id: pv8ap3

Biwakowy- rozwój, wyjazdy itd.

Biwakowy- rozwój, wyjazdy itd.

Otrzymuj wsparcie. Regularnie.

Opis zrzutki

Cześć, mam na imię Patryk i prowadzę kanał na YouTube pod nazwą "Biwakowy" (co już zapewne wiecie). Jak wspomniałem na filmie, mam już 18 lat więc postanowiłem, że po niemalże 3 latach nagrywania założę zrzutkę cykliczną by mieć środki na wyjazdy za granicę i nie tylko (pod kątem biwaków i filmów rzecz jasna ;) ). Od dłuższego czasu siedzą mi w głowie ciekawe pomysły więc najwyższy czas je zrealizować! Wydaje mi się, że zrzutka cykliczna jest najlepszą opcją, ponieważ to stąd głównie będę czerpał fundusze na wyjazdy, a nie z lokowania produktów czy reklam na YouTube. Postanowiłem, że nie będę robił nagród za wpłaty, ponieważ wolę poświęcić czas na filmy i to właśnie nimi wynagrodzić Wam wpłacone pieniądze :) Jako próg do zebrania wpisałem kwotę za którą będę w stanie organizować wyjazdy w najciekawsze miejsca w Polsce i za granicą. Także dziękuję za każdą wpłatę i miłego oglądania!

03.08.2022- Cześć, biorę się za montaż materiałów które nagrałem w Norwegii i to między innymi właśnie dzięki Wam udało mi się zrealizować to marzenie i nakręcić dla Was te filmy. Dziękuję za wsparcie i wiedzcie, że to nie koniec ;)

Dlaczego wsparcie cykliczne jest tak ważne?

Chcesz mnie wesprzeć cyklicznie? Jest mi niezmiernie miło, to oznacza, że mi ufasz i chcesz mieć wpływ na rozwój mój i treści które publikuję.
Dla osób wspierających mnie cyklicznie przez dłuższy okres (np. 3 miesiące) będę starał się zorganizować oddzielne posty i informacje, a kiedyś może film ;)
Korzyści płynące ze wsparcia cyklicznego:
Organizator otrzymuje 100% Twoich środków - nie pobieramy prowizji
Zachowujesz pełną kontrolę - w każdej chwili możesz bez zobowiązań przerwać wsparcie
Organizator może w pełni skupić się na swojej twórczości/działalności
Otrzymujesz stały dostęp do postów oraz specjalne wyróżnienie
Nie musisz pamiętać o kolejnych wpłatach
To prostsze niż Ci się wydaje :)
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Nagrody / oferty 9 Nowość

Kupuj i wspieraj zrzutki.

Nowość! Teraz możesz wspierać zrzutkę samemu dodając nagrodę / ofertę. Ty sprzedajesz, a środki trafiają bezpośrednio na zrzutkę, pomaganie jest takie proste - czytaj więcej.

Kupuj i wspieraj zrzutkę

Aktywne organizatora:
Inne
Mrówka
Może jedna nie jest w stanie zrobić wiele za to w grupie jest niezwyciężona. Za tę kwotę mogę już kupić kilka zapałek sztormowych. Dzięki!
5 zł

Kupione 39

Inne
Sóweczka
Niektórym może się wydawać, że jest mała i nie ma znaczenia, ale to konkretny drapieżnik :) Miło mi, że chcesz mnie wesprzeć taką kwotą
10 zł

Kupione 38

Inne
Sarna
Sarnę ciężko zauważyć w leśnym gąszczu, ale nie wtedy gdy przelatuje nam metr przed nosem. Fajnie, że chcesz wpłynąć na rozwój mój i mojego kanału.
20 zł

Kupione 49

Inne
Mora
Tutaj musiałem zrobić wyjątek! Może nóż nie zalicza się do królestwa zwierząt, mimo wszystko serdecznie dziękuję! Dzięki Tobie mogę kupić morę!
30 zł

Kupione 12

Inne
Dzik
Ojjj niezły z ciebie dzik! Co tu więcej mówić, dla wielu dzik jest symbolem fauny polskich lasów. Dla niektórych jest to kreatura siejąca postrach, natomiast dla innych ciekawy zwierzak. Natrafienie na dzika w lesie nie zawsze jest takie proste więc dziękuję, że wybrałeś/ łaś ten próg wpłaty!
50 zł

Kupione 25

Inne
Jeleń
Jelenia z dużym porożem spotkałem kilka razy w życiu i tych spotkań nie zapomnę. Jelenie to zwierzęta z czymś co przykuwa wzrok, z taką nienaganną klasą i charakterem. Za tę kwotę mogę kupić już dwie mory i za to ci serdecznie dziękuję!
70 zł

Kupione 8

Inne
Wilk
Nie wywołuj wilka z lasu! Zapewne każdy z Was to słyszał, natomiast skoro już tu jesteś to chyba za późno :) Wilk jest nie lada rzadkością w naszych lasach. A tak z innej beczki, stówa to już na prawdę konkretna kwota i w sumie to jestem w szoku, że chcesz mnie nią wesprzeć.
100 zł

Kupione 15

Inne
Żubr
Żubra niestety w dziczy nie spotkałem i na razie nie zapowiada się żeby ten stan rzeczy się zmienił. Żubra można uznać jako lwa polskich lasów, wśród wszystkich budzi respekt. Za 150 zł masz 30minut na gokartach także się zastanów ;) Jeśli jednak chcesz mnie wesprzeć taką sumą to jestem bardzo ale to bardzo w szoku. Z tak hojnym darczyńcom wypadałoby się kiedyś spotkać!
150 zł

Kupione 18

Inne
Leśny traper
Tak na prawdę to nikt go nie widział. Krążą plotki, że gdzieś się kręci ale nie ma żadnych dowodów na jego istnienie. Nie wydaje mi się by ktokolwiek się zdecydował na ten próg wsparcia miesięcznego natomiast jeśli ktoś się na te wsparcie zdecyduje to szczęka opadnie mi na podłogę. Dziękuję traperze!
300 zł

Kupione 3

Posty dla nagród / ofert 3

Pozostałe posty 3

Drugi film z Norwegii

Aby uzyskać dostęp do posta kup wybraną nagrodę / ofertę lub jeśli już ją masz.

Wyprawa rowerowa Warszawa- Toruń

Aby uzyskać dostęp do posta kup wybraną nagrodę / ofertę lub jeśli już ją masz.

Informacje o nadchodzących filmach

Aby uzyskać dostęp do posta kup wybraną nagrodę / ofertę lub jeśli już ją masz.

Komentarze 28

 
2500 znaków