id: ptrf99

Wsparcie mieszkań wspomaganych (Etap II)

Wsparcie mieszkań wspomaganych (Etap II)

231 634 zł 
z 40 000 zł
579%
zakończona 01.07.2021r
7124 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Nasi podopieczni odliczają dni do przeprowadzki - my liczymy na Was. 

 

Fundacja Atalaya prowadzi obecnie pięć mieszkań wspomaganych dla 10 usamodzielniających się młodych dorosłych

 

Część z nich przeprowadzi się do nas z domów dziecka, część z rodzin zastępczych, a część z nich aktualnie nie ma żadnego dachu nad głową.

Młodzież razem z nami będzie stawiała pierwsze kroki w samodzielności, przestanie być bezdomna i będzie miała swój własny, tak długo wyczekiwany kąt do życia.

Pierwsze osoby już wprowadziły się do mieszkań, a dla innych jeszcze szykujemy miejsce!

 

Mieszkania, które otrzymaliśmy od miasta st. Warszawy, są odnowione i w dobrym stanie. 

Dzięki otrzymanej w ramach projektu “Sami-dzielni” dotacji, możliwe jest sfinansowanie części wyposażenia mieszkań, części działań rozwojowych i naszej pracy, jednak to tylko kropla w morzu potrzeb wszystkich usamodzielniających się pod skrzydłami fundacji podopiecznych. 

 

Na co zbieramy? 

W pierwszym etapie zebraliśmy 16 865,86 PLN i do mieszkań zakupiliśmy już pralki, lodówki, łóżka, biurka i kilka kompletów pościeli. 

Brakuje jeszcze trochę mebli, oświetlenia, wyposażenia kuchennego. Jak wiecie, jest to projekt na lata, więc usamodzielnieni wychowankowie będą zwalniać miejsce dla kolejnych. Każdego chcemy wyposażyć w podstawowy pakiet na start. Młodzież wspieramy też kompleksowo, opłacając potrzebne korepetycje, terapie, wsparcie prawnicze czy kursy zawodowe. Wszystko w celu zapewnienia im łatwiejszego startu w dorosłym życiu. Wszystkie Wasze wpłaty przeznaczamy tylko i wyłącznie na działania statutowe fundacji!

 

Liczy się każda złotówka i z góry dziękujemy za każdą wpłatę.

Potrzebujemy Waszego wsparcia jak nigdy dotąd!

 

Więcej o projekcie "Sami-dzielni", znajdziesz na stronie projektu. 

 

Kim jesteśmy?

Naszą misją jest tworzenie bezpiecznej przestrzeni do realizacji potrzeb rozwojowych młodzieży, w systemie pieczy zastępczej i po jej opuszczeniu oraz młodych dorosłych w niezwykle trudnej sytuacji życiowej.

nbb4f905f12318c9.jpeg

Działamy w obszarze edukacji, wspierając uczestników naszych działań w projektowaniu i realizowaniu własnej ścieżki rozwoju. Programy edukacyjne i rozwojowe tworzymy wyłącznie w oparciu o potrzeby uczestników, upowszechniając innowacyjne metody nauczania, aktywne podejście do edukacji oraz odpowiedzialność za własny rozwój.

Nasze projekty mają na celu przede wszystkim wzmacnianie poczucia własnej wartości oraz wsparcie w procesie usamodzielniania. [Czytaj więcej]

g90787a47523e385.png

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 7124

preloader

Komentarze 160

 
2500 znaków
 • Katarzyna Kłosowska

  płaciliśmy ile mogliśmy i zyczymy powodzenia .My też prosimy 🙏a nawet błagamy 🙏🙏🙏zajrzyjcie na zbiórkę naszego synka . Bez waszych dobrych serc ❤️ nie uda nam się uzbierać kwoty na leczenie wzroku Jasia . Nasz synek traci wzrok 😥, a my jako rodzice zrobimy wszystko aby nasz synek w przyszłości mógł spełniać marzenia bez ograniczeń jakie mu teraz los zgotował . UDOSTEPNIAJCIE 🙏 podzielcie się zlotoweczka która dla nas jest na wagę złota 🙏 i każda najmniejsza wpłata przybliża nas do osiągnięcia kwoty na leczenie Jasia oczek . Bardzo prosimy 🙏🙏🙏😢 a zarazem bardzo Wam dziękujemy . Rodzice Jasia zajrzyjcie na zrzutkę 🙏🙏🙏natxz9

 • Marcin Lepczyński

  Cześć, z okazji urodzin zbieram na kupno Fighterz pass 3. Jeśli ktoś chciałby pomóc uzbierać mi 84 zł to zapraszam pod to ID : mvryxe

 • SG
  Sławek

  Super pomysł 👍

  10 zł
 • Ewa Michalska

  Witam. Zbieram środki na naprawę dachu pracuje, ale z wynagrodzenia za prace nie jestem w stanie pokryć tak wysokich kosztów utrzymuje się sama, a dach dosłownie opadł mi nieoczekiwanie link do zbiorki to: https://zrzutka.PL/6zr39h zbiórkę można również znaleźć wchodząc na stronę zrzutka.PL wpisując w wyszukiwarce sam nr ID: 6zr39h. Z góry dziękuje za wsparcie :)

 •  
  Użytkownik anonimowy

  Trzymam kciuki!

  ukryta

Nasi użytkownicy założyli

880 341 zrzutek

i zebrali

810 712 345 zł

A ty na co dziś zbierasz?