id: r2rzw7

Pomóżmy dzieciom zacząć życie bez Mamy

Pomóżmy dzieciom zacząć życie bez Mamy

11 886 zł 
z 15 000 zł
79%
zakończona 30.11.2018r
186 
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Aktualności1

  • Wszystkim, którzy wspierają dzieci finansowo czy ciepłym słowem z całego serca dziękuję. Jest to dla nich ogromna pomoc w tym ciężkim czasie. Łatwiej gdy wiedzą, że mają wokół siebie tak wspaniałych ludzi. Jeszcze raz bardzo dziękuję <3
    Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Wiola (39 lat) była Mamą samotnie wychowującą czworo dzieci w wieku 12, 10 ,8 i 6 lat. Mama jej pomagała wychowując najstarszą córkę (19 lat). Mimo wielu przeciwności losu Wiola radziła sobie najlepiej jak potrafiła. Starała się stworzyć dzieciom szczęśliwy dom i taki miały do piątku 14 września. Tego dnia rano Wiola po wyszykowaniu starszych dzieci do szkoły, zaprowadziła najmłodszą Zuzię do przedszkola. Tam się źle poczuła- wezwana karetka przewiozła ją do szpitala gdzie na izbie przyjęć straciła przytomność i mimo reanimacji Wiola zmarła. Nigdy już nie odbierze dzieci ze szkoły czy przedszkola, nigdy już nie przytuli swoich dzieci.W trybie pilnym babcia dzieci złożyła wniosek do sadu i została prawnym opiekunem swoich wnuków. Pomóżmy im w tym ciężkim dla nich okresie zacząć życie bez Mamy, aby babcia miała środki na przygotowanie swojego małego mieszkania na przyjęcie wnuków pod swój dach.

Twoje zdjęcie jest bardzo ciekawe. Co przedstawia?

Twoje zdjęcie jest bardzo ciekawe. Co przedstawia?

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 186

preloader

Komentarze 6

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

879 847 zrzutek

i zebrali

809 916 761 zł

A ty na co dziś zbierasz?