id: pxx8y3

#gramydalej Razem po zwycięstwo nad KS Koronowirus

#gramydalej Razem po zwycięstwo nad KS Koronowirus

Aktualności7


 • We wczorajszym materiale SPORT TVP3 Bydgoszcz, Edyta Starczewska wspomniała o akcjach, które wciąż dzieją się w naszym klubie. Była mowa m.in. o Pucharze Polska Hokej e-Liga, który rozpocznie się już 7 lutego, w którym barwy naszej toruńskiej drużyny reprezentować będzie wicemistrz tej Organizacji, Jarosław Wiśnik.


  Przede wszystkim jednak wciąż trwa nasza akcja #gramydalej, Wasze zdjęcia cały czas towarzyszą nam na każdym meczu i na stałe wkomponowały się w krajobraz Tor-Toru.


  - Kibice mimo to, że nie mogą być na stadionie i oglądać nas na żywo, wspierają nas chociaż w ten sposób. Jest to bardzo miłe dla nas w tych ciężkich chwilach. Możemy chociaż trochę poczuć się tak, jak by byli z nami na żywo. Cieszymy się, że w tych ciężkich chwilach, wspierają nas w ten sposób i cała drużyna gra dla naszych kibiców – przyznaje Łukasz Podsiadło, nasz obrońca.


  Powoli zbliżamy się do playoffów Polska Hokej Liga, wciąż sytuacja pandemiczna nie pozwala Wam usiąść na swoich ulubionych krzesełkach i uskrzydlać drużynę swoim, najgłośniejszym w Polsce dopingiem.


  Bez Was jest nam bardzo ciężko, Wasza pomoc, którą dostrzega całe środowisko hokejowe w Polsce jest wyjątkowa i niepowtarzalna.


  Kije łamią się mimo pandemii, autobus tak samo spala paliwo, żadne z kosztów, które ponosimy, nie udały się na kwarantannę.


  Jednak również naszej sportowej ambicji nie wysłaliśmy na kwarantannę, #gramydalej, gramy dla Was, gramy z Wami i chcemy walczyć o jak najwyższe cele sportowe.


  Chcielibyśmy raz jeszcze przypomnieć Wam o możliwości wsparcia naszej zrzutki: https://zrzutka.pl/pxx8y3


  Wasze wpłaty pomogą nam walczyć i godnie reprezentować biało-czerwono-niebieskie barwy!

  Czytaj więcej
 • To również dzięki Wam wywalczyliśmy awans do turnieju finałowego Pucharu Polski! Dziękujemy Wam i gramy dalej!

  yf939b4e63423c7d.jpeg

  Czytaj więcej
 • Kolejna porcja imiennych podziękowań dla Kibiców wspierających naszą zrzutkę #gramydalejRazemPoZwycięstwoNadKoronawirusem, pojawiła się właśnie na naszym fanpagu na Facebooku❤️

  Wszystkie filmy są również do pobrania z naszej hokejowej chmury👇

  https://tiny.pl/74vtt

  Nasza zrzutka trwa dalej i zostaje wydłużona do 30 listopada❤️

  Dziękujemy Wam, że jesteście z nami i RAZEM z NAMI #graciedalej❤️vd887d13510a2b61.jpeg

  Czytaj więcej
 • Wszyscy nasi dotychczasowi darczyńcy, bez względu na wysokość wpłaty znaleźli się na specjalnie przygotowanej zakładce na klubowej stronie internetowej:

  https://torunskihokej.pl/i/gramydalej-razem-po-zwyciestwo-nad-ks-koronowirus/33

  ze26407591145863.jpeg

  Czytaj więcej
 • v845c23f62a1954e.jpegDzisiaj nasze social media opanowały filmy z imiennymi podziękowaniami za udział w naszej zrzutce #gramydalejRazemPoZwycięstwoNadKSKoronowirus, którą do tej pory wsparło 70 osób, kwotą: 6361 zł.

  Dzisiaj nasze social media opanowały filmy z imiennymi podziękowaniami za udział w naszej zrzutce #gramydalejRazemPoZwycięstwoNadKSKoronowirus, którą do tej pory wsparło 70 osób, kwotą: 6 361 zł.

  Jeśli nie zdążyliście nam jeszcze przesłać swoich zdjęć niezbędnych do przygotowania Waszych "kartonowych sobowtórów", albo nie wskazaliście jeszcze zawodnika, który ma pojawić się na filmie dla Was to piszcie na [email protected]

  Cały czas możecie wspierać naszą drużynę i sprawić, że na trybunach będzie więcej kartonowych Kibiców, a na naszym fanpagu więcej filmów podziękowaniami od naszych zawodników.

  Wszystkie filmiki znajdziecie i pobierzecie z naszej chmury:

  https://tiny.pl/74vtt

  Czytaj więcej
 • Jest nas coraz więcej! Dziękujemy, że udowadniacie, że toruński hokej, ma dla Was znaczenie!


  Pamiętajcie, że każda wpłata powyżej 29 zł, to Wasz kartonowy sobowtór na jednym meczu, a wpłata powyżej 49 zł to Wasz kartonowy odpowiednik na każdym meczu, do czasu zakazu udziału publiczności!


  Wysyłajcie zdjęcia na: [email protected]

  y6bafecc66b5307b.jpeg

  Czytaj więcej
 • Szanowni Kibice i Przyjaciele KH Energa Toruń,


  Ci z Was, którzy nas wsparli i jeszcze nie dosłali swojego zdjęcia (najlepiej ujęcie od pasa w górę), a chcą by ich "kartonowy sobowtór" pojawił się na piątkowym meczu z STS Ciarko Sanok (i na kolejnych meczach), niech jak najszybciej, do zakończenia dzisiejszego dnia prześlą nam swoje zdjęcie.


  Dodatkowo, Ci z Was którzy wpłacili powyżej 69 zł niech wyślą również maila z podaniem imienia i nazwiska zawodnika, który nagra dla Was filmik z imiennymi podziękowaniami.


  Dziękujemy, że jesteście z nami!Brak opisu.

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

s52a6719c5eba3a2.jpegJak już wiecie, w związku z gwałtownym wzrostem liczby potwierdzonych zakażeń wirusem COVID-19 w ostatnim czasie Toruń został włączony przez Resort Zdrowia do tzw. "czerwonej strefy".

Oznacza to, że po zakończeniu kwarantanny przez naszą drużynę, do czasu, w którym Toruń będzie znajdował się w "czerwonej strefie" mecze hokejowe na Tor-Torze będę musiały odbywać się bez udziału publiczności, a nasza drużyna będzie musiała walczyć o ligowe punkty bez Waszego bezpośredniego wsparcia.

af9111a4225fcc37.jpeg

W związku z umieszczeniem w "strefie czerwonej" prosimy Was, abyście dbali o siebie i nie narażali się na zbędne ryzyko.

Wasz powrót na trybuny jest w dużej mierze uzależnione od Was i waszej samodyscypliny.

Pamiętajcie o zakładaniu maseczek w miejscach publicznych, dezynfekowaniu rąk, a także utrzymywaniu dystansu społecznego.

Nie możemy doczekać się naszego wspólnego powrotu do Tor-Tor!

Liczymy, że będziecie z nam, a my zrobimy wszystko, by dla Was wygrywać!


h1d1ec3d4f53be9a.jpegZanim wrócicie na trybuny Tor-Toru możecie pomóc nam, wspierając nas w kolejnym starciu z KS Koronawirus!


Proponujemy Wam kilka wariantów wirtualnego biletu na pojedynek z KS Koronawirus:

 1. Bilet o wartości do 28 zł - wsparcie KH Energa Toruń (wymienienie na liście wspierających Klub na specjalnej zakładce na naszej stronie internetowej)
 2. Bilet o wartości od 29 do 48 zł - wsparcie KH Energa Toruń (wymienienie na liście wspierających Klub na specjalnej zakładce na naszej stronie internetowej); kartonowa podobizna z własnym, przesłanym do nas zdjęciem, która pojawi się na jednym meczu naszej drużyny na Tor-Torze na trybunie VIP, dyplom z podziękowaniem
 3. Bilet o wartości od 49 do 68 zł - wsparcie KH Energa Toruń (wymienienie na liście wspierających Klub na specjalnej zakładce na naszej stronie internetowej); kartonowa podobizna z własnym, przesłanym do nas zdjęciem, która pojawi się na wszystkich meczach naszej drużyny na Tor-Torze, na trybunie VIP, do czasu, gdy mecze będą odbywać się bez udziału publiczności, a po tym okresie zostanie podpisana przez wszystkich zawodników i przekazana Osobie Wspierającej; dyplom z podziękowaniem; okazjonalny plakat z podpisami drużyny
 4. Bilet o wartości powyżej 69 zł - wsparcie KH Energa Toruń (wymienienie na liście wspierających Klub na specjalnej zakładce na naszej stronie internetowej); kartonowa podobizna z własnym, przesłanym do nas zdjęciem, która pojawi się na wszystkich meczach naszej drużyny na Tor-Torze do czasu, na trybunie VIP, gdy mecze będą odbywać się bez udziału publiczności, a po tym okresie zostanie podpisana przez wszystkich zawodników i przekazana Osobie Wspierającej; dyplom z podziękowaniem; kubek klubowy; kalendarz na 2021 rok; film nagrany z udziałem wybranego zawodnika naszej drużyny z imiennymi podziękowaniami dla Osoby Wspierającej.


Dodatkowo trzy najwyższe wpłaty zostaną nagrodzone:

 1. Wpłata: Kaskiem hokejowym z podpisami zawodników naszej drużyny
 2. Wpłata: Kijem hokejowym z podpisami naszej drużyny
 3. Wpłata: Koszulką meczową z podpisami naszej drużyny


Bądźcie z nami! To dla Was gramy!

Wygrajmy ten mecz RAZEM!

Swoje zdjęcia wysyłajcie na:

[email protected]Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 185

Michał Łyjak
800 zł
SP
Sławek Pachniewski
515 zł
 
Dane ukryte
511 zł
KS
500 zł
 
Dane ukryte
500 zł
DK
Dominim Kubiak
300 zł
PS
Piotr Szymański
300 zł
JK
Jacek Kaiser
200 zł
P
PAKA
200 zł
DN
Dawid Nawra
200 zł
Zobacz więcej

Nasi użytkownicy założyli

754 121 zrzutek

i zebrali

545 415 838 zł

A ty na co dziś zbierasz?