id: r4fk2v

WYPOSAŻENIE WARSZTATU I ZAKUP MATERIAŁÓW DO PRODUKCJI ORTEZ I PROTEZ DLA ZWIERZĄT

WYPOSAŻENIE WARSZTATU I ZAKUP MATERIAŁÓW DO PRODUKCJI ORTEZ I PROTEZ DLA ZWIERZĄT

31 533 zł 
z 50 000 zł
63%
8 dni do końca
86 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

orthoDOGS

Cześć! Tu orthoDOGS, czyli Julia i Olga


Tak jak i Ty uwielbiamy pieski. Wiele z nich boryka się z problemami z chodzeniem, niedowładami kończyn czy innymi schorzeniami utrudniajacymi im życie. Możemy im pomóc tworząc spersonalizowane zaopatrzenie ortopedyczne. 


Ortezy, protezy i inne bajery - np. PSIOGLE wykonujemy w technologii druku 3D w oparciu o skan miary zdjętej z psiej łapki lub innej części ciała.


Póki co działamy w czasie wolnym od pracy, a druk zlecamy fundacji CUMY z Gdańska (bardzo polecamy wszelką współpracę i pozdrawiamy z tego miejsca!). Chciałybyśmy zaopatrzyć się jednak we własną drukarkę, zapas materiałów do druku i wykończenia oraz w sprzęt umożliwiający obróbkę materiałów. Dzięki Wam będziemy mogły szybciej realizować zamówienia, testować nowe pomysły i rozwijać się z korzyściami dla naszych pacjentów.


CZEGO POTRZEBUJEMY BY POMÓC ZWIERZAKOM?

Drukarka 3d (to największy wydatek), filamenty do druku, licencja na skaner, wyściółki kampolitowe, szlifierka stołowa, dremel, imadło, młotek i śrubokręty, nity, rzepy, ekoskóra na paski, klej, pędzelki, gipsy syntetyczne i drobny osprzęt do pobierania miary typu nożyczki, nożyki, folia. Długo by wymieniać.

Pomagając nam wystartować pomożesz też zwierzakom, których opiekunowie zgłosili się do nas z prośbą o wykonanie zaopatrzenia. Jeśli uda nam się uzbierać założoną kwotę materiałów wystarczy by wykonać ortezy i protezy między innymi dla: Thora (rezydenta Ciapkowa, który niedawno znalazł dom), Raji po amputacji łapki, Lucjana z Zielonej Góry i Figi z Gdańska, kolejnych dwóch psiaków z Gdyni oraz dla Tosi, Zuli, Fadzia i Kittiego- pacjentów Psychodni z Warszawy.


PRÓG MINIMALNY ZOSTAŁ OSIĄGNIĘTY!

Dzięki kwocie 30 000 zł wykonamy zaopatrzenie dla zgłoszonych już do nas psów i kupimy drukarkę Voron 2.4. oraz całą resztę wymienioną w opisie wyżej.


POMÓŻ NAM POMÓC WIĘKSZEJ GRUPIE PSÓW !!!

Jeśli osiągniemy próg 50 000 zł kupimy drukarkę o większej powierzchni roboczej aby móc drukować także duże kosze protetyczne i kilka modeli na raz w szybkim tempie. Zamówimy także więcej materiałów wykończeniowych i do pobierania miary, co pozwoli nam pomóc większej liczbie zwierząt. Zapotrzebowanie na zaopatrzenie ortopedyczne dla zwierząt jest ogromne, a razem możemy dać im wsparcie wykorzystując najnowsze technologie.


Naszym priorytetem jest wyposażenie warsztatu by zagwarantować sobie możliwość pracy w warunkach, które pozwolą nam realizować przyszłe projekty i rozwijać się jako orthoDOGS.

Na filmiku promocyjnym pracujemy w warsztacie użyczonym przez firmę Vigo Ortho. Dziękujemy za możliwość pracy w tak świetnie wyposażonym miejscu!

Dorzucamy też filmik z Bellą, naszą pierwszą zadowoloną z ortez pacjentką z Pomorza. Po więcej informacji o nas i naszych działaniach zapraszamy na Instagram i Facebooka.


https://www.facebook.com/orthoDOGS-110305731465011

https://www.instagram.com/ortho.dogs/


Jesteśmy w trakcie realizacji zleceń, których nieustannie przybywa.

Dzięki za każde udostępnienie i każdą złotówkę! Olga i Julia 

orthoDOGS


Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 86

AS
Ari
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta
PS
ukryta
HK
Hanna
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta
D
detroit6
ukryta
P
detroit6
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta
Zobacz więcej

Komentarze 7

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

798 460 zrzutek

i zebrali

617 560 330 zł

A ty na co dziś zbierasz?