Wyjazd tancerzy BEZUMA na Mistrzostwa Świata do Belgii
Wyjazd tancerzy BEZUMA na Mistrzostwa Świata do Belgii
Opis zrzutki
Pomóż nam dotrzeć na Mistrzostwa Świata w Belgii!
Jesteśmy grupą taneczną BEZUMA TEAM KIDS, która łączy pasję, zaangażowanie i miłość do tańca. Codziennie na treningach dajemy z siebie wszystko, by rozwijać swoje umiejętności i wspólnie osiągać kolejne cele. Tańczymy z serca i wkładamy ogrom pracy, by reprezentować nasz kraj na najwyższym poziomie.
Na przełomie listopada i grudnia 2025 roku mamy zaszczyt reprezentować Polskę na Mistrzostwach Świata International Dance Organization (IDO), które odbędą się w De Panne w Belgii.
Jako aktualni Mistrzowie Europy tej federacji, chcemy godnie zaprezentować Polskę oraz całą Europę na światowej scenie tanecznej. To dla nas ogromne wyróżnienie i spełnienie marzeń – ale także odpowiedzialność, do której przygotowujemy się z pełnym zaangażowaniem.
Na wyjazd zakwalifikowało się 20 tancerzy, którzy wystąpią w kategorii Modern&Contemporary Formation Children
Rodzice naszych tancerzy pokrywają wszelkie koszty związane z:
- opłatami startowymi,
- kostiumami,
- zakwaterowaniem,
- wyżywieniem,
- oraz dodatkowymi wydatkami związanymi z przygotowaniem do startu.
Zrzutka ma na celu pokrycie kosztu wynajęcia autokaru, który umożliwi całemu zespołowi bezpieczny i sprawny dojazd na zawody do Belgii i z powrotem. To bardzo duża część całkowitych kosztów wyjazdu, a każda złotówka przybliża nas do celu!
Jeśli chcesz pomóc młodym, utalentowanym tancerzom spełnić ich marzenie i reprezentować Polskę na Mistrzostwach Świata – będziemy wdzięczni za każde wsparcie, nawet najmniejsze.
Dziękujemy za Twoje serce i pomoc! ❤️
bez pucharu nie wracajcie