Opis zrzutki

Możesz podzielić się skarbem, jakim jest dostęp do Słowa Bożego z mieszkańcami Turcji! 25 złotych to koszt jednego egzemplarza Nowego Testamentu wraz z wysyłką.


Korespondencyjny Kurs Biblijny (BCC Turkey) to lokalna służba w Turcji, która funkcjonuje od ponad 50 lat. Jej działanie polega na nawiązaniu kontaktu z osobami zainteresowanymi Ewangelią (korespondencyjnie i przez internet), przesyłaniu materiałów, które pomogą im poznać Dobrą Nowinę oraz nawiązaniu relacji z wierzącymi w ich miejscu zamieszkania. Przez ostatnie 15 lat, 200 000 osób otrzymało od BCC Nowe Testamenty i chrześcijańską literaturę.


„Człowiekowi do życia potrzebny jest nie tylko chleb, ma on się też posilać każdym słowem pochodzącym z ust Boga" Ewangelia Mateusza 4,4b


Dziękujemy za każdą wpłatę i modlitwę o rozpowszechnianie Słowa Bożego w Turcji i w całym regionie.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 3

 
Dane ukryte
75 zł
AW
Aneta Wszołek
50 zł

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nagrody

Wpłać 25 zł i więcej
Nowy Testament z wysyłką + e-kartka z podziękowaniem

Ta nagroda jest symboliczna, ale zmiana, którą wnosi w życie ludzi kontakt z Ewangelią - bardzo realna. 25 złotych pozwala przesłać egzemplarz Nowego Testamentu osobie, która jest zainteresowana Dobrą Nowiną o Jezusie. Podaj prawidłowy adres e-mail, na który będziemy mogli wysłać kartkę z podziękowaniem!

rozwiń

wybrano 2 razy

Wybieram

Nasi użytkownicy założyli

720 663 zrzutki

i zebrali

496 825 745 zł

A ty na co dziś zbierasz?