id: r7xt6b

Najnowsza pompa insulinowa dla Natalki

Najnowsza pompa insulinowa dla Natalki

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
Zrzutka została wyłączona przez organizatora
25 645 zł 
z 25 000
102%
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 957 430 zrzutek i zebrali 964 045 288 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności5

 • Kochani DZIĘKUJĘ z całego serca ❤️ za pomoc dla Natalki. Dzięki Wam moje dziecko na urodziny (bo ma je 31.07) w sobotę otrzyma piękny prezent. Bez Was nie dałabym rady uzbierać te potrzebna i dla mnie ogromną kwotę pieniędzy na tę pompę.

  Od 9 lat wychowuje sama 3 córeczki. Mój mąż miał wypadek i niestety mimo starań lekarzy nie udało się go uratować. Zmarł po 2 tygodniach walki o życie. Dziewczynki były bardzo małe bo Natalka miała zaledwie 5 lat a siostry 3 latka i 1.5 roku.

  Dzięki Wam uwierzyłam że może być dobrze i że nie jesteśmy same. DZIĘKUJEMY ŻE JESTEŚCIE I MACIE OGROMNE SERCA ❤️❤️❤️

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Natalka ma 14 lat. Nie miała beztroskiego dzieciństwa jak jej rówieśnicy. W wieku 6 lat straciła w wypadku tatę a w wieku 10 lat zachorowała na cukrzycę typu 1. Od momentu diagnozy robię wszystko, co w mojej mocy, by choroba Natalki jak najmniej ingerowała w jej życie, ale nie jest to łatwe zadanie...

Czasem mam wrażenie, że choroba Natalki jest z nami od zawsze. Najgorsze jest jednak to, że ona już nigdy nie zniknie. Całkowicie przejęła kontrolę nad jej życiem i powoduje że to wszystko co się w nim dzieje musi być jej podporządkowane.

Cukrzyca brzmi niegroźnie - prawda? A jednak to choroba śmiertelnie niebezpieczna. Jedynym i najlepszym sposobem na leczenie jest jej stałe kontrolowanie. Córka codziennie ma nakłuwane paluszki, co 3 dni zmieniamy wkłucie na nowe. Codzienność Natalki to nieustanna kontrola stanu zdrowia i rygorystyczna dieta. Pompa, która teraz mamy nie jest w stanie kontrolować stanu zdrowia córki na tyle na ile jest potrzebne. Córka jest już w szkole średniej ( dojeżdża do szkoły autobusem). Ma teraz więcej wysiłku fizycznego i różny apetyt co powoduje że mimo poprawnego przeliczenia insuliny wpada w hipo lub hiperglikemię. Bardzo się o nią boję. Wiem że życie z cukrzyca potrafi być szalenie niebezpieczne ( córka miała już spadki do 26 poziom cukru gdzie była wzywana karetka). Dlatego muszę działać i prosić Was o pomoc. Chciałabym poprawić komfort życia córki poprzez zakup najnowszej pompy insulinowej, dzięki której poziom cukru we krwi jest bardziej ustabilizowany. Pompa dostosowuje podaż insuliny i koryguje glikemię co 5 minut. Mało kto wie jak wygląda życie w cieniu cukrzycy. Slodko- gorzki smak codzienności. Wiem, że jeśli wyciągniesz do nas pomocną dłoń, wizja jutra nie będzie przerażać tak bardzo. Bardzo proszę o pomoc.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 743

DK
Donata Koc-Radziszewska
DK
703 zł
ME
Maria Elwira Jaworska
500 zł
JC
Joanna czarkowska
AM
Agata Myszko
 
Dane ukryte
300 zł
AM
Maja i Zuzia Myszko
300 zł
Małgorzata Żądełek
EJ
Emilia Juskowiak
ES
Elżbieta Skupień
Zobacz więcej

Komentarze 132

 
2500 znaków