id: r28b9m

Pomóż uratować naszego przyjaciela Rambo - proszę o każda złotówkę mój ukochany pies zachorował!!

Pomóż uratować naszego przyjaciela Rambo - proszę o każda złotówkę mój ukochany pies zachorował!!

Nasi użytkownicy założyli 1 167 707 zrzutek i zebrali 1 215 441 537 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Nazywam się Patrycja Kucharska i zwracam się z ogromną prośbą o wsparcie dla mojego psa, Rambo, który zmaga się z ciężkimi chorobami przenoszonymi przez kleszcze – babeszjozą i anaplazmozą. Rambo to nie tylko zwierzę, ale przede wszystkim mój najlepszy przyjaciel i towarzysz życia, którego zdrowie niespodziewanie się pogorszyło. Rambo był żywiołowym przyjaznym psem. Jest młody ma obecnie 4 lata i 6 miesięcy. Uwielbiał spacery, bieganie i zabawy maskotkami. Aktualnie nie ma siły do życia cały dzień leży, nie chce wychodzić na spacery ani jeść. Codziennie modle się aby jego organizm zwalczył choroby wraz z podawanymi lekami.


Historia zaczęła się 6 kwietnia wtedy zauważyliśmy u Ramba pierwsze objawy choroby. Był bardzo apatyczny nie chciał wychodzić na spacer siadał blisko furtki i nie chciał postawić kroku dalej. Zdarzenie powtórzyło się kilka razy. Jego stan zaczął się pogarszać w szybkim tempie. Trudności sprawiało mu wchodzenie po schodkach cały dzień leżał pod łóżkiem i chował się. Następnie Rambo zaczął sikać krwią i wymiotować kilka razy dziennie. Pojawiła się gorączka i trudności z oddawaniem stolca.


Rambo zachorował, a diagnoza była wstrząsająca. Babeszjoza i anaplazmoza to choroby, które są przekazywane przez kleszcze i mogą prowadzić do poważnych komplikacji zdrowotnych. Objawy tych chorób szybko się nasiliły, co objawia się bardzo złymi wynikami badań krwi Rambo. Jego parametry krwi są alarmujące - zwiększone wartości ALT, AST, fosfatazy zasadowej oraz MCH przy jednoczesnym spadku leukocytów, płytek krwi i erytrocytów. Wyniki te wskazują na anemię i poważne uszkodzenie wątroby wymagają natychmiastową interwencji medycznej- takie informacje dostałam od Pani weterynarz.


Leczenie Rambo jest bardzo kosztowne i skomplikowane. Każdego dnia wymaga on kroplówek, zastrzyków przeciwwymiotnych oraz leków wspierających pracę wątroby. Kluczowym elementem terapii jest również czterotygodniowa antybiotykoterapia doksycykliną. Rambo obecnie nie ma apetytu i jest karmiony przez strzykawkę specjalistyczną karmą odciążającą wątrobę, która również jest bardzo droga.


Do tej pory udało mi się pokryć część kosztów, o czym świadczą dołączone paragony i rachunki, ale dalsze leczenie przekracza moje możliwości finansowe. Każda wpłata ma dla nas ogromne znaczenie i przybliża Rambo do pełnego powrotu do zdrowia.


Jesteśmy wdzięczni za każdą złotówkę i wsparcie, które możecie nam przekazać. Pomóżcie mi dbać o mojego najlepszego przyjaciela. Dziękuje z całego serca za każdą formę pomocy.9d5IoXsiTNki8cbH.jpgOmRhTOhRQWGexWxr.jpgnpwRnMrDOBY7Py6N.jpgFqLrEDNsl3R0TILp.jpgZ6sl5uE3Jq6InfY0.jpgpQZNxeCORPNASwfG.jpgNMB93ClDRynS8ukB.jpgUIeQf6tE2mg3QeLG.jpg6DmVGuXQXvYRyu8s.jpgltaOb6BhJRzsHs0y.jpgHjoX9AmlgyHTh6Q8.jpgTyJqAjwukMSgQeOv.jpgpkC7IRx88tNEVevp.jpgwceEcqxYB6qUhbRN.jpg

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. Twoja może być pierwsza!

Wpłaty 28

BA
Baxton
5 zł
PG
Piotrek
20 zł
RO
Robert
KK
Katarzyna Kurpet
10 zł
AA
An An
15 zł
MB
Magdalena Brzeska
10 zł
VK
Viola
10 zł
FM
Faustyna Massalska
10 zł
MR
Marcin Raczek
100 zł
PA
Patrycja
20 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!