Kontynuacja projektu PentecostApp Zakończona 24.03.2019r ID: r3cjx6

Kontynuacja projektu PentecostApp

Zebrano 51 zł
z kwoty 4 000 zł

1 %

WPŁAĆ

Pomóż udostępniając zrzutkę!

0
udostępnień

Krótki opis zrzutki (tylko tekst)


PentecostApp to system internetowy i aplikacja mobilna, których zadaniem ma być serwowanie bierzmowanym inspirującej religijnej treści, a prowadzącym przygotowanie do bierzmowania, ułatwienie komunikacji z uczestnikami. PentecostApp działa od października 2018, w tym czasie w systemie zarejestrowało się ponad 3000 tysiące użytkowników w 170 parafiach z 34 diecezji w całej Polsce.

Wszelkie koszty związane ze stworzeniem, utrzymaniem pokryli twórcy. Wykupienie licencji programistycznej w PlayStore oraz AppleStore, opłata hostingu serwera, domeny, oraz zakup dodatkowego sprzętu potrzebnego do napisania i testowania apliakcji wyniosło w sumie 4 tys. złotych.
W planie mamy przygotowanie na nowy rok 2019/20 interaktywnych materiałów formacyjnych do prowadzenia spotkań w małych grupach w skład których będą wchodziły materiały dla animatorów dostępne w systemie internetowym i treści nawiązujące do spotkań pojawiające się w aplikacji u bierzmowanych.

Opis zrzutki (tutaj oprócz tekstu dodasz też zdjęcia - użyj edytora po lewej stronie)

Organizator nie dodał jeszcze żadnych aktualności

Aby dodać komentarz lub

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
ukryta
Krzysztof Płachno
Nasi użytkownicy założyli

351 352 zrzutki

Pomóż zebrać 4 000 zł dokonując wpłaty przez płatności on-line lub przelewem tradycyjnym.

Pomóż udostępniając zrzutkę!

0
udostępnień

Zorganizuj własną zrzutkę na dowolny cel:

Google Play
App Store

Zrzutka.pl używa plików cookies niezbędnych do działania strony, a także takich służących do analizy ruchu oraz pozwalających nam na optymalizację działania serwisu. Używamy także cookies niezbędnych do skutecznego marketingu usług własnych. Czytaj więcej: polityka prywatności.

Uwaga - zmianie uległa nasza polityka prywatności.