id: r23fzv

Pomóż Hubertowi stanąć na nogi!

Pomóż Hubertowi stanąć na nogi!

Nasi użytkownicy założyli 1 169 679 zrzutek i zebrali 1 218 749 199 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

NAJNOWSZE INFORMACJE:


Dawno, dawno temu w odległej galaktyce... zakładając zrzutkę żadne z nas nie spodziewało się takiego odzewu. Dziękujemy Marta, Rodzice, Karol i my.

Dzięki radom cudownych Lekarzy Hubert ma szanse dostać się do najlepszej Kliniki Rehabilitacyjnej w Polsce. Koszt jednego dnia w tej Klinice wynosi 700 zł. Półroczny pobyt Huberta wyniesie 126 000 zł.

Okażmy nasze wielkie serca jeszcze trochę i dajmy Mu tą szansę. Bo w Nas wszystkich jest moc !!!!

Niech Moc będzie z Wami.

---------------------------Superbohater potrzebuje naszej pomocy aby wrócić do formy


Rok 2020 Hubert rozpoczął z silnym bólem brzucha, trafił do Szpitala. Lekarze szukali przyczyny jego stanu, przeprowadzili niezbędne badania oraz operację z uwagi na uszkodzenie jelita. Podejrzeniem była choroba Lśniowskiego-Crohna jednak nikt nie spodziewał się co będzie dalej….


Pilnie został przewieziony do Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Białymstoku na Oddział Intensywnej Terapii. Lekarze w trybie natychmiastowym przeprowadzili operację po raz drugi. Nikt nie potrafił postawić diagnozy, nikt nie wiedział co mu dolega. Zmagał się z Sepsą. Walczył każdego dnia w ogromnym cierpieniu. Utrzymywano Huberta w śpiączce farmakologicznej. Przeprowadzano niezliczone ilości badań i szukano odpowiedzi co się z nim dzieje. Sepsa nie ustępowała, a także utrudniała rozpoznanie choroby. Każdy dzień się liczył. Bakterie okazały się lekoodporne, a lekarze robili co mogli. Dzięki współpracy Białostockiego Zespołu z Warszawską Kliniką okazało się, że Hubert cierpi na genetyczną chorobę zwaną porfirią. Porfiria to choroba, a raczej choroby, których wspólną cechą są zaburzenia przetwarzania hemoglobiny we krwi, dokładnie w przebiegu metabolizmu hemu (zaburzenia działania enzymów w szlaku syntezy hemu, zwanym również szlakiem porfiryn). Choroba ta jest dziedziczna, jednakże nie ujawniła się u nikogo z rodziny.


Hubert ma problemy z oddychaniem, jest podłączony do respiratora od kilku miesięcy. Stracił władzę w rękach i nogach. Często dochodzi u niego do infekcji.

Po wybudzeniu ze śpiączki, jest świadomy i przytomny.

Każdego dnia w walce z chorobą wspiera go kochająca Żona Marta, Rodzice i bart Karol. Każdego dnia byli z Hubertem w Szpitalu, nie opuścili ani jednych odwiedzin. Kiedy tylko było to możliwe byli przy nim i podtrzymywali go na duchu. Niestety z uwagi na stan epidemiologiczny Hubert walczy teraz w samotności w szpitalu.


Hubert jest człowiekiem o wielkim sercu, wrażliwym i pełnym pasji. Marzy o powrocie do domu. Niech ten rok 2020 jego jubileuszowy bo 40, skończy się lepiej niż zaczął.

Po wielu miesiącach leczenia pojawia się światełko w tunelu i ratunkiem do poprawy jakości życia będzie kosztowna i długa rehabilitacja.

Wierzymy, że dzięki wsparciu każdego z Was będziemy w stanie opłacić kosztowne turnusy rehabilitacyjne, zapewnić specjalistyczną dietę i opiekę oraz wykupić sprzęt niezbędny Hubertowi aby wrócił do zdrowia.


Każda złotówka się liczy i za każdą będziemy wdzięczni. Jeśli nie możesz podzielić się złotówkami to pomóż udostępniając. Niech każdy z nas zostanie SUPERBOHATEREM dla Huberta bo on ich tak uwielbia.


Od Marty:

"Witajcie!

Wszystkim wpłającym, udostępniającym i zaangażowanym w pomoc naszemu kochanemu Hubertowi ,jesteśmy ogromnie wdzięczni.Przede wszystkim rodzicom, Karolowi i przyjaciołom,którzy to zorganizowali.Gdybym mogła uściskałabym każdą wpłacającą osobę,macie ogromne serducha i za to jesteśmy wdzięczni ,zszokowani ze tyle jest już uzbierane,całość zostanie przeznaczona na rehabilitację Huberta,jeszcze długa droga przed nami , ale dzięki wam będzie ona łatwiejsza,ściskam.

DZIĘKUJEMY JESZCZE RAZ !!!"

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 492

preloader

Komentarze 6

 
2500 znaków