id: r2aa2e

Roki

Roki

Nasi użytkownicy założyli 1 155 347 zrzutek i zebrali 1 199 704 799 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Nigdy nie opowiedział nam swojej historii i zapewne nigdy jej nie poznamy… możemy się tylko domyślać co Go spotkało, czego doświadczył….


Roki to jeszcze dzieciak…niespełna roczny pies, któremu cały czas towarzyszy strach. Roki trafił do nas za zgodą Prezydenta Miasta, gdy miał 10 miesięcy – nasze początki nie były łatwe – baliśmy się my, bał się on. Długie tygodnie później udało się wypracować jego akceptację w stosunku do 2 pracowników, co bardzo ułatwiło opiekę nad nim. Niestety Roki musiał doświadczyć dużo złego w swoim krótkim życiu, bo jego reakcje pomimo ogromnych postępów, są nieprzewidywalne. Roki ma pewne wyuczone schematy zachowań, które najprawdopodobniej wynikają z lęku-strachu. Agresja lękowa jest jedną z najtrudniejszych do przepracowania, a warunki schroniskowe tego nie ułatwiają. Na ten moment Roki nie nadaje się do adopcji, bo nikt z nas nie podejmie takiego ryzyka. Jego przyszłość jest bardzo niepewna, a perspektywa spędzenia całego życia za kratami to coś czego chcemy mu oszczędzić. 


Pojawiła się dla Niego nadzieja i szansa, ale bez ludzi dobrej woli nie poradzimy sobie….


Roki ma zarezerwowany termin na resocjalizację u Joanny Wdowskiej – zootechnika, trenera psów, psiego terapeuty od beznadziejnych przypadków. Pani Joanna pracuje z psami trudnymi, agresywnymi, dzikimi i uczy przede wszystkim ludzi jak te psy zrozumieć. Pies, który do niej trafia przechodzi dostosowany do niego proces resocjalizacji, po czym trafia do ludzi przeszkolonych przez Panią Joannę. 


Czas resocjalizacji jest uzależniony tak naprawdę od psa, w związku z tym nie wiemy jak długiego procesu będzie wymagał Roki, ale chcemy zapewnić mu dobrą i bezpieczną przyszłość. 


Doba u Pani Joanny to koszt 40 zł + karma + weterynarz – potrzebujemy więc Was. Liczy się każda najdrobniejsza wpłata i Wasze kciuki!


Docelowo w kolejce po Rokim chcemy wysłać tam również dwa inne psiaki, dlatego chcemy uzbierać kwotę, która zabezpieczy nasze zwierzaki i da im szanse na nowe, lepsze i bezpieczne życie.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. Twoja może być pierwsza!

Wpłaty 51

MA
Marian
50 zł
BM
Beata Majewska
50 zł
SO
Sylwia
JN
Justyna
50 zł
AG
Agnieszka
MM
Magdalena Mastykarz-Pobłocka
50 zł
AD
Adam
50 zł
AK
Anna Kolasa
20 zł
ML
Marlena Lewandowska
40 zł
DT
Danuta Tondryk
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!