id: r2nbus

Szlachetna Paczka "Kopera, Osucha i Londzina"

Szlachetna Paczka "Kopera, Osucha i Londzina"

Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Nasi użytkownicy założyli 1 066 370 zrzutek i zebrali 1 161 308 523 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Cześć! ❤️

W tym roku akcja Szlachetnej Paczki "Kopera" troszkę się rozrosła. Dołączyło do nas I LO w Cieszynie im. A. Osuchowskiego oraz Zespół Szkół Ekonomiczno Gastronomicznych, czyli szkoły powszechnie znane jako "Osuch" i "Londzin".


W tym roku wspieramy 3 rodziny. Zachęcamy do zapoznania się z opisami rodzin oraz ich potrzebami. Oprócz wpłat, do których wykonywania gorąco zachęcamy, można także przekazać nam produkty wymienione w opisach.


- Rodzinka "Kopera" - https://www.szlachetnapaczka.pl/wybor-rodziny/rodzina/71175/1565

Po przyjściu na świat pierwszego dziecko pani Joanny i pana Marcina, mama zaprzestaje pracować i oddaje się opiece nad dzieckiem. Na świat przychodzą Zosia, Kacper i Oliwia. Sześcioosobowa rodzina mieszka w dwóch pokojach z kuchnią i łazienką. Rodzina marzy o rozbudowie domu, gdyż aktualne warunki nie są zbyt komfortowe. W ciągu tygodnia pan Artur pracuje, a jego żona codziennie podróżuje z dziećmi autobusem, aby dotarły do przedszkola i szkoły. Mama jest w trakcie kursu na prawo jazdy, a po jego ukończeniu spokojnie będzie mogła podjąć zatrudnienie i zwiększyć budżet rodziny. Po odliczeniu niezbędnych wydatków rodzinie pozostaje około 500 zł na członka rodziny. Najważniejszymi potrzebami jest 1,5 tony opału, ubranka dla dzieci na zimę oraz środki czystości. Sporą ulgę w budżecie rodziny "załatają" artykuły spożywcze o długiej dacie przydatności i wszelkie artykuły szkolne/plastyczne. 


- Rodzinka "Osucha" 

Wiele lat, pani Krystyna pracowała jako krawcowa, a jej mąż Leon prowadził warsztat samochodowy. Niestety pan Leon uległ nieszczęśliwemu wypadkowi, a pani Krystyna przeszła na emeryturę i oboje zostali bez pracy. Ich sytuacja finansowa, z powodu na pogarszający się stan zdrowia, z miesiąca na miesiąc się pogarsza, a zbliżająca się zima niczego nie ułatwia. Małżeństwo utrzymuje się ze świadczenia emerytalnego respondentki, które po odliczeniu kosztów leków i wydatków wychodzi po 444 zł na osobę miesięcznie. Najpotrzebniejsze dla rodziny będą: opał i środki czystości oraz żywność trwała.


- Rodzinka "Londzina" - https://www.szlachetnapaczka.pl/wybor-rodziny/rodzina/54859/1565

Kiedyś pani Lucyna radziła sobie w miarę dobrze, jednak problemy rozpoczęły się gdy pojawiły się zaburzenia psychotyczne. Od tego momentu nie mogła już pracować i potrzebowała pomocy ze strony swoich dzieci w codziennym życiu. Pani Lucyna prowadzi raczej zwyczajne życie, stara się mieć zawsze czysto w mieszkaniu, ugotowany obiad, ale choroba często jej to utrudnia. Pani Lucyna mieszka w wynajętym mieszkaniu, otrzymuje zasiłek w wysokości 645 złotych. Po odliczeniu kosztów utrzymania i leczenia (485zł) pozostaje jej 160zł. Najpotrzebniejsze dla Pani Lucyny będą:

Podsumowując - zbieramy pieniążki na 4 tony węgla, kuchenkę gazowo-elektryczną, ubranka dla dzieci, środki czystości, żywność trwałą i pościele, ręczniki itp.


W razie pytań oraz chęci przekazania darów prosimy o kontakt:

Maksymilian Głowacki

Tel: + 48 572866215

E-mail: [email protected]


Za każdą wpłatę dziękujemy z całego serca!

Pamiętajcie, że okazane dobro wraca podwójnie! <3


MG, MS, NS, LA

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 69

 
Dane ukryte
480 zł
K3
Klasa 3f koper
290 zł
 
Dane ukryte
200 zł
 
Dane ukryte
200 zł
K3
Klasa 3C Koper
200 zł
BK
Bogusław Kołacz
200 zł
 
Dane ukryte
150 zł
 
Dane ukryte
150 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Agnieszka Bartek
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze 1

 
2500 znaków