id: r4nr2v

Sprzęt sportowy dla Szymanowski Triathlon

Sprzęt sportowy dla Szymanowski Triathlon

Nasi użytkownicy założyli 955 991 zrzutek i zebrali 961 673 610 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Tysiące godzin spędzonych na treningach, litry wylanego potu, mnóstwo przebytych kilometrów. Walka. Upór. Determinacja. I miłość - do sportu, adrenaliny, pokonywania własnych słabości. Maria i Przemysław to czołówka polskich triathlonistów, których codziennością jest wymagający trening. TEN uśmiechnięty duet tworzy Szymanowski Triathlon Team, gdzie wspólnie z innymi trenują jazdę na rowerze, pływanie i biegi. Uczą innych, jak być dobrym w tym, co robią i...nie poddawać się pomimo przeciwności. A jest ich czasem naprawdę wiele.

Maria i Przemysław,

to czołówka polskich triathlonistów, których codziennością jest wymagający trening. TEN uśmiechnięty duet tworzy Szymanowski Triathlon Team, gdzie wspólnie z innymi trenują jazdę na rowerze, pływanie i biegi. Uczą innych, jak być dobrym w tym, co robią i...nie poddawać się pomimo przeciwności.A jest ich czasem naprawdę wiele.

Brak wsparcia ze strony związku, brak sponsorów, kosztowny udział w zawodach - to nie jedyne problemy, z jakimi musza się zmagać..

Jednak miłość do triathlonu nie pozwoliła im go porzucić. To ona sprawia, ze nadal mają sportowe marzenia i chcą o nie walczyć. Mimo wszystko. A pieniądze są im potrzebne tak naprawdę na wszystko - od sprzętu po opłacenie startu w zawodach. Przeszkody finansowe sprawiły, ze Marysia i Przemek - nie bez oporów - zdecydowali się prosić o pomoc innych. Decyzja o tym była dla nich naprawdę trudna. Ale przecież prawdziwi sportowcy się nigdy nie poddają, prawda? Pomóżmy im zawalczyć o sportowe trofea!

Maria i Przemysław dołączyli do grona podopiecznych naszej fundacji - Fundacji „Jesteśmy Blisko”. Nasza fundacja aktywnie działa już od ponad 9 lat. Staramy się być tam, gdzie ludzie nas potrzebują – po prostu blisko. Działamy na wielu płaszczyznach – od edukacji poprzez profilaktykę zdrowotna. Nie działamy szablonowo – wspieramy osoby starsze, ubogie, niepełnosprawne, ale też inwestujemy w młodzież czy aktywizację społeczną. Jednak to wszystko nie byłoby możliwe bez zaufania i zaangażowania ludzi, instytucji i firm. Dzięki darowiznom finansowym możemy zmieniać rzeczywistość wokół nas. Każda złotówka ma dla nas i naszych podopiecznych ogromne znaczenie. Dzięki temu możemy walczyć o ich zdrowie i podarować nadzieję na lepsze jutro. Nasze doświadczenie pokazuje, że razem możemy znacznie więcej, dlatego zwracamy się z prośbą o wsparcie naszych inicjatyw i pomoc naszym podopiecznym.

Marię i Przemysława można wspierać na wiele sposobów:

Przekazując 1%podatku

Wypełniając odpowiednią rubrykę w rocznym zeznaniu podatkowym PIT, Wpisując następujący nr KRS: 0000 350 393., cel szczegółowy - Szymanowski Team

Przekazując darowiznę

Fundacja „Jesteśmy Blisko”

Ul. Jędrzejowska 79 C

29-100 Włoszczowa

Bank Spółdzielczy we Włoszczowie

Nr 95 8525 0002 0000 0010 7725 0001

Tytuł: Darowizna dla Szymanowski Team

Bądźmy w kontakcie

Fundacja "Jesteśmy Blisko"

ul. Jędrzejowska 79c

29-100 WłoszczowaT: 41 388 14 75 E: [email protected]

Zrzutka stworzona przez Fundację "Jesteśmy Blisko"

Facebook

E-mail

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 3

 
Dane ukryte
50 zł
MC
Mateusz Chrabąszcz
50 zł
MT
Mateusz Tylek
50 zł

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!