id: r55d8t

Acoustimeter AM-10

Acoustimeter AM-10

Zrzutka została zablokowana przez serwis zrzutka.pl
1 440 zł 
z 1 600 zł
90%
zakończona 01.12.2019r
37 
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Aktualności2

 • https://www.facebook.com/events/2228640290761841/ - KONIECZNIE PRZYJDŹCIE NA PROTEST PRZECIWKO 5G, TO JEDYNA SZANSA!
  Czytaj więcej
 • Zapoznajcie się z moją nową stroną, na niej wiele informacji o pem w.cz. - https://zmateusz19.wixsite.com/pemwcz
  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Szanowni Państwo!

Obecnie nasza Polska jest w ogromnym niebezpieczeństwie, chodzi o elektrosmog. Routery wi-fi, stacje bazowe telefonii komórkowej 2G, 3G, 4G, 5G i inne technologie są ogromnym dla nas zagrożeniem. Obecnie posiadam miernik Acousticom 2 i zrobiłem już nim ponad 65 pomiarów dla ludzi. Miernik Acousticom 2 to tak naprawdę minimum do zrobienia w miarę dobrego pomiaru, w Polsce weszła tzw. megaustawa i teraz operatorzy tel. kom. mogą dokładać anteny do masztów lub stacji bazowych bez żadnych pozwoleń. Mogą również już postawiać maszty, stacje również bez pozwoleń, mogą stawiać maszty w parkach narodowych. A nawet mogą bez waszej zgody na waszym budynku zamontować stację bazowa, jak się nie zgodzicie, to nałożą na Was ogromną karę finansową. Są to fakty, to jest napisane w tej ustawie. Obecnie Ministerstwo Cyfryzacji chce podnieść normy promieniowania z 7 V/m na 61 V/m, mogą to zrobić poprzez proste rozporządzenie. Proszę Państwa, we Wiedniu norma jest 1.94 V/m, w Rosji jest 7 V/m, a w Szwajcarii jest 1.94 V/m. Nie będę się rozpisywać, bo wszystko, co potrzebne pisze na mojej stronie -

https://prawy-glos.prv.pl/technologia. Pomiary są potrzebne, ludzie muszą mieć przejrzyste, zaufane, rzetelne, dokładne pomiary. Niestety, ale prawda jest taka, że mój obecny miernik pokazuje wartości szczytowe, to jest za mało, Acoustimeter AM-10 pokazuje wartości szczytowe, średnie oraz maksymalną szczytową wartość od chwili włączenia urządzenia. Mój miernik nie podaje dokładnego wyniku, tylko mniej więcej jaka jest wartość szczytowa, pokazuje on to na linii z diod LED. Mniej więcej oznacza, że miernik obok linii LED ma napisane różne wartości, zaświecenie się diody przy danej wartości oznacza, że mniej więcej tyle jest. Jeśli świeci się pomiędzy dwoma diodami, to znaczy, że jest coś po środku. Miernik jest naprawdę bardzo potrzebny, moje pomiary możecie zobaczyć Państwo m.in. na stronie https://raforest.com/mapa-pem-emf/ lub na kanale YouTube https://www.youtube.com/channel/UCsxvFXAvkH7BWt1PTL40uZg. Acousticoma 2 zakupiłem z własnych pieniędzy, teraz potrzebuję waszej pomocy. Pomiary są potrzebne po to, abyście Państwo wiedzieli, gdzie jest jakie zagrożenie, a gdzie go nie ma, nie każdy ma miernik. Zachęcam do zostawienia subskrypcji na kanale w serwisie YouTube "Elektromagnetyczny Świat Nowotworów", link do tego kanału -https://www.youtube.com/channel/UCp0ALbWvFZuJbYU_h5nCo7A.Liczę na chociaż drobne wsparcie, pozdrawiam serdecznie, Mateusz Zając.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 37

 
Dane ukryte
300 zł
CZ
Czesław Zając
150 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
R
raforest
100 zł
AS
raforest
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
SG
Szot Grzegorz
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze 6

 
2500 znaków
 • Michał Szczepański

  Nie jesteście z tym wszystkim sami.

  100 zł
  • Anna Zając

   Racja, dlatego trzeba się zjednoczyć i działać. Dzisiejsze pokolenie nie chodzi na protesty, dawniej (w 2012 lub 2013 roku) były protesty przeciwko ACTA, przychodziło na nie tysiące ludzi. W obecnym roku były protesty przeciwko ACTA 2, 5G i frekwencja była niska (średnio na każdej manifestacji mniej, niż 90 osób). Dzięki za wsparcie!

 •  
  Użytkownik anonimowy

  Wysyłam kolejne 8zł mimo, że mam puste konto w banku, jeżeli nawet każdy się zrzuci po 5zł to będzie już spora sumka nie żałujcie na miernik kilku groszy.Teraz jest największa akcja, bo za rok dwa anteny 5G będą mnożyć się jak grzyby po deszczu i już będzie za późno!

  8 zł
  • Anna Zając

   Dokładnie, rozniosłem już po Tarnowie 60 ulotek informacyjnych o pem. Ulotkę otrzymał nawet prezydent Tarnowa Roman Ciepiela (PO). Oczywiście ulotki zostały wydrukowane przeze mnie i również prze mnie rozdane w różnych rejonach miasta. Planuję w najbliższym czasie dać ludziom kolejne ulotki. Stworzyłem nawet 30. sekundowy film o pem, chciałem go wypromować (reklama) na YT, ale owemu serwisowi z problemów technicznych nie mogłem zapłacić (serwis rozpoznawał mnie jako firma, a jestem osobą prywatną, nie udało mi się tego zmienić). Myślę nad zawieszeniem plakatu na rodzinnej kamienicy, ale taki billboard kosztuje około 160 zł. Przede wszystkim kampania informacyjna jest obecnie priorytetem, zachęcam wszystkich do drukowania i rozdawania ulotek (na ulicy ludziom do ręki, do skrzynki na listy, za wycieraczkę od samochodu itp.)

 •  
  Użytkownik anonimowy

  Wpłacać szybko bo nas usmażą nawet 3zl!

  3 zł
  • Anna Zając

   Dokładnie, pieniądze na ten miernik są bardzo potrzebne. Będę robił nim bardzo dużo pomiarów, z resztą kilka dni temu zrobiłem już kolejne kilkanaście pomiarów w Tarnowie, które są dostępne na raforest.com.

Nasi użytkownicy założyli

851 649 zrzutek

i zebrali

736 322 542 zł

A ty na co dziś zbierasz?