Wsparcie zagłębiowskiej służby zdrowia w walce z koronawirusem. ID: pwbff8

Wsparcie zagłębiowskiej służby zdrowia w walce z koronawirusem. ID: pwbff8

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki

14 435 zł z 20 000 zł

72%

14 435 zł

14 435 zł

z 20 000 zł

zakończona

zakończona

30.05.2020r

147

147

wspierających
72%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

Bo zdrowie jest najważniejsze...

W związku z rozprzestrzeniającą się epidemią koronawirusa i bezpośrednim zagrożeniem naszego zdrowia i życia, na które nikt z nas nie był przygotowany, zbieramy pieniądze dla zagłębiowskich szpitali na sprzęt medyczny, środki czystości i ochrony indywidualnej, w tym maseczki, rękawiczki jednorazowe, przyłbice i kombinezony. Beneficjentami pomocy będą pacjenci leczeni w placówkach w powiecie będzińskim i zawierciańskim, w Dąbrowie Górniczej, Jaworznie i Sosnowcu.


Każdy gest ma znaczenie. Pokażmy, ze jesteśmy solidarni. Wspólnie możemy pomóc. Tak naprawdę, ta pomoc może być potrzebna każdemu z nas!

W pierwszej kolejności zostaną zakupione bardzo potrzebne urządzenia EKG do szpitali: PZZOZ Będzin Szpital Będzin, SP ZOZ Szpital Wielospecjalistyczny w Jaworznie oraz Szpital Powiatowy w Zawierciu.

Wpłacający147

TN
Tomasz Niedziela
1 000 zł
Tomek Łukasik
500 zł
MK
Marcin Kropka
500 zł
AP
Anna Pawęzowska
222 zł
HM
Halina Mentel
200 zł
ŁK
Łukasz Komoniewski
200 zł
RK
Robert Kręciwilk
200 zł
RP
Rafał Pietrzyk
200 zł
AD
Anna Drzewiecka
200 zł
E
Ewa Gajoch
200 zł
Zobacz więcej

Komentarze6

 
2500 znaków
 • Adam Nowak

  Witam wszystkich wpłacających uważam, że Szanowny Pan Prezydent Miasta Będzina oraz inne tuzy mu podwładne czyli radni obecnej kadencji oraz wszyscy mu podlegli ziomkowie powinni wpłacić po 2000 tysiące a nie po 200 zł to tylko jedno zero luba dwa złączone nawiasy jak kto woli.

  • Ewelina Michalik

   Nawet przy tak szczytnym celu znajdzie się jakiś gamoń, który musi krytykować. Nieważne ile się wpłaci, każda złotówka jest ważna. A ty ile wpłaciłeś?

  • Adam Nowak

   Ewelina Michalik Witam tak bardzo szczytny cel pomijając fakt, że w Będzinie jako mieszkaniec nie urodzi się już żadne dziecko bo skasowany jest oddział położniczy wcześnie były wydawane w błoto pieniądze teraz się ktoś z SLD obudził i nagle kasę zbierają no pogratulować yntelygencji.

  • Marek Stolcman

   Drogi Adasiu, przepraszam, że piszę tak bezpośrednio, ale bardzo niesmaczne jest to co wypisujesz?! Myślę, że zarówno mnie, jak i innych guzik interesują Twoje osobiste "zadry" do tej czy innej osoby! Internet tylko pozornie anonimowe miejsce. Sam nic nie robisz, ale krytykujesz innych. Chcesz wpłacić 200(0) to wpłać. Każdy grosz się liczy. Gdyby Wszyscy mieszkańcy naszego miasta wpłacili symboliczną złotówkę byłoby około 60 tysięcy na koncie. Pozdrawiam Cię serdecznie

  • Adam Nowak

   Marek Stolcman Drogi Marku nie przepraszaj mam nadzieję, że jesteś prawdziwym Żydem patrząc po nazwisku uwielbiam bezpośredniość. Wszystko co piszę jest smaczne może gorzkie bo to prawda a nie słodkie kłamstwa ale jednak smaczne. Nie ma zadr. Internet jest anonimowy w 100% polecam dowiedzieć się o darkwebie i przeglądarce Tor. Robię więcej niż myślisz. ta sroty groty 60 tysięcy w Będzinie haha gdzie ty żyjesz na Grenlandii ?? 45 tysięcy jak już coś w Będzinie jest uprawnionych do głosowania i dorosłych.

 • Jakub G

  Wspieram Szpitale z Zagłębia, a Ty? Polecam film na YT „Koronawirus i co teraz? | niesamowita animacja”.

Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

594 304 zrzutki

i zebrali

339 060 758 zł


A ty na co dziś zbierasz?