Aktualności8

 • Kochani!

  Radio Danielka wciąż działa i jest to głównie Wasza zasługa. Wszystkie opłaty za miesiąc lipiec mamy uregulowane. Z powodu wakacji nie zawsze udaje się nasz program utrzymać w ryzach, ale jednak kilka ciekawych osób zdecydowało się z nami współpracować, przybyło nam trochę audycji. Wprowadzamy też stopniowo małe formy, aby jak najbardziej urozmaicić ramówkę. Na okładkach kilku ostatnio wydanych płyt z muzyką i piosenką w naszym nurcie widnieje nasze logo. Jesteśmy także obecni na imprezach w naszym nurcie, wielu z nich patronujemy, zapowiadamy je i przekazujemy relacje w Radiu Danielka. Staramy się być ciągle w centrum wydarzeń, spotykać się z ludźmi i rozmawiać z nimi. Coraz bardziej dbamy o promocję Radia Danielka. Testujemy różne konfiguracje sprzętu do nagrywania i emisji. Marzy nam się więcej reportaży i audycji na żywo, z udziałem słuchaczy, muzyków, ekspertów i pasjonatów z różnych dziedzin, ciekawych ludzi.

  Ponieważ ostatnio nasza zrzutka trochę przygasła, mamy do Was ogromną prośbę: pomóżcie nam, aby wieść o Radiu Danielka się roznosiła - zarówno poprzez udostępnianie postów w Internecie, jak i poprzez informowanie i zachęcanie w inny sposób do posłuchania. Im więcej osób dowie się o nas, im więcej nas posłucha, tym więcej zostanie z nami. Tak jak Wy. A Wy - spełniacie marzenia. Pilnujmy marzeń...

  Czytaj więcej

 • Czytaj więcej

 • Czytaj więcej

 • Czytaj więcej

 • Czytaj więcej

 • Czytaj więcej
 • Łukasz Dziedzic, autor Podcastu Prowincjonalnego, zachęca do słuchania Radia Danielka :) Łukasz, dziękujemy za miłe słowa, a przede wszystkim - za udostępnienie dla naszego Radia odcinków Twojego podcastu!

  Czytaj więcej
 • Kochani! Dzięki Wam mogliśmy nadawać przez kolejny miesiąc :) Opłaciliśmy bieżące rachunki za czerwiec - za prawa autorskie, wykonawcze i wydawnicze, a także za transmisję strumienia radiowego i za wynajęcie serwera. Rozpoczęliśmy rozmowy w sprawie wynajęcia pomieszczenia na studio, równocześnie rozpoznajemy rynek i zbieramy środki na jego podstawowe wyposażenie. Chcemy także stopniowo poszerzać możliwości nadawania na żywo, z różnych miejsc. Rozpoczął się sezon imprez w naszym nurcie, na których Radio Danielka chce i powinno być obecne. Do tego potrzebny jest odpowiedni sprzęt, dochodzą też inne wydatki. Ciągle mamy mnóstwo pomysłów, planów, marzeń i z Waszą pomocą chcemy je stopniowo realizować. Czekamy na Wasze sugestie, pozostajemy w ciągłym kontakcie, wszak Radio Danielka budujemy wspólnie z Wami :) Dziękujemy, że jesteście!

  Czytaj więcej

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Jeżeli wzrusza Cię piosenka z mądrym tekstem, jeżeli tęsknisz do górskich wędrówek, jeżeli brakuje Ci przyjaciół, którzy przy kei lub w schronisku naprawiają wraz z Tobą świat i powodują, że jest Ci w świecie dobrze, jeżeli mimowolnie szukasz domu gitarą i piórem i deklarujesz, że „góry nade mną jak niebo, a niebo nade mną jak góry" – to Radio Danielka jest Twoim radiem. Wesprzyj rozwój swojego Radia – i ciesz się nim codziennie. Pozwól, by przegoniło chandrę jesienną – i pomóż słońcu!

My, dziennikarze Radia Danielka wiemy, że kochasz góry, uwielbiasz morze i całym swoim jestestwem chłoniesz mądre piosenki. Rozumiemy, że w codziennym zabieganiu potrzebujesz wytchnienia. Że brakuje Ci na antenie rozmów na poważne tematy, które Ciebie dotyczą. Że masz dosyć nieustannych reklam i nachalnych debat.

Radio Danielka daje Ci codzienne wytchnienie, piękną muzykę, mądre audycje – ale w istocie rzeczy wzmacnia Twoje poczucie przynależności do grupy ludzi serdecznych, którzy podzielają wartości, które Ty wyznajesz. W ten sposób leczy Twoje zmęczenie i odpędza smutek. I to właśnie z Twoją pomocą – Radio Danielka będzie trwać i dawać Tobie i innym jeszcze więcej. Dlatego wesprzyj Radio Danielka tak jak możesz.

Zobacz – nie jesteśmy gołosłowni. Wejdź na stronę https://radiodanielka.pl – i po prostu kliknij w player. A słuchając – poznaj naszych dziennikarzy, a potem przesłuchaj archiwum naszych audycji: https://radiodanielka.pl/audycje oraz https://www.mixcloud.com/radiodanielka Zapraszamy Cię serdecznie!

Prosimy, wspieraj Radio Danielka tak jak chcesz i tak jak możesz – każdy grosz się liczy. Te grosze pozwalają nam płacić za prawa autorskie do muzyki, którą kochasz, za wynajem serwerów, za obsługę podcastów, za oprogramowanie, za sprzęt i wynajem studia. Dzięki temu, że nas wspierasz – istniejemy. Jesteśmy JEDYNĄ TAKĄ STACJĄ w Polsce, która idąc pod prąd komercyjnych trendów dba o Twoją skołataną duszę i daje Ci ukojenie. I chcemy to robić dalej.

Jeżeli zdecydujesz się wspierać nas na stałe – zaprosimy Cię do specjalnej zamkniętej grupy; jako Mecenas Radia Danielka – masz głos i możesz współkształtować program Radia i jego ramówkę. Ty także masz wpływ na to, czy w zalewie płytkich niusów i prymitywnej muzyki przetrwa najpiękniejsza poezja poetycka i najgłębsza refleksja o człowieku spojonym z przyrodą, o ludzkości serdecznej. Stań się Mecenasem Radia Danielka i ślij w eter dobro, ciepło i nadzieję. Daj sobie i innym moment wytchnienia od zgiełku codziennych spraw i głębokie, filozoficzne uspokojenie.

Czekamy na Ciebie z otwartymi ramionami! A Ty – nie czekaj długo. Wspieraj nas, tak jak Radio Danielka zawsze wspiera Ciebie!


Wspomagając nas cyklicznie, pomożesz zrealizować nasze dwa podstawowe cele: Funkcjonowanie codzienne i Rozwój.

Funkcjonowanie codzienne – to przede wszystkim ponoszenie bieżących opłat za hosting radiowy, www, wspomnianych opłat licencyjnych i innych. Opłat, które musimy ponosić, mimo społecznościowego zaangażowania obecnej Danielkowej Ekipy – fantastycznego zespołu.

Rozwój – to m.in. powiększenie Danielkowej Ekipy o nowych, wartościowych ludzi; wynajęcie i zorganizowanie profesjonalnego studia radiowego, potem - sieci takich studiów, w tym zakup profesjonalnego sprzętu radiowego; delegacje i sprzęt reporterski - chcemy odwiedzać różne miejsca z mikrofonem; obsługa organizacyjna, techniczna, promocyjna i biurowa; rozszerzenie zasięgu nadawania.


Wiemy, że wszystko to możemy zrealizować razem z Tobą!


Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przejdź do strony https://radiodanielka.pl/zrzutka
Korzyści płynące ze wsparcia cyklicznego:
Organizator otrzymuje 100% Twoich środków - nie pobieramy prowizji
Zachowujesz pełną kontrolę - w każdej chwili możesz bez zobowiązań przerwać wsparcie
Organizator może w pełni skupić się na swojej twórczości/działalności
Otrzymujesz stały dostęp do postów oraz specjalne wyróżnienie
Nie musisz pamiętać o kolejnych wpłatach
To prostsze niż Ci się wydaje :)
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 107

Dariusz Łukasiewicz
150 zł
 
Dane ukryte
140 zł
HD
120 zł
ZS
Zbigniew Skorek
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
BI
Basia i Krzysiek
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
TB
TOMASZ BERNARD NOWAK
100 zł
RS
Ryszard Słowiński
100 zł
PJ
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze 7

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Otrzymuj wsparcie. Regularnie.