id: pyb5gr

Zbiórka na opiekę medyczną i rehabilitację Darka Indyka

Zbiórka na opiekę medyczną i rehabilitację Darka Indyka

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
Zrzutka została wyłączona przez organizatora
21 724 zł z 50 000 zł
43%

Aktualności1

  • W dniu wczorajszym, 7 maja, Darek przeszedł operację kręgosłupa. Czekamy na dalsze dobre wieści.

    Czytaj więcej

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Darek – kochający mąż i ojciec trójki dzieci : 3–letniej Nataszki, 6-letniej Nikoli oraz 12-letniego Kuby. Pracownik KWK Borynia, piłkarz Klubu Sportowego LKS Wisła Strumień, oddany kibic Ruchu Chorzów.

25/26.IV zawalił się świat naszej koleżanki - Justyny. Nad ranem dowiedziała się o wypadku samochodowym z udziałem jej męża Darka. Z informacji, które otrzymała jego stan już wówczas był bardzo ciężki. Krwotok wewnętrzny, uszkodzenia wewnętrzne, uszkodzone jelita, złamany kręgosłup… To tylko niektóre z obrażeń, których doznał… Zaraz po przywiezieniu go do szpitala przeprowadzona została operacja ratująca życie. I udało się. Stan ciężki, ale stabilny – „stabilny”, to najważniejsze, dla wszystkich, którzy go kochają.

Teraz Darka czeka kolejna operacja - operacja kręgosłupa, czyli walka o sprawność, o powrót do normalności. Wszyscy czekamy z niecierpliwością na wyznaczenie terminu operacji i na informację o pozytywnym jej zakończeniu.


Darek marzy o powrocie do domu, o zabawie ze swoimi dziećmi, lecz ciężko mu się pogodzić z całą tą sytuacją, z tym, że nie wie, czy odzyska swoją sprawność, czy wróci do gry w piłkę nożną, która była jego pasją i odskocznią od codzienności.


Cały ten proces będzie bardzo kosztowny i długotrwały, ale my – przyjaciele i znajomi – zrobimy wszystko, by pomóc, wesprzeć. Darek ma wiedzieć, czuć, że zawsze może na nas liczyć.


Zebrane środki zostaną przeznaczone na rehabilitację Darka i jego dalsze leczenie. Mamy nadzieje, że nasza pomoc, chodź trochę, pomoże mu myśleć pozytywnie i z nadzieją patrzeć w przyszłość… Na dzień dzisiejszy tylko tyle, albo aż tyle możemy zrobić.  

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 253

 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
PT
Tedi
300 zł
MB
Seba
200 zł
 
Dane ukryte
100 zł
M
Mart
100 zł
MK
Martyna
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
RM
Robert Masarczyk
ukryta
LT
Tomasz Librowski
100 zł
Zobacz więcej

Nasi użytkownicy założyli

720 689 zrzutek

i zebrali

496 854 237 zł

A ty na co dziś zbierasz?