id: puy2fx

Wesprzyj nas !

Wesprzyj nas !

Nasi użytkownicy założyli 937 256 zrzutek i zebrali 928 338 847 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Kochani, w naszych sercach jest pragnienie, aby jeszcze większą liczbę małżeństw zjednoczyć na modlitwie, prosząc przez ręce Maryi – Matki Nadziei – Matki Bożej Miłosierdzia o łaskę potomstwa dla nas i bliskich nam małżeństw. 


Chcemy wykorzystać wszelkie dostępne i Boże źródła, by dotrzeć do jak największej liczby serc, aby nieść nadzieję i rozbudzać ufność w Boże Miłosierdzie.


W związku z tym chcemy podjąć współpracę z katolickimi twórcami filmów, aby stworzyć kilka ciekawych projektów video:


1) Film z zachętą do dołączenia do naszej róży różańcowej, by jeszcze więcej osób każdego dnia zjednoczyć na modlitwie. W planie mamy tłumaczenie video na 12 języków! 


2) Film z podpowiedzią, jak rozpocząć dzieło modlitwy o potomstwo w Waszych miejscowościach. Pragniemy, by w każdym rejonie Polski a może i świata małżeństwa miały swoje miejsce gdzie wspólnie, każdego 8 dnia miesiąca będą trwać na modlitwie. 


3) Teledysk do utworu „Matko Nadziei” do którego tekst napisała Pani Monika, która razem z nami modli się w róży różańcowej. Muzykę skomponował znany kompozytor - Paweł Bębenek. Nagranie zostało wykonane w Krakowskim studio i opracowane razem z Mateuszem Hrynkiewiczem. Zaśpiewał duet: Patrycja Kliber i Michał Niemiec. Nie możemy doczekać się premiery 😍


4) Film o całym dziele „modlitwy o potomstwo” i Sanktuarium Matki Bożej Brzemiennej z Matemblewa. Wierzymy, że warto rozpowszechniać jak najwięcej informacji o tym miejscu, w którym Bóg uleczył wiele małżeństw za wstawiennictwem Maryi. 


Z całego serca prosimy Was o modlitwę za małżeństwa starające się o potomstwo ale także nas prowadzących to dzieło. 

Będziemy wdzięczni za pomoc w udostępnieniu zbiórki i wsparcie finansowe byśmy mogli dotrzeć do jeszcze większej ilości małżeństw z Dobrą Nowiną.


Niech Was Bóg błogosławi +


Lokalizacja

Gdańsk, Poland

Zobacz na mapie
map pin
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. twoja może być pierwsza!

Wpłaty 111

 
Dane ukryte
110 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
100 zł
PA
Paweł
KJ
Karolina
ukryta
HS
Hanna Siwek
30 zł
MW
Magdalena Wojda
20 zł
DD
Daniela
10 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta
Zobacz więcej

Komentarze 1

 
2500 znaków