Pomóżmy rodzeństwu zamieszkać pod jednym dachem Zakończona 11.01.2018r ID: pte5cn

Pomóżmy rodzeństwu zamieszkać pod jednym dachem

Zebrano 3 056 zł
z kwoty 18 000 zł

16 %

WPŁAĆ

Pomóż udostępniając zrzutkę!

307
udostępnień

Krótki opis zrzutki (tylko tekst)


Pozostawieni sami sobie, rozdzieleni przez los...mają szansę zamieszkać razem i wspólnie stworzyć bezpieczny dom.
Mowa o siedmiorgu rodzeństwa z niewielkiej miejscowości Siniec w Gminie Srokowo (Powiat Kętrzyński). Los chciał, że w tej chwili pięcioro z nich przebywa obecnie w Domu Dziecka w Reszlu.
Ich historia nie przypomina bajki, lecz dzięki ludziom dobrej woli może zakończyć się happy endem.
Najstarsza Monika ma 21 lat i jej marzeniem jest stworzenie szczęśliwego i bezpiecznego domu dla rodzeństwa. Postanowiła spróbować i zwróciła się o pomoc do stacji telewizyjnej, która pomaga potrzebującym i odnawia ich domy. Producenci telewizyjni odwiedzili miejscowość w której mieści się zniszczony dom. Decyzja była szybka … - wyremontujemy i wyposażymy wasz dom, jednak dach i piwnice musicie odnowić sami.
To było jak sen, a 21-latka postanowiła działać dalej i odzyskała nadzieję.
Do akcji zaangażowało się Srokowskie Stowarzyszenie Sukces Każdego Dziecka, Starostwo Powiatowe w Kętrzynie, Dom Dziecka w Reszlu i Gmina Srokowo, którzy popierają całą akcję.
Bardzo pragniemy pomóc tej rodzinie, ponieważ mają szansę na stworzenie ciepłego i rodzinnego domu. Starsze rodzeństwo ma pracę i chce zaopiekować się młodszymi dziećmi. Bądźmy solidarni, szczególnie w ten świąteczny czas i pomóżmy rodzeństwu być razem.

„Rodzina jest pierwszą i podstawową szkoła miłości społecznej. Trzeba uczynić wszystko, ażeby ta szkoła mogła pozostawać sobą. Równocześnie zaś rodzina musi być na tyle silna Bogiem – czyli miłością wzajemną wszystkich, którzy ją tworzą – że potrafi pozostać ostoja dla człowieka pośród wszystkich niszczycielskich prądów i bolesnych doświadczeń.” Jan Paweł II


Opis zrzutki (tutaj oprócz tekstu dodasz też zdjęcia - użyj edytora po lewej stronie)

Organizator nie dodał jeszcze żadnych aktualności

Komentarze zostały wyłączone

Dane wpłacających zostały ukryte przez organizatora

Nasi użytkownicy założyli

361 037 zrzutek

Pomóż zebrać 18 000 zł dokonując wpłaty przez płatności on-line lub przelewem tradycyjnym.

Pomóż udostępniając zrzutkę!

307
udostępnień

Zorganizuj własną zrzutkę na dowolny cel:

Google Play
App Store

Zrzutka.pl używa plików cookies niezbędnych do działania strony, a także takich służących do analizy ruchu oraz pozwalających nam na optymalizację działania serwisu. Używamy także cookies niezbędnych do skutecznego marketingu usług własnych. Czytaj więcej: polityka prywatności.

Uwaga - zmianie uległa nasza polityka prywatności.