Wybierz ile chcesz wpłacić
 • Każda złotówka się liczy

  Dla nas każda złotówka jest naprawdę ważna! Gdyby 85 000 osób wsparło nas tą kwotą byłoby już po wszystkim :) 1 - 5 - 10 - 15 złotych wpłacone na naszą zrzutkę to dobry uczynek na Waszym koncie!

 • Dobre samopoczucie

  Potrzebujemy Was! Nie dość, że zrobicie dobry uczynek, to będziecie mogli się tym cieszyć :)

 • Błogosławieństwo od polskiej ekipy

  Specjalnie przygotowane błogosławieństwo przyjdzie do Was mailem w formie video :)

 • Błogosławieństwo od czeskiej ekipy

  Specjalnie przygotowane błogosławieństwo przyjdzie do Was mailem w formie video :)

 • Odpust za nieobejrzenie żadnego czeskiego filmu przez ostatni rok

  Grafika z odpustem w wersji elektronicznej z możliwością samodzielnego wydrukowania - przyjdzie mailem.


  Dostępna jest także grafika w wersji papierowej - szukajcie jej niżej :)


 • Odpust za oglądanie niesmacznej liczby komedii romantycznych

  Grafika z odpustem dostępna jedynie w wersji elektronicznej z możliwością samodzielnego wydrukowania - przyjdzie mailem.

 • Odpust za nieobejrzenie żadnego polskiego filmu przez ostatni rok

  Grafika z odpustem dostępna jedynie w wersji elektronicznej z możliwością samodzielnego wydrukowania - przyjdzie mailem.

 • Odpust za cokolwiek, co mogą wybaczyć Czesi

  Treść odpustu proszę nam przesłać nam w wiadomości prywatnej. Grafika z odpustem dostępna jedynie w wersji elektronicznej z możliwością samodzielnego wydrukowania - przyjdzie mailem.

 • Bilet na pokaz filmu w kinie

  Informacje o pokazie i bilet przyjdą drogą elektroniczną.

 • Odpust za nieobejrzenie żadnego czeskiego filmu przez ostatni rok - wersja papierowa

  Grafika z odpustem wydrukowana na specjalnym papierze i sygnowana przez reżyserów - Filipa Remundę i Víta Klusáka. Prosimy o przesłanie adresu na który mamy wysłać odpust w wiadomości prywatnej.

 • Dostęp do filmu na VOD

  Dostęp do filmu przyjdzie drogą elektroniczną po dystrybucji w Polsce.

 • Sygnowany plakat filmu

  Prosimy o przesłanie w wiadomości do nas adresu, na który mamy wysłać przesyłkę.

 • DVD filmu

  Dostęp do filmu przyjdzie drogą elektroniczną po dystrybucji w Polsce. Prosimy o podanie adresu przesyłki w wiadomości prywatnej.

 • Bilet na polską premierę filmu lub pokaz przedpremierowy ze spotkaniem z twórcami

  Informacje o pokazie i zaproszenie przyjdą w formie elektronicznej.

 • Podwójne zaproszenie na lunch z ekipą filmu + podwójny bilet na premierę

  Lunch w terminie polskiej premiery filmu. Informacje o terminie i bilety zostaną przesłane mailem. 

 • Tytuł partnera filmu

  W ramach tej nagrody zapewniony jest także bilet na polską premierę filmu ze spotkaniem z twórcami.

  Logo i nazwę partnera umieścimy we wszystkich kanałach i na materiałach promocyjnych filmu.

 • Brak
Koszt obsługi transakcji

Zrzutki organizowane są za darmo - nie pobieramy żadnych opłat od organizatorów zrzutek ani wpłacających. Pomóż nam pokryć m. in. prowizję operatora płatności, by zawsze tak było!

%
Podsumowanie
Wiadomość do organizatora (opcjonalnie)
Nagroda
-
Suma kosztów
Organizator otrzyma
70 zł
Koszt obsługi transakcji
0 zł

Łączna wpłata
-
Wpłata cykliczna
Co miesiąc

Zlecenie realizacji płatności: Zlecenie wykonuje PayU SA; czytaj więcej Dane odbiorcy, tytuł oraz kwota płatności dostarczane są PayU SA przez odbiorcę; Zlecenie jest przekazywane do realizacji po otrzymaniu przez PayU SA Państwa wpłaty. Płatność udostępniana jest odbiorcy w ciągu 1 godziny, nie później niż do końca następnego dnia roboczego; PayU SA nie pobiera opłaty od wpłacających.
Płacąc akceptujesz Zasady płatności PayU .

Administratorem Twoich danych osobowych jest PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-166), przy ul. Grunwaldzkiej 182. czytaj więcej Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji transakcji płatniczej, powiadamiania Cię o statusie realizacji Twojej płatności, rozpatrywania reklamacji, a także w celu wypełnienia obowiązków prawnych ciążących na PayU.
Odbiorcami Twoich danych osobowych mogą być podmioty współpracujące z PayU w procesie realizacji płatności. W zależności od wybranej przez Ciebie metody płatności mogą to być: banki, instytucje płatnicze, instytucje pożyczkowe, organizacje kart płatniczych, schematy płatnicze), ponadto podmioty wspierające działalność PayU tj. dostawcy infrastruktury IT, dostawcy narzędzi do analizy ryzyka płatności a także podmiotom uprawnionym do ich otrzymania na mocy obowiązujących przepisów prawa, w tym właściwym organom wymiaru sprawiedliwości. Twoje dane mogą zostać udostępnione akceptantom celem poinformowania ich o statusie realizacji płatności. Przysługuje Tobie prawo dostępu do danych, a także do ich sprostowania, ograniczenia ich przetwarzania, zgłoszenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowania oraz do przenoszenia i usunięcia danych. Podanie danych jest dobrowolne jednak niezbędne do realizacji płatności, a brak podania danych może skutkować odrzuceniem płatności. Więcej informacji o zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych przez PayU znajdziesz w Polityce Prywatności .

Zrzutka.pl sp. z o.o. przetwarza dane osobowe w celu czytaj więcej .in. marketingu własnych produktów i usług oraz w celu zapewnienia osobom wspierającym i organizującym zrzutki bezpiecznego korzystania ze strony zrzutka.pl oraz zapobiegania oszustwom. Dokładniejsze informacje o kategoriach, celach i sposobach przetwarzania danych osobowych przez zrzutka.pl sp. z o.o. przysługujących Ci prawach oraz ich realizacji, możesz znaleźć tutaj: kliknij