id: r3a9j7

Zbiórka na odbudowę lokali po pożarze.

Zbiórka na odbudowę lokali po pożarze.

Nasi użytkownicy założyli 912 571 zrzutek i zebrali 874 751 344 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Lokal Juicy Lucy otworzony został w listopadzie 2020r. Codziennie witaliśmy dziesiątki gości i zawsze staraliśmy się zrobić wszystko, aby każdy wyszedł z lokalu uśmiechnięty i zadowolony. Nasz szef oraz my włożyliśmy całe serce w stworzenie tak cudownego miejsca na gastronomicznej mapie Tychów.

Było to miejsce pracy i źródło dochodu wielu osób.

Niestety... dnia 23.09.2022r około godziny 17:30 nastąpił wybuch gazu i większość naszego cudownego lokalu spłonęła oraz uległa zniszczeniu wskutek wybuchu i pożaru. W jednej chwili straciliśmy miejsce pracy, dorobek życia i jedyne źródło dochodu. Nadal nie jesteśmy w stanie pozbierać myśli po tych tragicznych wydarzeniach. Na szczęście wszyscy przeżyli i tylko jedna osoba została przetransportowana do szpitala z powodu poparzeń. Nie ma słów, które opiszą nasz ból i smutek z powodu tego co się stało.

Koszty remontu i wyposażenia na nowo naszego lokalu oraz lokalu obok, który również uległ zniszczeniu są ogromne. Już teraz wiadomo, że ubezpieczenie nie pokryje wszystkich strat jakie ponieśliśmy.

Pieniądze, które uda nam się zebrać chcemy w całości przeznaczyć na pokrycie kosztów remontu, odbudowy tego co straciliśmy w jednej chwili oraz rekonwalescencję poszkodowanej w pożarze

Z tego powodu chcielibyśmy prosić Was kochani o pomoc. Wiemy, że jesteście niezastąpieni jeżeli chodzi o pomoc w trudnych życiowo sytuacjach. Wierzymy, że wspólnie uda nam się odbudować naszą burgerownie oraz przywrócić uśmiech na twarzy właściciela lokalu, który zawsze był dla nas wsparciem. Chcemy się mu za to odwdzięczyć i pokazać, że nie jest z tym wszystkim sam . Miejmy nadzieję, że jak najszybciej uda nam się spotkać przy barze :)

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 165

preloader

Komentarze 14

 
2500 znaków