id: eh7frf

Przystań Chwały - Koncert Świąteczny

Przystań Chwały - Koncert Świąteczny

Nasi użytkownicy założyli 912 466 zrzutek i zebrali 874 535 569 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Często słyszymy: muzyka łagodzi obyczaje. To prawda. Kto z nas po ciężkim dniu w pracy czy w szkole nie próbował ukoić nerwów dobrą muzyką, ten wie, że to działa :) Jednak czasem w muzyce chodzi o coś więcej. W starożytności św. Augustyn mawiał, że: kto śpiewa - podwójnie się modli. Wierzymy, że taka modlitwa, choć dziś już trochę zapomniana, może być odpowiedzią na pustkę, strach czy bezsilność, w obliczu problemów dnia codziennego :)


I właśnie na taką śpiewaną modlitwę chcielibyśmy Cię zaprosić 6 stycznia 2023 r. o godz. 16.00 do Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego w Radomiu na ulicy Reja 7!

v5cc70fd5e4551c5.jpg

Podczas koncertu świątecznego wystąpią, zagrają i zaśpiewają dwa zespoły. Chór Ewangelicki im. Oskara Kolberga z Radomia, który wykona dla Państwa koncert kolęd. Drugim wykonawcą będzie projekt Przystań Chwały, który zagra koncert uwielbienia. Przewidujemy także wspólny występ obu zespołów. Wydarzenie ma charakter ponadwyznaniowy. Wierzymy, że modlitwa i uwielbienie Boga ma właśnie taki wymiar. Kierujemy zaproszenie do wszyskich ! 


Stawiamy na jakość muzyczną. Zdajemy sobie sprawę, że dobre doświadczenia werbalne, słuchowe pomagają także w duchowym doświadczaniu. Nasz zespół składa się z profesjonalnych muzyków z Radomia, Warszawy i okolic, a także młodych, utalentowanych solistów. Kierownikiem zespołu jest Łukasz Bizoń, muzyk, gitarzysta, realizator i producent muzyczny współpracujący z wieloma regionalnymi i ogólnopolskimi artystami. To on wraz z żoną Malwiną jest pomysłodawcą muzycznego wydarzenia Przystań Chwały. Od lat noszą w sercu potrzebę muzycznego uwielbienia Boga.


Chór Ewangelicki im. Oskara Kolberga z Radomia. Dyrygentem jest ks. Katarzyna Rudkowska. Na swojej stronie www tak piszą o sobie: jesteśmy chórem z pasją i misją, śpiewamy wśród ludzi i dla ludzi, nie dla nagród, sławy czy pieniędzy. Jesteśmy rodziną chórową, którą łączy pasja do muzyki i miłość do Boga.

p381c9bb7140fdb1.jpg

Aby koncert mógł się odbyć, potrzebujemy wsparcia finansowego. Kwota zebrana podczas tej zbiórki zostanie przeznaczona na wynagrodzenie dla obsługujących wydarzenie, sprawy techniczne i nagłośnienie. To zagwarantuje wysoką jakość koncertu. A jeśli uda się uzbierać wyższą kwotę to postaramy się o nagranie całego wydarzenia audio-video i udostępnienie fragmentów na platformach społecznościowych.


Z góry dziękujemy za wszelką pomoc !Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 6

preloader

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!