id: r6xynx

11 Koncert "...by Świat usłyszał" w Ostródzie

11 Koncert "...by Świat usłyszał" w Ostródzie

Nasi użytkownicy założyli 1 169 947 zrzutek i zebrali 1 219 055 675 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Koncert "... by Świat usłyszał" to dzieło na chwałę i cześć Jezusa Chrystusa, stworzone przez grupę przyjaciół w 2013 roku.

Za nami już 10 edycji koncertów w ostródzkim amfiteatrze i poprzedzających je warsztatów wokalnych, instrumentalnych i wielu ciekawych inicjatyw. Chcemy zaprosić Was do współtworzenia kolejnej edycji i do dzielenia się radością z obcowania z żywym Bogiem.

Koncert jest kontynuacją poprzednich edycji, podczas których przy ponad tysięcznej publiczności gościliśmy już takich muzyków jak: Mocni w Wierze, New Life'M, Deus Meus, Gospel Rain, Play&Pray, Siewców Lednicy, NiemaGOtu, Gaabi Gąsior z zespołem Holy Noiz, raperów Wyrwani z Niewoli oraz Paxa oraz prowadzących: Radosława Pazurę, Przemysława Babiarza, Adama Woronowicza, Andrzeja Młynarczyka, Grzegorza Kasjaniuka, Bartosza Gołębiowskiego i in..

Koncert "...by Świat usłyszał" zawsze cieszy się dużym zainteresowaniem Ostródzian i nie tylko i już na stałe wpisał się w kalendarz ostródzkich "imprez" kulturalno-religijnych.

Sam koncert nie jest jednak jedynym celem naszego działania. Zależy nam na tym, by stworzyć bezpieczne i pewne miejsce, w którym dzieci i młodzież mogą czerpać dobre wzorce i rozwijać swoje talenty. Dlatego prawie od samego początku koncert poprzedzają warsztaty dla dzieci i szeroko pojętej młodzieży ;) prowadzone przez wybitnych muzyków.

W tym roku warsztaty wokalne i instrumentalne poprowadzi Gabriela Blacha ze swoim zespołem. Finałem warsztatów muzycznych będzie Koncert „...by Świat usłyszał”, na którym wystąpią Ci wspaniali muzycy oraz ostródzka młodzież.

Zespół organizacyjny „...by Świat usłyszał” to grupa znajomych, wśród których znajdziesz uczniów, pedagogów, przedsiębiorców, studentów, zwykłych ludzi :)

Przyświeca nam wspólny cel: przekazywania chrześcijańskiej radości i angażowania młodzieży wokół dobrych wartości. Dla spięcia budżetu potrzebujemy drobnej pomocy materialnej.

Podziel się choć drobną wpłatą i poczuj się częścią naszej wspólnoty.

To jak, pomożesz nam ... BY ŚWIAT USŁYSZAŁ!!!

Wszystkich wspierających (duchowo i materialnie) zapraszamy 11 czerwca 2023 roku

do amfiteatru w Ostródzie ul. Mickiewicza 17A

 

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 12

 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta
AC
Aga Ciuksza
100 zł
 
Dane ukryte
50 zł
MK
Marcin Kołodziejski
50 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
20 zł
MJ
Maria Jędrzejczyk
100 zł
MK
M.K.
100 zł
IE
Iwona
20 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!