id: ra6m6b

OSP Rychwałdek - pomoc w odzyskaniu skradzionego sprzętu

OSP Rychwałdek - pomoc w odzyskaniu skradzionego sprzętu

Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 170 383 zrzutki i zebrali 1 219 716 316 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Pomóżmy okradzionej jednostce OSP Rychwałdek w odzyskaniu sprzętu.

Witam,

niestety czytając ostatnio posty na Facebooku dotarłem do wiadomości, która mnie zdenerwowała, zbulwersowała i zadziwiła. Proszę o dołączenie się Was do zrzutki, którą organizuję na rzecz okradzionej w perfidny sposób jednostki OSP Rychwałdek. Jako pracownik Urzędu Gminy zajmujący się strażami pożarnymi, członek ościennej jednostki OSP Łękawica oraz członek Prezydium Zarządu Powiatowego wiem jak ciężko pozyskuje się taki sprzęt i nie mogę przejść obojętnie obok tej sprawy.

Oto post OSP na FB:

""Po raz kolejny przychodzi nam pisać coś nie przyjemnego. Ubiegłej nocy z 4 stycznia na 5 stycznia w naszej remizie OSP doszło do bardzo przykrego incydentu a mianowicie kradzieży sprzętu który umożliwiał naszym strażakom ratować życie i mienie ludzi. W ręce niechybnie ludzi bez pojęcia i wyobraźni wpadły sprzęty miedzy innymi: Piły spalinowe, sprzęt alpinistyczny, sprzęt do łączności oraz wiele innego sprzętu ratowniczego o wartości około 25tyś zł, który pozwalał nam nieść bezinteresowna pomoc. Do sprawców tego czynu mam tyle do powiedzenia ze Kiedyś może zdarzyć się tak, że i Ty będziesz potrzebował pomocy. A nawet jeśli nie Ty to ktoś bliski, a tego sprzętu zabraknie… Jeśli masz za grosz godności i honoru przemyślisz to i zrozumiesz jakiego czynu się dopuściłeś. A jeśli to do Ciebie dotrze miej na tyle szacunku do samego siebie by zwrócić co „nasze”. Co nasze ponieważ Twoje również, tylko schowaj swój egoizm i pozwól nam działać… Do ludzi dobrej woli którzy chcieli by wesprzeć nas w tej jakże nie przyjemnej sytuacji prosimy o kontakt z nasza jednostka OSP pod nr 665 146 389 / 693 273 841 lub droga elektroniczna pod adres [email protected] Jeśli jakieś jednostki OSP lub PSP chciała by przekazać jakiś sprzęt ratowniczy prosimy o kontakt. ""

Środki przeznaczone zostaną całkowicie na zakup sprzętu.

PROSZĘ O POMOC. ONI NIOSĄ POMOC INNYM A TERAZ SAMI POTRZEBUJĄ POMOCY!

druh Rafał Surzyn

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 38

 
Użytkownik niezarejestrowany
500 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
400 zł
BR
Bogumił Rus
200 zł
JK
Jarosław Krzak
100 zł
PR
Patryk Rypień
100 zł
MN
Maja Nikiel
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
AR
Andrzej Rozenek
100 zł
TG
Tomasz Górnik
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze 1

 
2500 znaków
  • JK
    Jarosław Krzak

    Popieramy i wpłacamy jak w każdej akcji Strażacy muszą trzymać się RAZEM