Wpłać na zrzutkę: "Non Possumus" - gra strategiczno-edukacyjna o Prymasie Stefanie Wyszyńskim

K
Kuźnia Wenantego Kamil Kreczko
Zweryfikowany przelewem, dowodem osobistym, dokumentami firmowymi / organizacyjnymi

Wybierz ile chcesz wpłacić

 • Cegiełka + Fundator + podziękowanie

  Wpłacając stajesz się Fundatorem gry "Non Possumus" [darowizna]

  Otrzymasz:

  - imienne podziękowanie wysłane e-mailem


  rozwiń
 • 1 GRA + darmowa dostawa

  Wpłacając kupujesz:

  - 1 egzemplarz gry "Non Possumus"

  - darmową dostawę do paczkomatu w Polsce [wymagane podanie danych i adresu kupującego oraz adresu paczkomatu w Wiadomości do organizatora]. Jeśli chcesz dostawę KURIEREM to proszę o dopłatę 5 PLN i napisanie o tym w wiadomości do Organizatora.

  Oszczędzasz: 15 PLN na kosztach wysyłki.

  rozwiń
 • 2 GRY + darmowa dostawa

  Wpłacając kupujesz:

  - 2 egzemplarze gry "Non Possumus"

  - darmową dostawę do paczkomatu lub KURIEREM w Polsce [wymagane podanie danych i adresu kupującego oraz adresu paczkomatu w Wiadomości do organizatora]. Jeśli chcesz dostawę KURIEREM to proszę o napisanie o tym w wiadomości do Organizatora.

  Oszczędzasz: 15 PLN na kosztach wysyłki oraz zniżka 9 PLN na każdej grze.

  rozwiń
 • 3 gry + darmowa dostawa

  Wpłacając kupujesz:

  - 3 egzemplarze gry "Non Possumus"

  - darmową dostawę do paczkomatu w Polsce [wymagane podanie danych i adresu kupującego oraz adresu paczkomatu w Wiadomości do organizatora]. Jeśli chcesz dostawę KURIEREM to proszę o napisanie o tym w wiadomości do Organizatora.

  Oszczędzasz: 15 PLN na kosztach wysyłki oraz 47 PLN na grach.

  rozwiń
 • 10 gier + KURIER

  Wpłacając kupujesz:

  - 10 egzemplarzy gry "Non Possumus"

  - darmową dostawę kurierem w Polsce [wymagane podanie adresu]

  Oszczędzasz 29 PLN na grze oraz 20 PLN na kosztach wysyłki


  rozwiń
 • Brak
Zobacz inne nagrody Pokaż mniej nagrod

Koszt obsługi transakcji

Zrzutki organizowane są za darmo - nie pobieramy żadnych opłat od organizatorów zrzutek ani wpłacających. Pomóż nam pokryć m. in. prowizję operatora płatności, by zawsze tak było!

%

Podsumowanie

Wiadomość do organizatora (opcjonalnie)
Nagroda
-
Suma kosztów
Organizator otrzyma
70 zł
Koszt obsługi transakcji
0 zł

Łączna wpłata
-
Wsparcie cykliczne
Co miesiąc

Zlecenie realizacji płatności: Zlecenie wykonuje PayU SA; czytaj więcej Dane odbiorcy, tytuł oraz kwota płatności dostarczane są PayU SA przez odbiorcę; Zlecenie jest przekazywane do realizacji po otrzymaniu przez PayU SA Państwa wpłaty. Płatność udostępniana jest odbiorcy w ciągu 1 godziny, nie później niż do końca następnego dnia roboczego; PayU SA nie pobiera opłaty od wpłacających.
Płacąc akceptujesz Zasady płatności PayU .

Administratorem Twoich danych osobowych jest PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-166), przy ul. Grunwaldzkiej 182. czytaj więcej Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji transakcji płatniczej, powiadamiania Cię o statusie realizacji Twojej płatności, rozpatrywania reklamacji, a także w celu wypełnienia obowiązków prawnych ciążących na PayU.
Odbiorcami Twoich danych osobowych mogą być podmioty współpracujące z PayU w procesie realizacji płatności. W zależności od wybranej przez Ciebie metody płatności mogą to być: banki, instytucje płatnicze, instytucje pożyczkowe, organizacje kart płatniczych, schematy płatnicze), ponadto podmioty wspierające działalność PayU tj. dostawcy infrastruktury IT, dostawcy narzędzi do analizy ryzyka płatności a także podmiotom uprawnionym do ich otrzymania na mocy obowiązujących przepisów prawa, w tym właściwym organom wymiaru sprawiedliwości. Twoje dane mogą zostać udostępnione akceptantom celem poinformowania ich o statusie realizacji płatności. Przysługuje Tobie prawo dostępu do danych, a także do ich sprostowania, ograniczenia ich przetwarzania, zgłoszenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowania oraz do przenoszenia i usunięcia danych. Podanie danych jest dobrowolne jednak niezbędne do realizacji płatności, a brak podania danych może skutkować odrzuceniem płatności. Więcej informacji o zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych przez PayU znajdziesz w Polityce Prywatności .

Zrzutka.pl sp. z o.o. przetwarza dane osobowe w celu czytaj więcej .in. marketingu własnych produktów i usług oraz w celu zapewnienia osobom wspierającym i organizującym zrzutki bezpiecznego korzystania ze strony zrzutka.pl oraz zapobiegania oszustwom. Dokładniejsze informacje o kategoriach, celach i sposobach przetwarzania danych osobowych przez zrzutka.pl sp. z o.o. przysługujących Ci prawach oraz ich realizacji, możesz znaleźć tutaj: kliknij

exclamation-triangle Created with Sketch.
Ze względu na dyrektywę PSD2 w następnym kroku prawdopodobnie będzie konieczne dodatkowe uwierzytelnienie na stronie banku. W przypadku problemów - wybierz inną metodę płatności lub dowiedz się więcej - <a href="https://poland.payu.com/news/3-ds-2/" target="_blank">tutaj</a>.