id: r89rjb

Lek na FIP dla Pierniczka

Lek na FIP dla Pierniczka

Nasi użytkownicy założyli 1 037 995 zrzutek i zebrali 1 109 088 097 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Pana Pierniczka adoptowaliśmy z fundacji Stawiamy na Łapy gdy miał pięć miesięcy i od razu go pokochaliśmy. Był bardzo energicznym kotkiem. Niestety wszystko zmieniło się po miesiącu, z dnia na dzień bardzo powiększył mu się brzuszek, przestał jeść, był osowiały. Po wizycie u weterynarza okazało się, że ma FIP mokry (wysiękowy)- chorobę, która do niedawna była dla kotów śmiertelna. 


Płyn w jego małym brzuszku w momencie krytycznym stanowił ok 1/3 jego masy ciała. Okazało się jednak, że jest możliwość leczenia - niestety, lek nie jest zatwierdzony i oficjalnie dopuszczony do obrotu, przez co też bardzo drogi.  


Udało nam się już pokryć finansowo znaczną część kuracji i rozpoczęliśmy leczenie. Już po pierwszych paru dawkach kotek zaczął jeść, bawić się i wracać do życia, co dało nam ogromną nadzieję, że się uda. 


W między czasie Pierniczek musiał mieć punkcję, dzięki której już po paru dniach płyn zniknął całkowicie i przestał przybierać. 


Jak do tej pory leczenie kosztowało nas 7'000 złotych i niestety nie mamy już ani grosza więcej, bardzo prosimy więc o pomoc w uzbieraniu finansów na kilka ostatnich dawek.


Tak też trafiliśmy tutaj i zwracamy się do Was z ogromną prośbą o wsparcie. Pierniczek jest przy 50-tej dawce, czuje się bardzo dobrze, nie ma płynu ani stanu zapalnego. Zachowuje się jak zdrowy kotek, którym chcemy, żeby pozostał. Można zobaczyć wyniki jego badań, które poprawiają się z wizyty na wizytę.


Nie możemy zaprzepaścić całego leczenia, dlatego błagamy wręcz o Waszą pomoc. Potrzebujemy pieniędzy tylko na 2 ampułki, które doprowadzą kurację do końca. Prosimy o choćby najmniejsze wpłaty. Teraz już tylko razem możemy uratować życie i zdrowie tego cudownego chłopaczka.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 57

HG
HaGie
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
AG
Aleksander Gogoc
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
AG
Agata
50 zł
MK
Monika Kikowska
50 zł
JR
Jagna Rumin
50 zł
MP
Marcin Polak
50 zł
AS
Anna sokolowska
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze 2

 
2500 znaków