id: r3a4jw

Na operacje i rehabilitacje ACL

Na operacje i rehabilitacje ACL

Nasi użytkownicy założyli 1 166 206 zrzutek i zebrali 1 212 562 803 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Cześć, nazywam się Kacper Bałamącek, jestem zawodnikiem trzecioligowego klubu sportowego Pogoń Nowe Skalmierzyce i potrzebuje waszej pomocy. Każdy sportowiec ma lepsze i gorsze chwile ale zdecydowanie te najgorsze pojawiają się podczas kontuzji. Niestety przytrafiają się w najmniej spodziewanym momencie, mi przytrafiła się dokładnie w ostatniej akcji doliczonego czasu gry w meczu pucharowym 30.03. Po przejściu szeregu badań oraz konsultacjach ze specjalistami okazało się, że obraz po rezonansie magnetycznym wskazuje na jedną z najgorszych diagnoz dla piłkarza. Mianowicie zerwanie więzadła krzyżowego przedniego (ACL). 

Od zawsze obawiałem się tego urazu, bo wiedziałem jak poważna jest to kontuzja dla piłkarza. Aby wrócić do pełnej sprawności potrzebna będzie rekonstrukcja więzadła krzyżowego a następnie długa rehabilitacja.

Nigdy nie prosiłem o pomoc, ale postanowiłem spróbować zawalczyć o swój szybszy powrót do zdrowia i pełnej sprawności. Jestem zdeterminowany żeby powrócić do gry na boisku. Chciałbym podziękować wszystkim którzy zdecydują się nawet na najmniejsze wsparcie w tej ciężkiej dla mnie sytuacji. 


Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 110

preloader

Komentarze 2

 
2500 znaków