id: jsckcd

Wstawaj Radomir - Nie pozwól przerwać leczenia i rehabilitacji

Wstawaj Radomir - Nie pozwól przerwać leczenia i rehabilitacji

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
20 710 zł 
z 20 000
103%
18 godzin
do końca
261
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Nasi użytkownicy założyli 915 963 zrzutki i zebrali 882 190 009 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Witam wszystkich serdecznie. Nazywam się, Radosław Domagalski, dla wielu po prostu Radomir


Zbiórka powstała, ponieważ brakuje mi odpowiedniej ilości środków na dokończenie tegorocznego planu leczenia i rehabilitacji. Nie mam wiele czasu aby uzbierać brakującą kwotę. To moja ostatnia szansa !! Zostało niewiele czasu !!


Od urodzenia zmagam się z chorobą dziecięcego czterokończynowego porażenia mózgowego z naciskiem na nogi. W wyniku swojej dolegliwości niestety mam ogromne problemy z poruszaniem się. Przez cały okres swojego życia korzystałem z różnego rodzajów wózków, chodzików i innych tego typu urządzeń ułatwiających mi funkcjonowanie w życiu codziennym. W wieku 6 lat miałem operację, polegającą na podcinaniu ścięgna w pachwinach i pod kolanami. Pozwoliło mi to dalej walczyć o moją sprawność i samodzielność, która została mi odebrana w wyniku błędu lekarskiego. Od jakiegoś czasu, mój stan zdrowia znacznie się pogorszył. Niespodziewanie doszło do poważnego zwichnięcia lewego biodra. Należało niezwłocznie powtórzyć operację nacięcia ścięgien w pachwinach, a także wykonać operację wszczepienia endoprotezy lewego stawu biodrowego. Od sierpnia zeszłego roku powoli i stopniowo mój stan zdrowia stabilizuje się . W dalszym ciągu, jednak niezbędna jest długotrwała i kosztowna rehabilitacja, która nie jest refundowana. Lekarstwa, oraz regularne konsultacje fizjoterapeutyczne i medyczne są bardzo drogie. W życiu codziennym staram się samodzielnie osiągać wysokie cele, pomagać innym ludziom, a także przekazywać im mnóstwo pozytywnej energii. Z reguły, mimo swojego ogromnego bólu, jestem uśmiechnięty i staram się pozytywnie patrzeć na świat. Dziś abym mógł iść dalej i kontynuować leczenie, bardzo potrzebna jest mi wasza pomoc. Marzę o tym, żeby po prostu być osobą samodzielną – samowystarczalną oraz, żeby było mnie stać na leczenie. W tegorocznym


Dziękuję każdemu ,kto przeleje mi chociaż 1 zł. W mojej sytuacji ma to naprawdę ogromną wartość. Jeszcze raz bardzo dziękuję.

l8dd6ab4a7024e81.jpg

s59a6b84103e05fb.jpg

Lokalizacja

Toruń, Poland

Zobacz na mapie
map pin
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. twoja może być pierwsza!

Wpłaty 261

preloader

Komentarze 16

 
2500 znaków