id: r7cfrw

Spełnienie marzenia niewidomej Helenki

Spełnienie marzenia niewidomej Helenki

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
12 670 zł
z 12 000
105%
zakończona
30.06.2019r
162
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 033 740 zrzutek i zebrali 1 098 860 432 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Helenka jest osobą niewidomą, utraciła wzrok w dzieciństwie. Dziś uczy dzieci niewidome i słabowidzące Braila oraz pomaga im w życiu codziennym. Jej największym marzeniem jest wydanie książki " Z głebi niewidzenia "

"Kiedy 2 lata temu kończyłam 80 lat, naszła mnie taka oto refleksja:jestem u schyłku życia, a kiedy odejdę z tego świata, nic po mnie nie pozostanie, bo nie mam potomstwa, malować nie umiem, więc może przydałoby się chociaż napisać książkę, z której wyniknęłaby prawda o takim życiu, które choć nie jest proste, można przeżyć wygrywając niejeden los. Książkę moją zatytułowałam "Z głębi niewidzenia", a zawarłam w niej to wszystko, co mogłoby się przydać innym, by nie popełnili moich błędów, a zwalczone przeciwności życia zachęciły do naśladowania. Książkę pisałam przez 2 lata, ale łatwiej było napisać, niż wydac, bo nie przypuszczałam, że to taka niewyobrażalnie trudna sprawa. Ażeby bowiem wydać tę książkę, trzeba na nią mieć 12 tysięcy złotych, co w moim przypadku nie wchodzi w grę. Wprawdzie wciąż jeszcze pracuję, ale niecałe 3 tysiące, które mam razem z rentą, nie wystarczyłoby nawet na 6 rat po 2 tysiące każda. Zwracam się więc do Państwa z uprzejmą prośbą o finansowe wsparcie, bo tylko wówczas spełni się moje ostatnie marzenie życia, jeśli dla Państwa może mieć znaczenie taka nagroda, jak moja wdzięczność bez granic i radość, że mogłabym podzielić się tym, co mam. Z gorącym pozdrowieniem i serdeczną myślą - Helena Urbaniak".

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 162

nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Dane wpłacających zostały ukryte przez organizatora

Komentarze 21

 
2500 znaków