id: r9trbt

Pomoc pogorzelcom

Pomoc pogorzelcom

Zrzutka została wyłączona przez organizatora
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 146 405 zrzutek i zebrali 1 194 253 325 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

W dniu 25.10.2021 r. spłonął dom dziesięcioosobowej rodziny z miejscowości Błażków w gminie Wola Mysłowska, w powiecie łukowskim, województwie lubelskim.

Jest to rodzina zmagająca się z wieloma trudnościami życia codziennego. Małżonkowie mają sześcioro dzieci, w tym troje z niepełnosprawnością. Sami pracują w gospodarstwie rolnym.

W pożarze spłonęły ubrania, meble, pościel, podręczniki, książki, dokumenty.

Bardzo prosimy ludzi dobrej woli o symboliczne, a tak ważne wpłaty, które pozwolą odbudować poczucie bezpieczeństwa - dom.

Rodzina od 10 lat jest w trakcie budowy nowego domu. Jeśli ktoś z Państwa chciałby pomóc w tako sposób, że pomoże przy wykańczaniu domu siłą własnych rąk i umiejętnościami bądź posiada ubrania, kołdry, poduszki czy meble to prosimy także o kontakt z miejscowym GOPS w Woli Mysłowskiej.

Dobro powraca.


Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 103

preloader

Komentarze 1

 
2500 znaków
 • PD
  PODAJ DALEJ

  Świadcz dobro innym, gdy tylko nadarzy się okazja. Przyjdzie czas , kiedy nie będziesz już w stanie niczego zrobić i będziesz tylko
  zbierał
  żniwo tego, co zasiałeś.

  500 zł