id: ptrf99

Wsparcie mieszkań wspomaganych (Etap II)

Wsparcie mieszkań wspomaganych (Etap II)

231 189 zł z 40 000 zł
577%
zakończona 01.07.2021r
7110 wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Nasi podopieczni odliczają dni do przeprowadzki - my liczymy na Was. 

 

Fundacja Atalaya prowadzi obecnie pięć mieszkań wspomaganych dla 10 usamodzielniających się młodych dorosłych

 

Część z nich przeprowadzi się do nas z domów dziecka, część z rodzin zastępczych, a część z nich aktualnie nie ma żadnego dachu nad głową.

Młodzież razem z nami będzie stawiała pierwsze kroki w samodzielności, przestanie być bezdomna i będzie miała swój własny, tak długo wyczekiwany kąt do życia.

Pierwsze osoby już wprowadziły się do mieszkań, a dla innych jeszcze szykujemy miejsce!

 

Mieszkania, które otrzymaliśmy od miasta st. Warszawy, są odnowione i w dobrym stanie. 

Dzięki otrzymanej w ramach projektu “Sami-dzielni” dotacji, możliwe jest sfinansowanie części wyposażenia mieszkań, części działań rozwojowych i naszej pracy, jednak to tylko kropla w morzu potrzeb wszystkich usamodzielniających się pod skrzydłami fundacji podopiecznych. 

 

Na co zbieramy? 

W pierwszym etapie zebraliśmy 16 865,86 PLN i do mieszkań zakupiliśmy już pralki, lodówki, łóżka, biurka i kilka kompletów pościeli. 

Brakuje jeszcze trochę mebli, oświetlenia, wyposażenia kuchennego. Jak wiecie, jest to projekt na lata, więc usamodzielnieni wychowankowie będą zwalniać miejsce dla kolejnych. Każdego chcemy wyposażyć w podstawowy pakiet na start. Młodzież wspieramy też kompleksowo, opłacając potrzebne korepetycje, terapie, wsparcie prawnicze czy kursy zawodowe. Wszystko w celu zapewnienia im łatwiejszego startu w dorosłym życiu. Wszystkie Wasze wpłaty przeznaczamy tylko i wyłącznie na działania statutowe fundacji!

 

Liczy się każda złotówka i z góry dziękujemy za każdą wpłatę.

Potrzebujemy Waszego wsparcia jak nigdy dotąd!

 

Więcej o projekcie "Sami-dzielni", znajdziesz na stronie projektu. 

 

Kim jesteśmy?

Naszą misją jest tworzenie bezpiecznej przestrzeni do realizacji potrzeb rozwojowych młodzieży, w systemie pieczy zastępczej i po jej opuszczeniu oraz młodych dorosłych w niezwykle trudnej sytuacji życiowej.

nbb4f905f12318c9.jpeg

Działamy w obszarze edukacji, wspierając uczestników naszych działań w projektowaniu i realizowaniu własnej ścieżki rozwoju. Programy edukacyjne i rozwojowe tworzymy wyłącznie w oparciu o potrzeby uczestników, upowszechniając innowacyjne metody nauczania, aktywne podejście do edukacji oraz odpowiedzialność za własny rozwój.

Nasze projekty mają na celu przede wszystkim wzmacnianie poczucia własnej wartości oraz wsparcie w procesie usamodzielniania. [Czytaj więcej]

g90787a47523e385.png

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 7110

MW
Marcin Wysokiński z eSIGN.pl
1 530 zł
 
Dane ukryte
1 000 zł
 
Dane ukryte
600 zł
PD
P D
599 zł
OS
One System
500 zł
 
Dane ukryte
500 zł
TK
Tomasz Kojder
500 zł
 
Dane ukryte
500 zł
AK
Adam
500 zł
MK
Małgorzata Królak
500 zł
Zobacz więcej

Komentarze 163

 
2500 znaków
 • Katarzyna Kłosowska

  płaciliśmy ile mogliśmy i zyczymy powodzenia .My też prosimy 🙏a nawet błagamy 🙏🙏🙏zajrzyjcie na zbiórkę naszego synka . Bez waszych dobrych serc ❤️ nie uda nam się uzbierać kwoty na leczenie wzroku Jasia . Nasz synek traci wzrok 😥, a my jako rodzice zrobimy wszystko aby nasz synek w przyszłości mógł spełniać marzenia bez ograniczeń jakie mu teraz los zgotował . UDOSTEPNIAJCIE 🙏 podzielcie się zlotoweczka która dla nas jest na wagę złota 🙏 i każda najmniejsza wpłata przybliża nas do osiągnięcia kwoty na leczenie Jasia oczek . Bardzo prosimy 🙏🙏🙏😢 a zarazem bardzo Wam dziękujemy . Rodzice Jasia zajrzyjcie na zrzutkę 🙏🙏🙏natxz9

 • Marcin Lepczyński

  Cześć, z okazji urodzin zbieram na kupno Fighterz pass 3. Jeśli ktoś chciałby pomóc uzbierać mi 84 zł to zapraszam pod to ID : mvryxe

 • SG
  Sławek

  Super pomysł 👍

  10 zł
 • Ewa Michalska

  Witam. Zbieram środki na naprawę dachu pracuje, ale z wynagrodzenia za prace nie jestem w stanie pokryć tak wysokich kosztów utrzymuje się sama, a dach dosłownie opadł mi nieoczekiwanie link do zbiorki to: https://zrzutka.PL/6zr39h zbiórkę można również znaleźć wchodząc na stronę zrzutka.PL wpisując w wyszukiwarce sam nr ID: 6zr39h. Z góry dziękuje za wsparcie :)

 •  
  Użytkownik anonimowy

  Trzymam kciuki!

  ukryta
 • Zobacz więcej
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

723 248 zrzutek

i zebrali

500 040 676 zł

A ty na co dziś zbierasz?