id: pyah63

Wsparcie dla wspaniałej rodziny Tomka

Wsparcie dla wspaniałej rodziny Tomka

Nasi użytkownicy założyli 1 068 087 zrzutek i zebrali 1 164 704 674 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Dzień 12 listopada 2023r. pozostanie na długo w pamięci Moniki, jej dzieci oraz najbliższych i przyjaciół. Tego dnia mama dzieci otrzymała tragiczną informację o śmierci swojego męża Tomka.

Odejście Tomka (38l.) tak nagłe, niespodziewane i w tak młodym wieku zszokowało wszystkich. Tomek zostawił wspaniałą Żonę i trójkę  rewelacyjnych synów (11l, 9l, 2l).

Dla nich skutki utraty Taty, odczuwalne będą przez całe życie. Tata już ich nie przytuli, nie opowie bajki na dobranoc, nie odprowadzi do przedszkola, szkoły, nie zabierze na ryby. Jak wytłumaczyć im, że już nigdy nie zobaczą Jego uśmiechu, jak wytłumaczyć, że brutalny los zabiera tych, którzy są tak bardzo potrzebni. Na te i na wiele innych pytań nie otrzymamy odpowiedzi.

Monika nie ma sił i odwagi otwarcie prosić o pomoc, dlatego my,  jako najbliżsi oraz przyjaciele prosimy ludzi wrażliwego serca o wsparcie finansowe cierpiącej rodziny. 

Wiemy, że żadna zbiórka nie złagodzi bólu, ale gdy wali się świat, potrzebne są ręce, które go odbudują i dadzą nową nadzieję.

Wszystkim wspierającym bardzo serdecznie z osobna dziękujemy!

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 197

preloader

Komentarze 2

 
2500 znaków
  • JJ
    Jerzy Jędrzejak

    Teresa , Renata i Jurek

    1 000 zł
  • Marcin Mazuchowski

    Kochani, informujemy, że podwyższyliśmy limit gdyż nie podejrzewaliśmy, że nasi przyjaciele, członkowie rodziny okażą tak ogromne wsparcie. Wszystkim bardzo dziękujemy i jesteśmy wzruszeni jak wspaniali ludzie nas w życiu otaczają.