id: r7wtm8

Powiedzmy to wyraźnie! Logopeda w każdej szkole i przedszkolu

Powiedzmy to wyraźnie! Logopeda w każdej szkole i przedszkolu

Opis zrzutki

Powiedzmy to wyraźnie! Logopeda w każdej szkole i przedszkolu

 

Prawie 30% dzieci w polskich przedszkolach i szkołach podstawowych boryka się z trudnościami natury logopedycznej. Dlatego w placówkach fundacji Ogólnopolski Operator Oświaty dbamy o to by zapewnić dzieciom opiekę najlepszych specjalistów i warunki do prawidłowego rozwoju.


Problemy logopedyczne u dzieci wyraźnie nasiliły się w czasie pandemii COVID-19. Izolacja często wymuszała rezygnację z rozpoczętej terapii, prowadziła do zaniedbania ćwiczeń, zanikania wcześniej osiągniętych efektów i pogłębiania się problemów. W wielu przypadkach mówimy o dzieciach, które straciły dwa lata diagnozowania i terapii.

Tymczasem zaniedbane wady pogłębiają się, powodują problemy w nawiązywaniu relacji, potęgują wstydliwość, a nierzadko bywają także obiektem drwin i przykrości. Wczesna diagnoza, systematyczność i odpowiedni zakres ćwiczeń koordynowanych przez specjalistę, to klucz do osiągania pozytywnych i trwałych efektów.


Dlatego w naszych szkołach i przedszkolach specjaliści prowadzą i rozwijają zajęcia i terapię logopedyczną dla ponad 8200 dzieci. W ramach programu Logopeda w każdej szkole i przedszkolu:

·       wyposażamy gabinety logopedyczne w niezbędne, nowoczesne pomoce do terapii,

·       prowadzimy zajęcia indywidualne i grupowe dla uczniów,

·       prowadzimy zajęcia indywidualne i grupowe dla uczniów

·       otwieramy i wyposażamy gabinety w nowych placówkach,

·       rozwijamy i pogłębiamy wiedzę naszych specjalistów.

 

Każdego dnia widzimy, jak ważne i potrzebne jest to wsparcie. Tym bardziej, że logopeda zajmuje się nie tylko pracą nad wadami wymowy. Zakres takiej opieki obejmuje wiele, również nieoczywistych obszarów. Na przykład rozwijanie mowy dziecka pod kątem fonetycznym, gramatycznym i leksykalnym. To również uczenie słuchania ze zrozumieniem, praca nad zaburzeniami głosu, a nawet rozwiązywanie trudności w czytaniu i pisaniu.


Logopedki i logopedzi ze szkół i przedszkoli fundacji Ogólnopolski Operator Oświaty codziennie wspierają dzieci w pokonywaniu takich trudności i rozwiązywaniu właśnie takich problemów.


MNvzOVRrFRhvFK65.pngWesprzyj nasz program, z którego na co dzień korzysta kilka tysięcy dzieci w Polsce. Dzięki Tobie może ich być jeszcze więcej!


* * *


WAŻNE! Jesteśmy OPP - organizacją pożytku publicznego. Wsparcie, jakie nam przekazujesz, możesz odliczyć od podatku PIT. Szczegóły podajemy na stronie: https://operator.edu.pl/pl/przekaz-darowizne/


* * *Rozliczając PIT za rok 2023 można wesprzeć projekty realizowane przez fundację Ogólnopolski Operator Oświaty: uruchomienie Wirtualnej Poradni Pedagogicznej oraz program Logopeda w każdej szkole i przedszkolu. Fundacja pod adresem https://operator.edu.pl/pl/1-5-procent-podatku-pit/ uruchomiła stronę informacyjną na temat obu projektów i przekazania na ich wsparcie 1,5% podatku. Przez fundacyjną stronę można bezpłatnie rozliczyć się online przez internet, pobrać darmową aplikację do rozliczeń, albo wypełnić i wydrukować aktywne druki formularzy PIT 28 • PIT 36 • PIT 36L • PIT 37 • PIT 38 • PIT 39 • PIT OP.


Projekty fundacji Ogólnopolski Operator Oświaty można wesprzeć również rozliczając się na platformie Twoj e-PIT oraz w każdej innej formie. Wystarczy w rozliczeniu wskazać KRS 00000 44866.


Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Korzyści płynące ze wsparcia cyklicznego:
Organizator otrzymuje 100% Twoich środków - nie pobieramy prowizji
Zachowujesz pełną kontrolę - w każdej chwili możesz bez zobowiązań przerwać wsparcie
Organizator może w pełni skupić się na swojej twórczości/działalności
Otrzymujesz stały dostęp do postów oraz specjalne wyróżnienie
Nie musisz pamiętać o kolejnych wpłatach
To prostsze niż Ci się wydaje :)
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Oferty/licytacje 2

Kupuj, Wspieraj, Sprzedawaj, Dodawaj.

Kupuj, Wspieraj, Sprzedawaj, Dodawaj. Czytaj więcej

Pomagaj organizatorowi zrzutki jeszcze bardziej!

Dodaj swoją ofertę/licytację - Ty sprzedajesz, a środki trafiają bezpośrednio na zrzutkę. Czytaj więcej.

Aktywne organizatora:
Książki • Poradniki
Jak ugryźć algorytm Facebooka | ebook | Bartłomiej Dwornik
Lepiej opublikować post tekstowy z tłem czy GIFa❓Ile jest warte udostępnienie, a ile reakcja serduszkiem❓Czym jest waga systematyczności❓Jak obliczyć ...
5 zł
Książki • Poradniki
Eyecatchery. Zagraj na zmysłach | ebook | Bartłomiej Dwornik
Ludzki mózg podobno przetwarza obraz nawet 60 tysięcy razy szybciej od słów.Jaskrawe kolory rzucają się w oczy bardziej tylko pod pewnym warunkiem.Nie...
5 zł

Wpłaty

nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Wpłać

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!