id: r4nvr6

Zrzutka na billboardy „NIE WYWOŹCIE MNIE DO LASU”

Zrzutka na billboardy „NIE WYWOŹCIE MNIE DO LASU”

13 245 zł 
z 6 000 zł
220%
zakończona 30.11.2021r
154 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Jesteśmy członkiniami i członkami nieformalnej, oddolnej inicjatywy Rodziny bez Granic Kraków. Chcemy umieścić w przestrzeni miejskiej Krakowa plakaty i billboardy z hasłem „NIE WYWOŹCIE MNIE DO LASU” i informacją o kryzysie humanitarnym na polsko-białoruskiej granicy.

Ponieważ chcemy to zrobić na profesjonalnych nośnikach i dotrzeć do możliwie największej ilości odbiorców i odbiorczyń, potrzebujemy na to około 6 tysięcy złotych.


Stworzyliśmy projekt kampanii społecznej, bo zdajemy sobie sprawę z tego, że wiele osób w Polsce, nawet w tak dużym mieście jak Kraków, wciąż nie ma pojęcia albo nie do końca rozumie to, co dzieje się na granicy. Wierzymy, że trzeba do nich dotrzeć z PODSTAWOWĄ INFORMACJĄ o rozgrywającym się tam DRAMACIE HUMANITARNYM. Zależy nam na edukacyjnym wymiarze plakatów, dlatego znajdzie się na nich krótkie podsumowanie sytuacji na granicy i adresy stron, na których można szukać dalszych informacji, działać, wspierać.

 

O tym, jak ważne jest teraz nagłaśnianie sytuacji, mówią aktywiści/stki, prawnicy/czki ratujący ludzkie życia na granicy. Tylko zmieniając postawy społeczne i wzmacniając opór przeciwko nieludzkiej polityce aktualnego rządu, uda nam się wreszcie doprowadzić do zakończenia wywózek ludzi do lasu.

 

Temperatury spadają, po polskiej stronie zmarło już 10 osób, czas goni. Zróbmy wszystko, żeby przerwać ten koszmar! Wesprzyj naszą oddolną kampanię społeczną, KAŻDA WPŁATA SIĘ LICZY!

 


RODZINY BEZ GRANIC to nieformalna grupa (i lokalne podgrupy) zrzeszające ludzi z całej Polski, którym nie jest obojętny los ofiar kryzysu humanitarnego na granicy polsko-białoruskiej.

Pierwszą inicjatywą grupy były rodzinne protesty pod siedzibami Straży Granicznej i biurami PiS w całej Polsce, które rozpoczęły się 1 października. Polegają on na tym, że podczas codziennych, popołudniowych „dyżurów” dzieci wraz z rodzicami rysują kredą na chodnikach rysunki i hasła sprzeciwiające się wydarzeniom na granicy.

W Krakowie spotykamy się regularnie na ulicy Retoryka 7 pod biurem PiS, organizujemy demonstracje, zbiórki odzieży i wspieramy działania Grupy Granica, byłyśmy też obecne na proteście "Matki na granicę" w Michałowie.


Dowiedz się więcej:

https://rodzinybezgranic.pl/

https://www.facebook.com/groups/595588088136044


 

 

 

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 154

 
Użytkownik niezarejestrowany
3 558,32 zł
 
Dane ukryte
300 zł
KO
Kowalówka
300 zł
BK
Beata Kawka
300 zł
AK
Anna Kowalcze-Pawlik
300 zł
 
Dane ukryte
300 zł
 
Dane ukryte
213,70 zł
 
Dane ukryte
200 zł
ZS
Zuza
200 zł
 
Dane ukryte
200 zł
Zobacz więcej

Komentarze 2

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

800 966 zrzutek

i zebrali

621 652 482 zł

A ty na co dziś zbierasz?