id: pt9wfc

operacje ortopedyczne

operacje ortopedyczne

Nasi użytkownicy założyli 1 188 126 zrzutek i zebrali 1 250 555 192 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

ABY OTRZYMAĆ E- BOOKA DOKONAJ WPŁATY POPRZEZ OPCJĘ OFERTY/LICYTACJEHubert to prawdziwy bohater. Od najmłodszych lat zmaga się z rzadką chorobą genetyczną - dysplazją przynasadową McKusicka. Ta okrutna choroba ograniczyła go do zaledwie 100 centymetrów wzrostu, ale mimo bólu i cierpienia, Hubert zawsze zachowuje uśmiech na twarzy.


Przez długie lata poszukiwaliśmy dla niego pomocy, a teraz mamy ostatnią nadzieję - serię skomplikowanych operacji w Paley European Institute w Warszawie. To jedyne, co może dać Hubertowi szansę na poprawę zdrowia.


Jego jedynym życzeniem jest zdrowie i możliwość rosnąć jak inne dzieci. Pomimo bólu i cierpienia, Hubert jest niezwykle odważny i pełen radości życia. Jego uśmiech i determinacja wzruszają nas każdego dnia.


Dlatego zwracamy się do Was, ludzi o wielkich sercach, o wsparcie dla naszego Huberta. Każda wpłata na tę zbiórkę to krok w kierunku spełnienia marzeń o zdrowiu i normalności dla naszego syna.


Dajmy naszemu Hubertowi szansę na lepsze jutro! Wasza pomoc sprawi, że będzie mógł cieszyć się życiem bez bólu i ograniczeń, nadal zachowując swoją radość i siłę.


Hubert walczy z dysplazją kostną, a teraz do walki dołączyli się studenci pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej z Gdańska. Wspólnie wpadli na genialny pomysł: każda wpłata na rzecz Huberta nie tylko pomoże Hubertowi w jego trudnej sytuacji. Dzięki tej inicjatywie możemy nie tylko wesprzeć naszego syna, ale też zdobyć wartościową lekturę.

Razem możemy wpłynąć pozytywnie na życie Huberta. Dołącz już dziś i razem pokonajmy matematyczne wyzwania!


Dziękujemy niesamowitym studentom pedagogiki III roku Uniwersytetu Gdańskiego za ich niezwykłą inicjatywę i wspólne działanie! Ich dobre serca połączyły się, aby stworzyć ebooka, który nie tylko szerzy dobro, ale także wspiera Huberta w walce o lepsze jutro. Dzięki ich wysiłkom, każdy, kto wesprze zrzutkę, otrzyma ten wyjątkowy ebook, dając nie tylko wsparcie finansowe, ale także edukacyjną wartość.


Zapraszamy Was do inicjatywy stworzonej z sercem, dzięki której pragniemy wprowadzić światełko nadziei do życia Huberta. Kim jesteśmy? Jesteśmy grupą studentów III roku Pedagogiki Przedszkolnej i Wczesnoszkolnej Uniwersytetu Gdańskiego, którzy postanowili połączyć siły w działaniu. Nasz kierunek nie tylko inspiruje swoją głębią, ale także możliwościami. Dlatego też, przepełnieni chęcią do szerzenia dobra i wiarą w możliwości małych umysłów, stworzyliśmy projekt „Liczy się edukacja”. Efektem naszych działań jest e-book, który ma na celu pomóc Hubertowi i jego rodzinie, dając szanse na lepsze jutro. Oprócz tego, chcemy zmienić postrzeganie matematyki przez najmłodszych, ale także dorosłych. Pokazać, że młodzi ludzie są zdolni osiągnąć wiele i ciężki z pozoru przedmiot nie musi być czymś, czego muszą się obawiać - to w najmłodszych drzemie ogromna siła do odkrywania, uczenia się i rozwoju. Dzięki Waszej hojności, będziemy mogli nie tylko wesprzeć Huberta, ale dotrzeć też do wielu innych dzieci, otwierając przed nimi nowe horyzonty w świecie liczb i kształtów. „Nie wolno zostawić świata takim, jaki jest.” – Janusz Korczak.

Z głębi serca dziękujemy za Wasze wsparcie i zaufanie

Studenci III roku Pedagogiki Przedszkolnej i Wczesnoszkolnej


Jeśli po wpłacie, nie otrzymałeś e- booka na swojego maila, prosimy o kontakt : [email protected]


ABY OTRZYMAĆ E- BOOKA DOKONAJ WPŁATY POPRZEZ OPCJĘ OFERTY/LICYTACJE

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Oferty/licytacje 1

Kupuj, Wspieraj.

Kupuj, Wspieraj. Czytaj więcej

Aktywne organizatora:
Dla dzieci • Książki dla dzieci • Edukacyjne
Matematyczny E-BOOK
E-Book matematyczny dla dzieci to przyjemny sposób na naukę matematyki rozwijając umiejętności już od najmłodszych lat.
19 zł

Kupione 292

Koniec za 18 dni!

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. Twoja może być pierwsza!

Wpłaty 402

preloader

Komentarze 3

 
2500 znaków