id: r58f25

Urządzenie EKG do użytku domowego

Urządzenie EKG do użytku domowego

900 zł 
z 990 zł
90%
zakończona 31.07.2017r
41 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Aktualności2

  • W związku z poprzednią wiadomością, zmieniłem próg 100% Jednakże, jeżeli nie zostanie osiągnięty, to na bazowe urządzenie już jest. :-)
    Czytaj więcej
  • Osiągnęliśmy 100% w kilka godzin - nie wiem, co powiedzieć, jestem wzruszony i pozytywnie zaskoczony! :-) Dodałem aktualizację, dotyczącą kwot powyżej 100%
    Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Jestem osobnikiem, który boryka się z problemami zdrowotnymi. Na chwilę obecną zdiagnozowano u mnie m.in.: - zespół chorego węzła zatokowego (SSS) z napadami MAS - zespół tachy-brady - nawrotny częstoskurcz przedsionkowo-komorowy (AVNRT) - nadkomorowe zaburzenia rytmu serca - napadowe bradykardie - zespół wazo-wagalny Z tego powodu mam wszczepiony jednojamowy (przedsionkowy) stymulator serca (rozrusznik) i jestem po badaniu elektrofizjologicznym serca (EPS) zakończonym ablacją.

Niestety, nie jest to wszystko, co mnie męczy.

Borykam się także z napadowymi blokami serca (głównie przedsionkowo-komorowe) i skurczami dodatkowymi. I właśnie dlatego jest mi potrzebne urządzenie dostępne w każdej chwili, które zmonitoruje i zapisze krzywą EKG.Napadowy charakter powyższych problemów sprawia, że często przemijają, zanim dojedzie karetka, w związku z tym wzywanie (i tym samym blokowanie) karetki systemowej do każdego kołatania czy duszności, która nie kończy się utratą przytomności nie ma sensu.Zbierając zapis EKG w trakcie napadu, znacznie ułatwię i przyspieszę diagnostykę, a także ocenię zasadność ewentualnego wzywania pogotowia.

Podręczne EKG, na które chcę uzbierać, które spełni oczekiwania moje i zapis z niego zaakceptują moi kardiolodzy to Choicemmed MD100E (zdjęcie w nagłówku).

(Opcjonalnie zaakceptowane zostaną Choicemmed MD100A15 lub Beurer ME90).

Choicemmed MD100A15

Beurer ME90

Aktualizacja.

Ponieważ zbiórka bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła i tak szybko mamy 100% postanowiłem jeszcze nie kończyć, nadwyżkę przeznaczę na:- zakup leków Bixebra 7,5 mg (ok. 150 zł za opakowanie)

- jeżeli dojdziemy do 175% to na zakup aparatu Viatom CheckMe Lite Pro, który jest czulszy, ma zintegrowany moduł sprawdzania saturacji, a kable elektrod zewnętrznych nie zbierają zakłóceń w przeciwieństwie do Choicemmed. :)

Viatom CheckMe Lite z kablami elektrod zewnętrznych.

Viatom Check Me Lite

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 41

preloader

Komentarze 5

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

879 211 zrzutek

i zebrali

808 896 475 zł

A ty na co dziś zbierasz?