id: r3a4jw

Na operacje i rehabilitacje ACL

Na operacje i rehabilitacje ACL

Nasi użytkownicy założyli 981 682 zrzutki i zebrali 1 003 889 127 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Cześć, nazywam się Kacper Bałamącek, jestem zawodnikiem trzecioligowego klubu sportowego Pogoń Nowe Skalmierzyce i potrzebuje waszej pomocy. Każdy sportowiec ma lepsze i gorsze chwile ale zdecydowanie te najgorsze pojawiają się podczas kontuzji. Niestety przytrafiają się w najmniej spodziewanym momencie, mi przytrafiła się dokładnie w ostatniej akcji doliczonego czasu gry w meczu pucharowym 30.03. Po przejściu szeregu badań oraz konsultacjach ze specjalistami okazało się, że obraz po rezonansie magnetycznym wskazuje na jedną z najgorszych diagnoz dla piłkarza. Mianowicie zerwanie więzadła krzyżowego przedniego (ACL). 

Od zawsze obawiałem się tego urazu, bo wiedziałem jak poważna jest to kontuzja dla piłkarza. Aby wrócić do pełnej sprawności potrzebna będzie rekonstrukcja więzadła krzyżowego a następnie długa rehabilitacja.

Nigdy nie prosiłem o pomoc, ale postanowiłem spróbować zawalczyć o swój szybszy powrót do zdrowia i pełnej sprawności. Jestem zdeterminowany żeby powrócić do gry na boisku. Chciałbym podziękować wszystkim którzy zdecydują się nawet na najmniejsze wsparcie w tej ciężkiej dla mnie sytuacji. 


Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 110

 
Dane ukryte
ukryta
AB
Andrzej Brodziak
100 zł
RS
Robert Sierpiński
1 000 zł
WP
Wojtek
10 zł
AG
Agnieszka
50 zł
 
Dane ukryte
200 zł
TC
TRAMPKARZ C1 POGOŃ NOWE SKALMIERZYCEE
135 zł
JS
Kuba
10 zł
MS
Michał Sparwasser
ukryta
FC
Franciszek Chojak
10 zł
Zobacz więcej

Komentarze 2

 
2500 znaków