id: pub3v7

Zbiórka na leczenie i rehabilitację Marka Krejzlera

Zbiórka na leczenie i rehabilitację Marka Krejzlera

Nasi użytkownicy założyli 982 032 zrzutki i zebrali 1 004 564 495 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Kochani,

Marek Krejzler - muzyk, basista i tekściarz. Wielbiciel drzewek bonsai, sudoku i… kanałów sportowych. Mistrz kulinarny. Spod jego ręki wychodzi najlepszy rosół i grochówka na świecie! :) Charakteryzuje go cyniczne poczucie humoru. Mówią o nim "fajny gość". Ale Marek Krejzler jest przede wszystkim naszym ukochanym Tatą!

W nocy 18 czerwca Tata trafił do szpitala z silnymi dusznościami. Po godzinie doszło do nagłego zatrzymania akcji serca. Po długich 40 minutach reanimacji serce ruszyło! Mimo ustabilizowania krążenia Tata nie odzyskiwał jednak przytomności. Stało się jasne, że doszło do uszkodzenia mózgu. Tomografia wykazała „zatarcie zróżnicowania korowo-podkorowego”.

W tej chwili Tata wymaga całodobowej, specjalistycznej opieki. Jego oddychanie wspomaga respirator. To między innymi zależność od respiratora spowodowała, że wybór zakładów opiekuńczo-leczniczych w okolicach Warszawy jest bardzo ograniczony, a chorych oczekujących w kolejce jest wielu. Jedynym rozwiązaniem jest skorzystanie z komercyjnych usług któregoś z tych zakładów. Potrzebne będą też środki na specjalistyczną rehabilitację, która dałaby Tacie szansę na choćby częściowy powrót do zdrowia- a wierzymy, że przy odpowiednim, ukierunkowanym leczeniu będzie to możliwe. Jako Jego córki, chcemy zrobić wszystko, by zapewnić Mu godne warunki.

Cały czas mamy nadzieję, że Tata się obudzi i wróci do nas. Same nie damy rady, dlatego tak bardzo potrzebujemy Państwa pomocy. Dziękujemy za każdą wpłatę!

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 124

LK
Lucyna Krejzler
500 zł
EK
Ela Kreciejewska
500 zł
JK
Chór HARFA
400 zł
SP
Stanisław Penksyk
300 zł
 
Dane ukryte
300 zł
ES
Elżbieta Siczek
300 zł
 
Dane ukryte
256 zł
 
Dane ukryte
250 zł
 
Dane ukryte
200 zł
MR
Marek Robaczewski
200 zł
Zobacz więcej

Komentarze 1

 
2500 znaków