Zakup symboli patriotycznych (biało-czerwone opaski PW, flagi) na 1 sierpnia ID: r29y64

Zakup symboli patriotycznych (biało-czerwone opaski PW, flagi) na 1 sierpnia ID: r29y64

Zrzutka została wyłączona przez organizatora

Opis zrzutki

Jak co roku w czasie wakacji wyruszają przez Polskę liczne grupy pielgrzymów na Jasną Górę. Każda pielgrzymka to grupa ludzi szanujących Polskie tradycje oraz silnie patriotyczna. Niezwykle ważnym dniem jest 1 sierpnia, kiedy wspomina się Powstanie Warszawskie oraz upamiętnia śmierć wielu żółnierzy minutą ciszy. Przez cały dzień poruszana jest historia tamtych wydarzeń, budująca poczucie Polskości oraz dumę Narodową.

\n

Bardzo pięknym gestem całych grup pielgrzymek jest przyodzianie się w barwy oraz symbole narodowe. Niestety koszty związane z organizacją pielgrzymki nie pozwalają aby każdego zaopatrzyć w biało-czerwoną opaskę z logo Polski Walczącej oraz koszulkę z barwami narodowymi, więc ta kwestia zostaję sprawą indywidualną pielgrzyma, jednak w grupach są osoby o różnym statusie majątkowym i nie każdego stać.

\n

Jako jeden z pielgrzymów chciałbym, aby cała grupa, jak jeden mąż, dnia 1 sierpnia mogła dumnie przemaszerować przez polskie miasta w barwach Narodowych, z powiewającymi flagami oraz opaskami na rękach, niosąc chwałę i cześć poległym żołnierzom będąc dumnym z bycia Polakiem.

\n

Zebrane pieniądze pozwolą na wyposażenie ok 50 osób.

\n

Jeśli zbiórka się uda, udostępnię zdjęcia z efektów naszej pracy.

\n

W razie pytań chętnie udzielę odpowiedzi a za każdą złotówkę serdeczne Bóg zapłać.

\n

 

\n


 

\n

 

Wpłacający5

 
Dane ukryte
99 zł
 
Dane ukryte
7 zł
 
Dane ukryte
7 zł
 
Dane ukryte
1 zł
 
Dane ukryte
1 zł

Nasi użytkownicy założyli

495 138 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?