł
Wiola Ogonowska
DP
50 zł
Dominika Perkowska
EM
50 zł
Edyta Murawska-Derewońko
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
M
50 zł
Monika
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
AK
50 zł
Aneta Kachnowska
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
LS
50 zł
Lena Siuda
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
M
50 zł
Monika
M
50 zł
Maja
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
MT
50 zł
Marta Tywonek
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
PS
50 zł
Paweł Suliga
AN
50 zł
Anna Niemyjska
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
AW
50 zł
Agata Wyszyńska
P
50 zł
Paula
KI
50 zł
Katarzyna iwaniuk-Fabiszewska
S
50 zł
SJLWS
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
HB
50 zł
Helena Brzeska
Dane ukryte
30 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
30 zł
Dane ukryte
MS
30 zł
Małgorzata Skóra
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
KL
25 zł
KATARZYNA LASZUK
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
PK
25 zł
Paulina Kapela
AF
25 zł
Agnieszka Falkowska
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
ŻP
25 zł
Żaneta Pęczek
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
KS
25 zł
Kamil Sokołowski
M
25 zł
Magda
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
JR
25 zł
Joanna Ratajczak
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
K
25 zł
Kasia
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Blanka Bernat
25 zł
Blanka Bernat
JK
25 zł
Joanna Kędzierska
Użytkownik niezarejestrowany
25 zł
Użytkownik niezarejestrowany
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
M
25 zł
Małgorzata
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
P
25 zł
Pie Trek
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
K
25 zł
Kasia
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
JA
25 zł
Joanna Anioła
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
K
20 zł
Kasia
Sławomir Cierocki
20 zł
Sławomir Cierocki
SS
20 zł
Stanisław Statkiewicz
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
WW
20 zł
Weronika Wnorowska
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
W
20 zł
Webbit
M
15 zł
Monika
Dane ukryte
15 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
15 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
12 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
KC
10 zł
Katarzyna Cheba
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
5 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
5 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
5 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
5 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
1 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
1 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
ŚD
ukryta
Środowiskowy Dom Samopomocy Wyliny Ruś
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
MM
ukryta
Mariola Malicka
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
KB
ukryta
Katarzyna Buczynska
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
DP
ukryta
Dawid Pogorzelski
M
ukryta
MonikaT
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
JN
ukryta
Joanna Nosewicz-Lewandowska
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte

Najwięcej środków dzięki udostępnieniom

Pierwsza wpłata

Najwyższa wpłata

Nasi użytkownicy założyli

374 275 zrzutek

Pomóż zebrać 583 000 zł dokonując wpłaty przez płatności on-line lub przelewem tradycyjnym.

Pomóż udostępniając zrzutkę!

915
udostępnień

Zorganizuj własną zrzutkę na dowolny cel:

Google Play
App Store

Zrzutka.pl używa plików cookies niezbędnych do działania strony, a także takich służących do analizy ruchu oraz pozwalających nam na optymalizację działania serwisu. Używamy także cookies niezbędnych do skutecznego marketingu usług własnych. Czytaj więcej: polityka prywatności.

Uwaga - zmianie uległa nasza polityka prywatności.