id: pwuryz

Ratujmy Teatr Fundacji Kamila Maćkowiaka

Ratujmy Teatr Fundacji Kamila Maćkowiaka

Zrzutka została wyłączona przez organizatora
25 470 zł 
z 37 000
68%
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 911 866 zrzutek i zebrali 873 497 360 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Kochani,

Siedem lat temu, w ekipie pasjonatów, zacząłem spełniać swoje marzenie i tworzyć teatr. Z tej pasji i pełnego zaangażowania, dzięki współpracy kilku wyjątkowych osób, powstał teatr Fundacji Kamila Maćkowiaka i jego pierwszy spektakl - „DIVA Show”.

Od tamtej pory przygotowaliśmy 11 premier i zagraliśmy ponad 900 przedstawień. Teatr, który zaproponowaliśmy naszym widzom, „najbardziej emocjonujący teatr w mieście”, stał się marką rozpoznawalną nie tylko w Łodzi.

Zdaję sobie sprawę, że w sytuacji, w której się znaleźliśmy nie jesteśmy ani odosobnieni, ani wyjątkowi. Długo wahałem się, czy poprosić o pomoc. Muszę to jednak zrobić, byśmy mogli dalej istnieć. Aby utrzymać małą, sprawdzoną ekipę, zapłacić minimalne pensje, opłacić stałe koszty związane z naszą działalnością i przetrwać do lata, potrzebujemy 37.000 PLN. Na utrzymanie teatru zarabiamy sprzedażą biletów na wystawiane spektakle. W tej chwili nie możemy grać i tym samym nie zarabiamy. Nie chcę rozstawać się z żadnym członkiem ekipy. Nie chcę rozwiązywać umów...

Teatr bez widzów, bez sprzedaży biletów na swoje spektakle, nie istnieje. Nie mamy żadnej, stałej dotacji, która w jakikolwiek sposób by nas chroniła. Dlatego, by przetrwać musimy poprosić Was o pomoc, choć wiemy, że i Wy macie niełatwo.

 Nie robimy „pakietów nagród” za wpłaty. Nie prosimy o konkretne sumy. Prosimy, byście wsparli nas wybraną przez siebie kwotą - taką, na jaką Was stać. Liczy się każda wpłata i każdy gest.

Próbujemy odnaleźć się w nowej rzeczywistości. Przygotowaliśmy repertuar na lato, bo wierzymy, że uda nam się wrócić do Sceny Monopolis i grać. Nasze życie teatralne toczy się teraz w Internecie. Dwukrotnie, w ramach bezpłatnej transmisji na naszym kanale na YouTube, zaprezentowaliśmy monodram „AMOK”. Chcemy spróbować swoich sił w realizacji nagrań naszych spektakli, być może uda się w ten sposób przygotować kolejną premierę.

Bardzo dziękuję Wam za wszystkie wpłaty.

Dzięki każdej z nich będziemy coraz mocniej wierzyć, że się nam uda.

 

Dziękuję

Kamil Maćkowiak

 


Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 324

preloader