id: pwbff8

Wsparcie zagłębiowskiej służby zdrowia w walce z koronawirusem.

Wsparcie zagłębiowskiej służby zdrowia w walce z koronawirusem.

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
14 435 zł
z 20 000
72%
zakończona
30.05.2020r
147
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Nasi użytkownicy założyli 1 014 550 zrzutek i zebrali 1 060 979 793 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Bo zdrowie jest najważniejsze...

W związku z rozprzestrzeniającą się epidemią koronawirusa i bezpośrednim zagrożeniem naszego zdrowia i życia, na które nikt z nas nie był przygotowany, zbieramy pieniądze dla zagłębiowskich szpitali na sprzęt medyczny, środki czystości i ochrony indywidualnej, w tym maseczki, rękawiczki jednorazowe, przyłbice i kombinezony. Beneficjentami pomocy będą pacjenci leczeni w placówkach w powiecie będzińskim i zawierciańskim, w Dąbrowie Górniczej, Jaworznie i Sosnowcu.


Każdy gest ma znaczenie. Pokażmy, ze jesteśmy solidarni. Wspólnie możemy pomóc. Tak naprawdę, ta pomoc może być potrzebna każdemu z nas!

W pierwszej kolejności zostaną zakupione bardzo potrzebne urządzenia EKG do szpitali: PZZOZ Będzin Szpital Będzin, SP ZOZ Szpital Wielospecjalistyczny w Jaworznie oraz Szpital Powiatowy w Zawierciu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 147

TN
Tomasz Niedziela
1 000 zł
Tomek Łukasik
500 zł
MK
Marcin Kropka
500 zł
AP
Anna Pawęzowska
222 zł
ŁK
Łukasz Komoniewski
200 zł
RA
Rafał Adamczyk
200 zł
KK
Kamil Kowal
200 zł
AZ
Aneta Złocka
200 zł
OT
Oliwer Topolski
200 zł
MF
Maciej Fazan
200 zł
Zobacz więcej

Komentarze 6

 
2500 znaków
 • Adam Nowak

  Witam wszystkich wpłacających uważam, że Szanowny Pan Prezydent Miasta Będzina oraz inne tuzy mu podwładne czyli radni obecnej kadencji oraz wszyscy mu podlegli ziomkowie powinni wpłacić po 2000 tysiące a nie po 200 zł to tylko jedno zero luba dwa złączone nawiasy jak kto woli.

  • Ewelina Michalik

   Nawet przy tak szczytnym celu znajdzie się jakiś gamoń, który musi krytykować. Nieważne ile się wpłaci, każda złotówka jest ważna. A ty ile wpłaciłeś?

  • Adam Nowak

   Ewelina Michalik Witam tak bardzo szczytny cel pomijając fakt, że w Będzinie jako mieszkaniec nie urodzi się już żadne dziecko bo skasowany jest oddział położniczy wcześnie były wydawane w błoto pieniądze teraz się ktoś z SLD obudził i nagle kasę zbierają no pogratulować yntelygencji.

  • Marek Stolcman

   Drogi Adasiu, przepraszam, że piszę tak bezpośrednio, ale bardzo niesmaczne jest to co wypisujesz?! Myślę, że zarówno mnie, jak i innych guzik interesują Twoje osobiste "zadry" do tej czy innej osoby! Internet tylko pozornie anonimowe miejsce. Sam nic nie robisz, ale krytykujesz innych. Chcesz wpłacić 200(0) to wpłać. Każdy grosz się liczy. Gdyby Wszyscy mieszkańcy naszego miasta wpłacili symboliczną złotówkę byłoby około 60 tysięcy na koncie. Pozdrawiam Cię serdecznie

  • Adam Nowak

   Marek Stolcman Drogi Marku nie przepraszaj mam nadzieję, że jesteś prawdziwym Żydem patrząc po nazwisku uwielbiam bezpośredniość. Wszystko co piszę jest smaczne może gorzkie bo to prawda a nie słodkie kłamstwa ale jednak smaczne. Nie ma zadr. Internet jest anonimowy w 100% polecam dowiedzieć się o darkwebie i przeglądarce Tor. Robię więcej niż myślisz. ta sroty groty 60 tysięcy w Będzinie haha gdzie ty żyjesz na Grenlandii ?? 45 tysięcy jak już coś w Będzinie jest uprawnionych do głosowania i dorosłych.

 • Jakub G

  Wspieram Szpitale z Zagłębia, a Ty? Polecam film na YT „Koronawirus i co teraz? | niesamowita animacja”.