id: r9z6g2

Wsparcie działań Fundacji na walkę z antypolonizmem i hipokryzją

Wsparcie działań Fundacji na walkę z antypolonizmem i hipokryzją

Nasi użytkownicy założyli 1 188 666 zrzutek i zebrali 1 251 894 202 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności1

 • Już ponad 200 osób poparło walkę z hipokryzją Szymona Hołowni. Dziękujemy! Ten medialny twór Romana G. i TVN-u, wykreowany tylko i wyłącznie dla zapewnienia większości dla Tuska, musi być obnażony przed społeczeństwem!  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Szymon Hołownia jest jednym z największych hipokrytów w polskim Sejmie. To człowiek, który z prędkością politycznych sondaży zmienia zdanie w kluczowych dla interesów państwa polskiego sprawach. Jednego dnia mówi, że Turów trzeba zamknąć, drugiego, że nie może zostać zamknięty. Jednego dnia mówi, że jest przeciwko CPK, drugiego dnia już popiera CPK. Jednego dnia broni Franciszka Sterczewskiego za akcję na polsko-białoruskiej granicy, drugiego dnia mówi, że wspiera Straż Graniczną. Jednego dnia jest niemal katolickim kaznodzieją, drugiego dnia głosuje za "tabletką dzień po" dla młodych dziewczyn. Jednego dnia biega po dachu polskiego Sejmu, a drugiego dnia za wejście na dach Sejmu ukarał prezesa naszej fundacji, posła Dariusza Mateckiego karą prawie 20.000 PLN.W związku z tą hipokryzją organizujemy zrzutkę na wsparcie działań naszej fundacji. Całość zgromadzonych środków zostanie przeznaczona na promocję materiałów pokazujących zagrożenia wynikające z działań rządu Donalda Tuska. Pamiętajmy, że za wszystkie działania tego rządu współodpowiada Szymon Hołownia, który zapewnia rządową większość. Dodajmy, że w naszej fundacji nikt nie jest zatrudniony, nikt nie zarabia pieniędzy - wszystkie środki idą na działalność, w szczególności zasięg naszych treści.


Pokażemy jedno z największych zagrożeń - skalę masowej migracji w Polsce!

awLx3bc9V96Wzr3t.jpg

h1LBL0UXFDblqnm1.pngJak wskazuje nazwa naszej fundacji: Ośrodek Monitorowania Antypolonizmu - naszym podstawowym celem jest walka z antypolonizmem, a to co robi obecny rząd to najbardziej skrajny przypadek antypolonizmu. Co możemy wymienić?


❌ CPK - STOP ❌ Atom - STOP ❌ Inwestycje na Odrze - STOP ❌ Terminale zbożowe - STOP ❌ Izera - STOP ❌ Rządowy Program inwestycji Strategicznych - STOP ❌ Ucieczki inwestorów z Polski ❌ Upadki wielu fabryk i pracodawców ❌ Rekordowy deficyt budżetowy ❌ Ogromne problemy w NFZ. ❌ Obsadzenie służb specjalnych ludźmi z czasów Resetu z Rosją

❌ Zniszczenie, nielegalne obsadzenie Prokuratury Krajowej ❌ Czystki w sądach z niezależnych sędziów i obsadzenie ich kastą sędziowską sprzyjająca władzy. Szczególnie Sądów karnych z których chcą zrobić posłuszne organy prześladowania opozycji ❌ Zniszczenie powagi Sejmu przez Marszałka Hołownię ❌Przyjęcie paktu migracyjnego i potajemne przygotowanie miejsc dla migrantów ❌ Zwijanie lokalnych inwestycji i powrót do Polski dwóch prędkości ❌ Zniszczenie mediów publicznych przez siepaczy Sienkiewicza ❌ Zniszczenie wielu propolskich instytucji kultury ❌ Zwijanie nauki historii i ogłupianie dzieci w szkole Nowackiej ❌ Zatrzymanie tematu reparacji wojennych należnych Polsce od Niemiec. ❌ Ostry zwrot w lewo w prowadzeniu polityki historycznej. Próby zapłaty ubeckich emerytur ❌ Próby wprowadzenia zabijania dzieci na życzenie ❌ Próba wprowadzenia wszelkimi metodami tabletki "dzień po" dla kobiet i młodych (!) dziewczyn ❌ Polska stała się regionalnym przedłużeniem polityki europejskiej Niemiec - praktycznym landem!Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. Twoja może być pierwsza!

Wpłaty 367

preloader

Komentarze 8

 
2500 znaków