id: r9jp8k

Zakup 2 aparatów słuchowych

Zakup 2 aparatów słuchowych

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
22 zł
z 10 400
0%
zakończona
31.01.2019r
3
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 034 946 zrzutek i zebrali 1 101 592 785 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Zakup 2 Aparatów słuchowych Motion P 5 primax. Zbiórka pokrywa koszty zakupu 2 aparatów słuchowych i wkładek do głębokiego ubytku słuchu.

Od 30 roku życia nastąpił u mnie niedosłuch ,który w bardzo szybkim tempie się pogłębiał. traciłam kontakt ze znajomymi. Po licznych badaniach dowiedziałam się, że jest to bardzo groźna choroba układu kostnego ucha środkowego, która może z czasem doprowadzić do całkowitej obustronnej głuchoty. Trudno mi było się z tym pogodzić , z czasem musiałam zmienić pracę. Początki były bardzo trudne, ponieważ trudno było aparat zakupić .Na początku nosiłam aparat na 1 ucho. Ale słuch traciłam w obu uszach równo. Od długiego czasu noszę 2 aparaty słuchowe, które co kilka lat trzeba wymienić na nowe. Obecnie mam bardzo głęboki obustronny niedosłuch a aparaty są bardzo stare przez co tracę kontakt z najbliższymi a załatwianie różnych spraw sprawia mi wielką trudność .Jestem osobą starszą, nie stać mnie na zakup aparatów . Jest mi bardzo ciężko bo aparaty słuchowe są mi bardzo potrzebne .

Dziękuję z całego serca każdemu z osobna, za każdą wpłaconą złotówkę

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 3

 
Dane ukryte
11 zł
 
Renata Kubas
1 zł
 
Dane ukryte
10 zł