id: pvzncf

Leczenie i rehabilitacja Ani

Leczenie i rehabilitacja Ani

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
69 514 zł 
z 40 000
173%
zakończona 01.05.2021r
643 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Zbieramy na leczenie i rehabilitację Ani-ukochanej siostry, mamy, żony i córki.

Ania ma 37 lat. Jest wspaniałą mamą 1,5-rocznego Henia i kochającą żoną Pawła. Jest też ukochaną córką i siostrą, i oddaną przyjaciółką. 


Ktoś powiedział kiedyś o Ani, że „ona nawet jak idzie, to tańczy”. I coś w tym było. Przez lata prowadziła zajęcia terapeutyczne wg autorskiej metody będącej połączeniem choreoterapii i ćwiczeń lowenowskich. Setkom osób pozwoliły one pozbyć się napięć i bólu, naprawić trudne relacje, na nowo nauczyć śmiać się i płakać, oddychać pełną piersią, i na różnych poziomach odzyskać swoje ciała. 


Jeszcze na początku tego roku Ania planowała otwarcie nowych grup. 

A potem znienacka spadła na nią choroba, która w kilka miesięcy przykuła ją do wózka inwalidzkiego. 


Według lekarzy Ania cierpi na nieuleczalne stwardnienie zanikowe boczne, które kawałek po kawałku zabrało jej władzę w ciele. Jednak postęp choroby jest tak dramatycznie szybki, że ciągle tli się w nas nadzieja, że ta okrutna diagnoza jest niewłaściwa, a Anię da się uratować. 


Rodzina i przyjaciele Ani wciąż szukają informacji o możliwych drogach pomocy. Nie możemy pozwolić, by w jej oczach zgasła iskra, która tylu ludziom dodawała sił.


W tym momencie zbieramy na kosztowną rehabilitację i leki dla Ani. Każda złotówka się liczy! Dopóki jest nadzieja, będziemy walczyć o jej zdrowie i powrót do normalnego życia, by mogła w pełni nacieszyć się byciem mamą i żoną. A może stanie się cud i jeszcze razem wszyscy zatańczymy? 


Z góry dziękujemy za okazane wsparcie!

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 643

preloader

Komentarze 4

 
2500 znaków
 •  
  Użytkownik anonimowy

  Ania, trzymaj się!

  50 zł
 •  
  Użytkownik anonimowy

  To niesprawiedliwe, że tacy cudowni ludzie zapadają na takie straszne choroby :( Od Ani zaczęła się moja przygoda z pracą z ciałem, tyle dobrego jej zawdzięczam! Teraz mogę się jej odwdzięczyć chociaż tym skromnym datkiem. Bądź zdrowa!

  25 zł
 •  
  Użytkownik anonimowy

  Trzymaj się Aniu, wszystko będzie dobrze!

  100 zł
 •  
  Użytkownik anonimowy

  Pamiętam jak któregoś lata w Krakowie uczestniczyłam w darmowych zajęciach w parku, które organizowała Ania. To było cudowne doświadczenie, zawsze tak bardzo się cieszyłam, że tacy ludzie jak Ania istnieją i dzielą się swoją energią i wiedzą. Życzę Ani dużo siły!

  25 zł

Nasi użytkownicy założyli

893 017 zrzutek

i zebrali

835 304 994 zł

A ty na co dziś zbierasz?