id: r2t4hp

SP 4 w Warszawie zamienia kwiaty na marzenia!

SP 4 w Warszawie zamienia kwiaty na marzenia!

Opis zrzutki

W tym szczególnym dla wszystkich czasie, jako społeczność Szkoły Podstawowej nr 4 im. Władysława Broniewskiego w Warszawie, postanowiliśmy uczcić Dzień Edukacji Narodowej trochę inaczej niż dotychczas. Proponujemy Wam udział w akcji "Zamień Kwiaty na Marzenia". Nic trudnego, a cel jest piękny! Któż z nas nie ma marzeń? Każdy czegoś pragnie, również mali wojownicy, którzy walczą o życie. Na co dzień zmagają się z chorobami takimi jak nowotwory, mukowiscydoza, dystrofia mięśniowa...

tf7ff13e97a5d8f5.pngJedenastoletnia Julia zachorowała w czerwcu tego roku. Wszystko zaczęło się od powiększonego węzła chłonnego. Z powodu złych wyników dziewczynkę zatrzymano w szpitalu. Po wykonaniu biopsji szpiku postawiono diagnozę- ostra białaczka limfoblastyczna typu T. Od tej pory jej drugim domem stał się szpital. Julia stanęła do ciężkiej walki z chorobą. Musiała zrezygnować z rolek, roweru, stania na rękach, kontaktu z rówieśnikami. Z uwagi na słabą reakcję na chemię w 15-stej dobie została zakwalifikowana do grupy wysokiego ryzyka. Przed dziewczynką długie leczenie i intensywna chemia. Obecnie jest na trzecim z czterech bloków bolesnej chemioterapii. Julia dzielnie walczy. Jest osłabiona, czuje bóle, mdłości, ale przede wszystkim…tęskni za szkołą i przyjaciółmi. Jej największym marzeniem jest biały laptop, który ułatwi kontakt z rówieśnikami i będzie dużą pomocą naukową. Pomimo trudności jakie napotyka na swej drodze, piątą klasę zakończyła świadectwem z wyróżnieniem. Jej celem jest również osiągnięcie jak najlepszych wyników w klasie szóstej. Mamy nadzieję, że spełnienie największego marzenia, doda Julii siły do walki i pomoże rozwinąć skrzydła. 

n3c5a2ee2a29932c.pngW związku ze zbliżającym się Dniem Edukacji Narodowej zachęcamy, aby kwiaty, którymi zwykle w tym dniu obdarowywani są nauczyciele, zamienić na spełnienie marzenia Julki. Mamy świadomość, że kwiaty szybko zwiędną, a możliwość niesienia dobra i wywołania uśmiechu na dziecięcej twarzy pozostaną na długo.

Więcej o Julci można przeczytać na naszej stronie internetowej

efd50cd6a3f481ac.jpeg

Wpłacający 30

 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
400 zł
 
Dane ukryte
220 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
25 zł
 
Dane ukryte
140 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
25 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

620 635 zrzutek

i zebrali

371 098 230 zł

A ty na co dziś zbierasz?