id: pxjh4e

Na odbudowę salonu fryzjerskiego siostry

Na odbudowę salonu fryzjerskiego siostry

Nasi użytkownicy założyli 1 154 840 zrzutek i zebrali 1 199 151 437 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Celem tej zrzutki jest pomoc mojej siostrze, która z powodu pożaru straciła swój salon fryzjerski.

Jagoda to jedna z najbardziej pracowitych i ambitnych osób jakie znam. Od ponad 10 lat ciężko pracuje nieustannie szkoląc się i inwestując w profesjonalny sprzęt fryzjerski by móc tworzyć najmodniejsze koloryzacje i stylizacje włosów swoich klientów i klientek. W czasie funkcjonowania studio spotkało ją wiele trudności i nieprzyjemności, między innymi włamanie i kradzież całego sprzętu. Z każdej sytuacji Jagoda szybko wychodziła z „podniesionym czołem”, ale gdy wczorajszego wieczoru doszło do tragedii i spłonął cały salon fryzjerski, moja siostra kompletnie się załamała. Zniszczeniu uległ cały sprzęt, materiały, meble i wyposażenie salonu. W ciągu 15 minut spłonęło wszystko, co siostra tworzyła przez ostatnie kilka lat wkładając w to swoje serce, ogrom pracy i poświęcenia.

W obliczu tej tragedii chciałabym zachęcić do wpłat, aby przywrócić Jagodzie wiarę w to co najbardziej kocha robić. Za zebrane pieniądze zakupione zostaną podstawowe narzędzia fryzjerskie.

Zbiórka ma symboliczny charakter. Chcę, aby moja siostra uwierzyła, że po każdej burzy wychodzi słońce. Wierzę, zmotywuje ją to do dalszych działań i już niebawem będziemy mogli korzystać z jej usług.

Z góry dziękuję za okazane wsparcie.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 172

preloader

Komentarze 1

 
2500 znaków
  •  
    Użytkownik anonimowy

    Po każdej burzy wychodzi słońce. Trzymaj się Kochana!

    50 zł