id: pvzncf

Leczenie i rehabilitacja Ani

Leczenie i rehabilitacja Ani

Nasi użytkownicy założyli 1 152 281 zrzutek i zebrali 1 197 552 840 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Zbieramy na leczenie i rehabilitację Ani-ukochanej siostry, mamy, żony i córki.

Ania ma 37 lat. Jest wspaniałą mamą 1,5-rocznego Henia i kochającą żoną Pawła. Jest też ukochaną córką i siostrą, i oddaną przyjaciółką. 


Ktoś powiedział kiedyś o Ani, że „ona nawet jak idzie, to tańczy”. I coś w tym było. Przez lata prowadziła zajęcia terapeutyczne wg autorskiej metody będącej połączeniem choreoterapii i ćwiczeń lowenowskich. Setkom osób pozwoliły one pozbyć się napięć i bólu, naprawić trudne relacje, na nowo nauczyć śmiać się i płakać, oddychać pełną piersią, i na różnych poziomach odzyskać swoje ciała. 


Jeszcze na początku tego roku Ania planowała otwarcie nowych grup. 

A potem znienacka spadła na nią choroba, która w kilka miesięcy przykuła ją do wózka inwalidzkiego. 


Według lekarzy Ania cierpi na nieuleczalne stwardnienie zanikowe boczne, które kawałek po kawałku zabrało jej władzę w ciele. Jednak postęp choroby jest tak dramatycznie szybki, że ciągle tli się w nas nadzieja, że ta okrutna diagnoza jest niewłaściwa, a Anię da się uratować. 


Rodzina i przyjaciele Ani wciąż szukają informacji o możliwych drogach pomocy. Nie możemy pozwolić, by w jej oczach zgasła iskra, która tylu ludziom dodawała sił.


W tym momencie zbieramy na kosztowną rehabilitację i leki dla Ani. Każda złotówka się liczy! Dopóki jest nadzieja, będziemy walczyć o jej zdrowie i powrót do normalnego życia, by mogła w pełni nacieszyć się byciem mamą i żoną. A może stanie się cud i jeszcze razem wszyscy zatańczymy? 


Z góry dziękujemy za okazane wsparcie!

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 643

preloader

Komentarze 4

 
2500 znaków
 •  
  Użytkownik anonimowy

  Ania, trzymaj się!

  50 zł
 •  
  Użytkownik anonimowy

  To niesprawiedliwe, że tacy cudowni ludzie zapadają na takie straszne choroby :( Od Ani zaczęła się moja przygoda z pracą z ciałem, tyle dobrego jej zawdzięczam! Teraz mogę się jej odwdzięczyć chociaż tym skromnym datkiem. Bądź zdrowa!

  25 zł
 •  
  Użytkownik anonimowy

  Trzymaj się Aniu, wszystko będzie dobrze!

  100 zł
 •  
  Użytkownik anonimowy

  Pamiętam jak któregoś lata w Krakowie uczestniczyłam w darmowych zajęciach w parku, które organizowała Ania. To było cudowne doświadczenie, zawsze tak bardzo się cieszyłam, że tacy ludzie jak Ania istnieją i dzielą się swoją energią i wiedzą. Życzę Ani dużo siły!

  25 zł