Sprzęt sportowy dla Szymanowski Triathlon Zakończona 01.05.2019r ID: r4nr2v

Sprzęt sportowy dla Szymanowski Triathlon

Zebrano 150 zł
z kwoty 60 000 zł

0 %

WPŁAĆ

Pomóż udostępniając zrzutkę!

0
udostępnień

Krótki opis zrzutki (tylko tekst)


Tysiące godzin spędzonych na treningach, litry wylanego potu, mnóstwo przebytych kilometrów. Walka. Upór. Determinacja. I miłość - do sportu, adrenaliny, pokonywania własnych słabości. Maria i Przemysław to czołówka polskich triathlonistów, których codziennością jest wymagający trening. TEN uśmiechnięty duet tworzy Szymanowski Triathlon Team, gdzie wspólnie z innymi trenują jazdę na rowerze, pływanie i biegi. Uczą innych, jak być dobrym w tym, co robią i...nie poddawać się pomimo przeciwności. A jest ich czasem naprawdę wiele.


Opis zrzutki (tutaj oprócz tekstu dodasz też zdjęcia - użyj edytora po lewej stronie)

Maria i Przemysław,

to czołówka polskich triathlonistów, których codziennością jest wymagający trening. TEN uśmiechnięty duet tworzy Szymanowski Triathlon Team, gdzie wspólnie z innymi trenują jazdę na rowerze, pływanie i biegi. Uczą innych, jak być dobrym w tym, co robią i...nie poddawać się pomimo przeciwności.A jest ich czasem naprawdę wiele. 

Brak wsparcia ze strony związku, brak sponsorów, kosztowny udział w zawodach - to nie jedyne problemy, z jakimi musza się zmagać..

Jednak miłość do triathlonu nie pozwoliła im go porzucić. To ona sprawia, ze nadal mają sportowe marzenia i chcą o nie walczyć. Mimo wszystko. A pieniądze są im potrzebne tak naprawdę na wszystko - od sprzętu po opłacenie startu w zawodach. Przeszkody finansowe sprawiły, ze Marysia i Przemek - nie bez oporów - zdecydowali się prosić o pomoc innych. Decyzja o tym była dla nich naprawdę trudna. Ale przecież prawdziwi sportowcy się nigdy nie poddają, prawda? Pomóżmy im zawalczyć o sportowe trofea! Maria i Przemysław dołączyli do grona podopiecznych naszej fundacji - Fundacji „Jesteśmy Blisko”.  Nasza fundacja aktywnie działa już od ponad 9 lat. Staramy się być tam, gdzie ludzie nas potrzebują – po prostu blisko. Działamy na wielu płaszczyznach – od edukacji poprzez profilaktykę zdrowotna. Nie działamy szablonowo – wspieramy osoby starsze, ubogie, niepełnosprawne, ale też inwestujemy w młodzież czy aktywizację społeczną. Jednak to wszystko nie byłoby możliwe bez zaufania i zaangażowania ludzi, instytucji i firm. Dzięki darowiznom finansowym możemy zmieniać rzeczywistość wokół nas. Każda złotówka ma dla nas i naszych podopiecznych ogromne znaczenie. Dzięki temu możemy walczyć o ich zdrowie i podarować nadzieję na lepsze jutro. Nasze doświadczenie pokazuje, że razem możemy znacznie więcej, dlatego zwracamy się z prośbą o wsparcie naszych inicjatyw i pomoc naszym podopiecznym.


Marię i Przemysława można wspierać na wiele sposobów:

Przekazując 1%podatku

Wypełniając odpowiednią rubrykę w rocznym zeznaniu podatkowym PIT, Wpisując następujący nr  KRS: 0000 350 393., cel szczegółowy - Szymanowski Team

Przekazując darowiznę

Fundacja „Jesteśmy Blisko”

Ul. Jędrzejowska 79 C

29-100 Włoszczowa

Bank Spółdzielczy we Włoszczowie

Nr 95 8525 0002 0000 0010 7725 0001

Tytuł: Darowizna dla Szymanowski Team

Bądźmy w kontakcie

Fundacja "Jesteśmy Blisko"

ul. Jędrzejowska 79c

29-100 Włoszczowa
T: 41 388 14 75 E: [email protected]

Zrzutka stworzona przez Fundację "Jesteśmy Blisko"

Organizator nie dodał jeszcze żadnych aktualności

Aby dodać komentarz lub

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

MC
50 zł
Mateusz Chrabąszcz
50 zł
Mateusz Tylek
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte

Pierwsza wpłata

MC
50 zł
Mateusz Chrabąszcz

Najwyższa wpłata

MC
50 zł
Mateusz Chrabąszcz
Nasi użytkownicy założyli

349 114 zrzutek

Pomóż zebrać 60 000 zł dokonując wpłaty przez płatności on-line lub przelewem tradycyjnym.

Pomóż udostępniając zrzutkę!

0
udostępnień

Zorganizuj własną zrzutkę na dowolny cel:

Google Play
App Store

Zrzutka.pl używa plików cookies niezbędnych do działania strony, a także takich służących do analizy ruchu oraz pozwalających nam na optymalizację działania serwisu. Używamy także cookies niezbędnych do skutecznego marketingu usług własnych. Czytaj więcej: polityka prywatności.

Uwaga - zmianie uległa nasza polityka prywatności.