id: przyzs

Wydanie drugiej części serii Krańcowo.

Wydanie drugiej części serii Krańcowo.

Nasi użytkownicy założyli 1 152 757 zrzutek i zebrali 1 197 951 377 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Hej!


Jeżeli dotarłeś aż tutaj, to zakładam, że wiesz czym jest Krańcowo, byłeś już w Nowym Świecie i masz życzenie położyć sobie kolejny z jego reliktów na półce...


Więc jak mówił mistrz który przerósł ucznia - Niczego więcej Cię nie nauczę :P Jeśli masz życzenie wesprzeć ten projekt, kłaniam się przed Tobą i dziękuje, że jesteś.


Jeśli natomiast nie wiesz czym jest Krańcowo i kliknąłeś te Zrzutkę przypadkiem cóż... Zostań przez chwilę moim gościem i pozwól wyjaśnić.


Krańcowo to postapokaliptyczna historia, która od dwóch lat dostępna była w internecie pod postacią bezpłatnego bloga oraz darmowych e-booków. W trakcie swojego istnienia strona zebrała małą, ale zaangażowaną grupę fanów, którzy zapragnęli by zaistniało ono w formie "analogowej". - Tak wydana została pierwsza książka z serii Krańcowo.


Nie mniej, ponieważ apetyt rośnie w miarę jedzenia, wielu czytelników chętnie postawiłoby na półce kolejną część- dlatego właśnie założona została ta zrzutka.


Jeżeli chcesz sprawdzić, czy Krańcowo jest dla Ciebie, zapraszam do pobrania ebooków na stronie - https://krasnoluddvarfen.wixsite.com/website/post/e-book


Sprawdź i oceń czy warto.


Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 101

preloader

Komentarze 12

 
2500 znaków