id: psuwtt

Schronisko w Katarzynowie

Schronisko w Katarzynowie

Zrzutka została wyłączona przez organizatora
401 zł
z 1 500
26%
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 015 706 zrzutek i zebrali 1 063 137 702 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

NIEŚ POMOC PSIAKOM

W okolicach Słupca, w Katarzynowie znajduje się schronisko, które potrzebuje naszej pomocy. W schronisku są obecnie 42 psy. Część z nich szuka domu na spokojną starość, inne chciałyby zostać przygarnięte przez energicznych i pełnych wigoru właścicieli. Czynnikiem je wszystkie łączącym jest chęć znalezienia dobrego, pełnego miłości domu.

Jako SU X LO w Poznaniu postanowiliśmy wyjść z inicjatywą pomocy schronisku. Jako, że niektóre ze znajdujących się tam psiaków szczególnie wymagają naszego wsparcia. W schronisku znajdują się m.in. te zwierzaki, które potrzebują specjalistycznej pomocy weterynaryjnej, a której obecnie schronisko nie jest zapewnić samodzielnie.

Puszki mięsne, karmy suche i mokre, obroże mniejsze oraz te większe, smycze, szelki, koce – są to rzeczy, na które chcielibyśmy przeznaczyć zebrane przez nas środki. Boimy się, że bez naszej pomocy schronisko nie da sobie samo rady.

Wszystkie darowizny przekazane zostaną schronisku, aby to w ciężkich czasach mogło pozostać w względnej stabilności finansowej. Nie ma ono bowiem stałego źródła dochodu i utrzymuje się z darowizn ze strony wolontariuszy.

Chcemy tym sposobem szerzyć wśród ludzi, a szczególnie u dorastającej młodzieży, jak i u najmłodszych, idee takie jak: bezinteresowna pomoc, empatia, bliskość, czy też wrażliwość. Głęboko wierzymy, że to właśnie te wartości wróżą świetlaną przyszłość dla naszego pokolenia; wierzymy, że dobro przezwycięży wszelkie nieszczęścia i przeciwności losu.

Prosimy, więc was, uczniów klas licealnych, abyście to wy, w roli wolontariuszy, pomogli. Projekt ten jest jedną z inicjatywą – wyłącznie uczniowską. Jeśli tylko możecie przekażcie zrzutkę dalej, tak aby doszła do jak największej ilości osób.

Zbiórka pieniędzy jest niestety rozwiązaniem tylko tymczasowym, ponieważ wprowadzenie tak wielu zmian oraz tej placówki jest niemożliwe. Schronisko to wymaga wiele dobra, otwartości jak i rodzinnej atmosfery, (nie mówiąc już o wcześniej wspomnianych przedmiotach)

Jeśli nie jesteś w stanie przekazać darowizny w tej postaci pieniężnej pamiętaj, że schronisko otwarte jest prawie każdego dnia roku.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 22

 
Dane ukryte
40 zł
PJ
Piotr Jagodziński
30 zł
 
Dane ukryte
20 zł
 
Dane ukryte
20 zł
 
Dane ukryte
20 zł
ZR
Zuzanna Rudnicka
20 zł
MS
Marta
20 zł
 
Dane ukryte
20 zł
ED
Emilia D.
20 zł
PL
Paulina Lica
20 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!